Yankee Candle Dárková sada 4 ks votivních svíček 49 g
290 Kč 169 Kč

Novinka

Dárková vánoční sada Yankee Candle 4 ks votivních svíček. Jedna svíčka hoří přibližně 15 hodin. Svíčky se celé roztékají, proto je palte ve vhodných kalíšcích a svícnem. Svíčky Yankee Candle jsou rovnoměrně provoněné.

Yankee Candle Yankee Candle sada 9 s čajových svíček
260 Kč 159 Kč

Novinka

Dárková vánoční sada Yankee Candle 9 ks čajových svíček. Jedna svíčka hoří přibližně 4–6 hodin. Vyrobeno za použití nejkvalitnějších surovin a čistých přírodních vonných výtažků.Svíčky Yankee Candle jsou rovnoměrně provoněné.

Yankee Candle Dárková sada 2 ks votivní svíčka 49 g + svícen
239 Kč 149 Kč

Novinka

Dárková vánoční sada Yankee Candle 2 ks votivních svíček se skleněným svícnem. Jedna svíčka hoří přibližně 15 hodin. Svíčky se celé roztékají, proto je palte ve vhodných kalíšcích a svícnem. Svíčky Yankee Candle jsou rovnoměrně provoněné.

Yankee Candle Classic střední 411 g Snow In Love-27%
619 Kč 449 Kč

Výprodej

Vonná svíčka od oblíbené značky Yankee Candle v klasickém designu se skleněným víčkem. Vyrobená z čistých přírodních vonných výtažků, tato svíčka vás okouzlí svou vůní dřeva a sněhu.

Yankee Candle Americký domov 538 g Poklidná pláž
629 Kč 309 Kč

Všemi oblíbená značka svíček Yankee Candle přichází s kolekcí American Home představující to nejlepší z americké domácnosti. Tato svíčka o hmotnosti 538 g vydrží hořet až 125 h a voní po oceánu, naplaveném dřevu a jasmínu.

Yankee Candle Home Sweet Home Classic střední 411 g
699 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Aróma skořice, domácího pečení, která vás zahřeje u srdce a prodchne váš domov atmosférou vzájemné lásky a porozumění. Vonná svíčka Yankee Candle v nejoblíbenějším designu Classic se skleněným víčkem byla vyrobena za použití nejlepších surovin a čistých přírodních vonných výtažků.

Yankee Candle Americký domov 538 g Vlajka svobody
629 Kč 309 Kč

Všemi oblíbená značka svíček Yankee Candle přichází s kolekcí American Home představující to nejlepší z americké domácnosti. Tato svíčka o hmotnosti 538 g vydrží hořet až 125 h a voní po sladké svobodě a svůdné energii.

Yankee Candle Vonná svíčka Classic malý 104g Vanilla
299 Kč 249 Kč

Svíčka s vůní vanilky v klasickém oblíbeném designu Yankee Candle se skleněným víčkem. Menší provedení je vhodné k provonění malých prostor. Svíčka je vyrobena z čistě přírodních surovin. Víčko s těsněním navíc brání vyprchání vůně a vy si tak můžete svoji oblíbenou svíčku užít déle.

Yankee Candle Dárková sada 2 ks votivní svíčka 49 g + 2 ks svícen
309 Kč 289 Kč

Novinka

Dárková sada Yankee Candle 2 ks votivních svíček s 2× skleněným svícnem. Jedna svíčka hoří přibližně 15 hodin. Svíčky se celé roztékají, proto je palte ve vhodných kalíšcích a svícnem. Svíčky Yankee Candle jsou rovnoměrně provoněné.

Yankee Candle Classic střední 411 g Grilled Peaches & Vanilla
619 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vonná svíčka od oblíbené značky Yankee Candle v klasickém designu se skleněným víčkem. Vyrobená z čistých přírodních vonných výtažků, tato svíčka vás okouzlí svou vůní broskví na grilu s karamelizovaným cukrem.

Yankee Candle Lemongrass & Ginger Classic velký 623 g
796 Kč 599 Kč

Čerstvá a čistá směs jemné citrónové trávy a právě rozkrojeného zázvoru. Vonná svíčka Yankee Candle v nejoblíbenějším designu Classic se skleněným víčkem byla vyrobena za použití nejlepších surovin a čistých přírodních vonných výtažků.

Yankee Candle Americký domov 538 g Na vlně
629 Kč 309 Kč

Všemi oblíbená značka svíček Yankee Candle přichází s kolekcí American Home představující to nejlepší z americké domácnosti. Tato svíčka o hmotnosti 538 g vydrží hořet až 125 h a voní po kombinaci písečných dun a trávy se směsí mořského vzduchu.

Yankee Candle Vanilla Cupcake Classic střední 411 g-35%
699 Kč 449 Kč

Výprodej

Bohaté krémové aroma vanilkových košíčků se špetkou citrónu a spoustou máslové pěny. Vonná svíčka Yankee Candle v nejoblíbenějším designu Classic se skleněným víčkem byla vyrobena za použití nejlepších surovin a čistých přírodních vonných výtažků.

