Allnature Matcha Tea Premium 250 g
499 Kč

Matcha je drahocenný prášek z čajových lístků, které jsou speciálně pěstovány a zpracovány. Díky tomu obsahuje velké množství antioxidantů, minerálů a vitamínů, pomáhá udržovat duševní pohodu a svěžest a zároveň tělu dodá potřebnou energii a živiny.

Allnature Matcha Tea Premium 100 g
299 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Matcha je drahocenný prášek z čajových lístků, které jsou speciálně pěstovány a zpracovány. Díky tomu obsahuje velké množství antioxidantů, minerálů a vitamínů, pomáhá udržovat duševní pohodu a svěžest a zároveň tělu dodá potřebnou energii a živiny.

Ronnefeldt TEA COUTURE Black Assam 100 g
322 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černý sypaný čaj značky Ronnefeldt Black Assam 100g. Tento kvalitní a lahodný idický čaj je dodáván v plechové dóze, díky které si uchová své květinové aroma.

Ronnefeldt TEA COUTURE Earl Grey 100 g
322 Kč 269 Kč

Černý sypaný čaj značky Ronnefeldt Earl Grey 100g. Tento kvalitní a lahodný idický aromatizovaný čaj s příchutí bergamotu je dodáván v plechové dóze, díky které si uchová své květinové aroma.

Ronnefeldt TEA COUTURE Rooibos Chocolate Truffle 100 g
322 Kč 269 Kč

Bylinný sypaný čaj značky Ronnefeldt Rooibos Chocolate Truffle 100g. Tento kvalitní a lahodný jihoafrický čaj s příchutí kakaových truffle je dodáván v plechové dóze, díky které si uchová své květinové aroma.

Allnature Maliník list 50 g 3 ks
155 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Maliník list 50 g v balení po třech kusech je dárek, kterým darujete svým blízkým zdraví. Maliník je vhodný při problémech s trávením, při bolestivé menstruaci či potížích se zadržováním vody v organismu.

Eilles Formosa Pai Mu Tan 2x 100 g
599 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bílý čaj Eilles Formosa Pai Mu Tan jinak řečeno Bílá pivoňka je jedním z nejlepších a nejjemnějších čajů. Z čajovníku se sbírají jen koncové mladé listky, tzv. tipsy, a neprochází oxidací jako u zeleného čaje, čímž si uchovává jemnou květinovou chuť.

Eilles Bio China Jasmin Souchong 2x 250 g
519 Kč

Velice oblíbený jasmínový zelený čaj Eilles China Jasmine Souchong má jemnou květinovou chuť. Na rozdíl od jiných pouze aromatizovaných jasmínových čajů je tento zcela přirozený s opravdovými květy jasmínu.

Allnature Jasmínový čaj zelený sypaný BIO 50 g 3 ks
269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sypaný čaj v BIO kvalitě s jasmínovými květy je jedním z nejoblíbenějších květinových čajů v Číně. Allnature jasmínový čaj obsahuje antioxidanty, které mohou zrychlit metabolismus a současně podpořit ochranu imunitního systému.

Allnature Darjeeling čaj černý sypaný BIO 50 g 3 ks
225 Kč

Sypaný čaj Darjeeling je charakteristický svou jemnou květinovou chutí. Allnature Darjeeling je černý čaj, obsahuje tedy antioxidanty, které chrání tělo před volnými radikály a současně podporují imunitní systém. Mimo jiné také obsahuje kofein.

Allnature Kontryhel nať 50 g 3 ks
155 Kč

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Kontryhel nať 50 g v balení po třech kusech je dárek, kterým darujete svým blízkým zdraví. Kontryhel je vhodný při bolestivé menstruaci nebo při problémy s klouby a svaly. Navíc obsahuje důležitý vitamín C.

Ronnefeldt TEA COUTURE Jasmine Tea 100 g
322 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zelený sypaný čaj značky Ronnefeldt Jasmine Tea 100g. Tento kvalitní a lahodný čnský aromatizovaný čaj s květy jasmínu je dodáván v plechové dóze, díky které si uchová své květinové aroma.

Allnature Paměť Bylinný čaj 50 g
100 Kč 95 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní bylinný čaj Paměť 50 g od společnosti Allnature je ideálním pomocníkem pro náročnější období v době zkoušek či pracovního vypětí. Kombinace bylin, které znaly již naše babičky, povzbudí a příjemně naladí pozornost.

Allnature Hubnutí Bylinný čaj 50 g
100 Kč 95 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Speciální bylinný čaj Hubnutí 50 g od společnosti Allnature byl vyvinut tak, aby podporoval procesy hubnutí. Unikátní kombinace bylinek, které podporují metabolismus, působí proti zánětům, nadýmání a zároveň povzbuzují váš organismus. To je to pravé pro vyšší spalování kalorií a krůček od vytoužené postavy.

Allnature Spánek Bylinný čaj 50 g
100 Kč 95 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plnohodnotný spánek Bylinný čaj 50 g od společnosti Allnature vám dopřeje kvalitní a nerušený spánek. Kombinace bylin zaměřená na klidné noci, vypnutí mysli a uvolnění vašeho těla. Díky bylinkám, které znaly již naše babičky, se můžete těšit na krásné sny po celou noc.

Allnature Energie Bylinný čaj 50 g
100 Kč 95 Kč

Energie bylinný čaj 50 g od společnosti Allnature. Potřebujete získat novou energii? Pak je tento bylinný čaj tou pravou volbou. Hlavní složkou je Yerba maté, která nedodá pouze energii, ale i vitamíny, minerály a antioxidanty.