Yankee Candle Clean Cotton Classic střední 411 g
699 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sluncem provoněná bavlna, kombinovaná se zelenými tóny, bílými květy a špetkou citrónu. Vonná svíčka Yankee Candle v nejoblíbenějším designu Classic se skleněným víčkem byla vyrobena za použití nejlepších surovin a čistých přírodních vonných výtažků.

Yankee Candle Vonná svíčka 198 g Merry Mint - dárkové balení
450 Kč 259 Kč

Vánoční svíčka od značky Yankee Candle s vůní vanilkové zmrzliny a hořké čokolády s čerstvou mátou v dárkové krabičce potěší nejen vás, ale i vaše blízké. Luxusní design s kovovou povrchovou úpravou se hodí na jakoukoli slavnostní příležitost. Nenechte si ujít tuto limitovanou vánoční edici.

Yankee Candle Classic malý 104 g Kubánské mojito
299 Kč 209 Kč

Svíčka s exotickou vůní limety, máty, vanilky a cukrové třtiny. Yankee Candle Classic malý je svíčka ve skle, vyrobená z čistě přírodních surovin. Víčko s těsněním navíc brání vyprchání vůně a vy si tak můžete svoji oblíbenou svíčku užít déle.

Yankee Candle Aroma difuzér Clean Cotton 120 ml
587 Kč

Aroma difuzér Clean Cotton s jemnou vůní bavlny v kombinaci se zelenými tóny, bílými květy a špetkou citrónu provoní váš domov. Dřevěné víčko se snadno otevírá a průměr otvoru umožní stéblům pěkně se rozložit a uvolňovat do místnosti maximum svěžesti.

Yankee Candle Classic střední 411 g Christmas Cookie-27%
619 Kč 449 Kč

Výprodej

Vonná svíčka od oblíbené značky Yankee Candle v klasickém designu se skleněným víčkem. Vyrobená z čistých přírodních vonných výtažků, tato svíčka vás okouzlí svou vůní vánočního cukroví s vanilkou.

Yankee Candle Vůně do auta s pouzdrem Geometric Fluffy Towels 90 g
308 Kč 238 Kč

Základní jednotka, do které se vkládá náplň s vůní. Elegantní pouzdro s náplní Fluffy Towels vám dokonale prvovoní auto svěží vůni čistých ručníků, ještě teplých ze sušičky, se špetkou vůně citrónů, jablek, levandule a lilií.

Yankee Candle Classic malý 104 g Fresh Cut Roses-29%
299 Kč 210 Kč

Výprodej

Světově známá značka svíček Yankee Candle provoní vaši domácnost těmi nejlepšími vůněmi z přírodních výtažků. Tato svíčka v ozdobném svícnu o hmotnosti 104 g vydrží hořet až 30 h a voní jako čerstvě nařezané růže.

Yankee Candle Cinnamon Stick Classic malý 104 g
399 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cinnamon Stick je hřejivá vůně sladké skořice, která dokáže vykouzlit útulnou atmosféru harmonie a klidu. Vonná svíčka Yankee Candle v nejoblíbenějším designu Classic se skleněným víčkem byla vyrobena za použití nejlepších surovin a čistých přírodních vonných výtažků.

Yankee Candle Vůně do auta s pouzdrem Linear Clean Cotton 90 g
308 Kč 238 Kč

Základní jednotka, do které se vkládá náplň s vůní. Elegantní pouzdro s náplní Clean Cotton dokonale provoní vaše auto jemnou vůní bavlny v kombinaci se zelenými tóny, bílými květy a špetkou citrónu. Můžete ji použít i k provonění ostatních malých prostor, jako jsou skříně nebo WC.

Yankee Candle Classic malý 104 g Mango Peach Salsa
299 Kč 209 Kč

Světově známá značka svíček Yankee Candle provoní vaši domácnost těmi nejlepšími vůněmi z přírodních výtažků. Tato svíčka v ozdobném svícnu o hmotnosti 104 g vydrží hořet až 30 h a voní po šťavnatých citrusech, mangu a broskvích.

Yankee Candle Lemongrass & Ginger Classic střední 411 g
699 Kč 389 Kč

Čerstvá a čistá směs jemné citrónové trávy a právě rozkrojeného zázvoru. Vonná svíčka Yankee Candle v nejoblíbenějším designu Classic se skleněným víčkem byla vyrobena za použití nejlepších surovin a čistých přírodních vonných výtažků.

Yankee Candle Vůně do auta s pouzdrem Linear Midsummer’s Night 90 g
308 Kč 256 Kč

Základní jednotka, do které se vkládá náplň s vůní. Elegantní pouzdro s náplní Midsummer’s Night dokonale provoní vaše auto mužnou a smyslnou vůní pižma, pačuli, šalvěje a mahagonové kolínské. Můžete ji použít i k provonění ostatních malých prostor, jako jsou skříně nebo WC.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky akce.