Allnature Detox Bylinný čaj 50 g
100 Kč 95 Kč

Kvalitní Detox Bylinný čaj 50 g od společnosti Allnature pomáhá s očistou vašeho těla. Kombinace bylin je zaměřená na podporu vylučování, jater a snížení zánětu v těle, to vše z bylinek nejen našich, ale i z jižních zemí. Komplexní a efektivní detoxikace těla, orgánů a jejich vyladění.

Allnature Heřmánek květ 35 g 3 ks
155 Kč

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Heřmánek květ ve 35 g balení po třech kusech je dárek, se kterým věnujete blízkým i kousek zdraví. Heřmánek je vhodný při problémech s imunitním systémem, dýcháním a trávením. Jeho charakteristická vůně navíc zrelaxuje vaši mysl po hektickém dni.

Ronnefeldt TEA COUTURE Morgentau 100 g
322 Kč 269 Kč

Zelený sypaný čaj značky Ronnefeldt Morgentau 100g. Tento kvalitní a lahodný čnský aromatizovaný čaj s květy růže, chrpy a slunečnice je dodáván v plechové dóze, díky které si uchová své květinové aroma.

Eilles Tee Früchtegarten 2x 250 g
599 Kč 439 Kč

Sypaný Eilles Tee Früchtegarten je ovocný čaj s bohatou a plnou chutí ovoce. Jeho chuť si nepochybně zamilujete, ať už jako horký čaj s trochou cukru nebo chlazený v teplém létě.

Eilles Rooibos Vanilla 2x 250 g
699 Kč 469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čaj Eilles Rooibos Vanilla je ideální spojení jihoafrického čaje rooibos s nasládlou chutí a voňavé vanilky. Jeho chuť si určitě zamilujete a navíc je rooibos i zdraví prospěšný.

Eilles Sommerbeeren 2x 250 g
469 Kč

Ovocný čaj Eilles Sommerbeeren má plnou jahodovo-malinovou chuť, která Vám připomene sladké letní plody a slunečné dny. Jednotlivé složky čajové směsi jsou pečlivě vybírány pro bohatou chuť.

Allnature Ostropestřec plod 100 g 3 ks
147 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Ostropestřec plod 100 g v balení po třech kusech je dárek, kterým darujete svým blízkým zdraví. Ostropestřec má blahodárný vliv na funkci jater, vaše trávení a imunitu. Jeho konzumace také prospívá činnosti srdce. Navíc je antioxidační.

Ronnefeldt TEA COUTURE English Breakfast 100 g
322 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černý sypaný čaj značky Ronnefeldt English Breakfast 100g. Tento kvalitní a lahodný cejlonský černý čaj je dodáván v plechové dóze, díky které si uchová své květinové aroma.

Allnature Meduňka nať 50 g 3 ks
147 Kč 115 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Meduňka nať 50 g v balení po třech kusech je dárek, kterým darujete svým blízkým zdraví. Meduňka je vhodná při problémech s nespavostí, potížích s dýcháním nebo trávením. Je také skvělá na povzbuzení a zlepšuje náladu.

Allnature Fenykl plod 80 g 3 ks
155 Kč

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Fenykl plod 80 g v balení po třech kusech je dárek, kterým darujete svým blízkým zdraví. Fenykl je vhodný při problémech s trávením, podporuje kojení a má detoxikační účinky. Navíc má blahodárné účinky na váš imunitní systém.

Eilles Tee Pfefferminze 2x 250 g
699 Kč 379 Kč

Mátový čaj Tee Pfefferminze vyniká svou osvěžující chutí, kterou lze doplnit kapkou limety a lžičkou medu. Mátový čaj je vhodný na pití po celý den, ale nejlepší je po jídle, protože usnadňuje trávení.

Allnature Yerba Mate čaj zelený sypaný BIO 50 g 3 ks
195 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sypaný čaj Yerba Mate obsahuje kofein a další zdraví prospěšné látky, jako jsou antioxidanty, minerály a vitaminy A, B a C. Allnature Yerba Mate osvěžuje tělo a potlačuje duševní i tělesnou únavu. Podporuje vylučování vody a napomáhá při redukci hmotnosti.

Eilles Darjeeling Royal 250 g
699 Kč 379 Kč

Eilles Darjeeling Royal 2nd Flush Blatt je vysoce kvalitní černý čaj z oblasti Darjeeling. Čaje druhého sběru se vyznačují vyzrálejší a plnější chutí s ovocnými a muškátovými tóny. Má zlato-hnědý nálev.

Eilles Grüntee China Blatt 2x 250 g
529 Kč 519 Kč

Eilles Tee Grüntee China Blatt je kvalitní čínský zelený čaj s jemně trpkou ale příjemnou chutí. Má světle žlutou barvu nálevu, lehce nabuzuje a hodí se k pití po celý den.

Allnature Lipový květ 30 g 3 ks
155 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Lipový květ 30 g v balení po třech kusech je dárek, kterým věnujete svým blízkým zdraví. Lipový květ je vhodný při problémech s usínáním, zhoršenou imunitou a při zadržování vody v těle. Má relaxační účinky a je tak ideální pro večerní uvolnění po práci.

Eilles 2ks English Caramel Blatt 250g
699 Kč 519 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Balení 2ks sypaného čaje Eilles Tee English Caramel Blatt 250 g vás omámí překrásnou vůní karamelu a ohromí vás neopakovatelně výtečnou chutí.

Ronnefeldt TEA COUTURE Masala Chai 100 g
322 Kč 269 Kč

Černý sypaný čaj značky Ronnefeldt Masala Chai 100g. Tento kvalitní a lahodný indický aromatizovaný čaj se směsí koření je dodáván v plechové dóze, díky které si uchová své květinové aroma.

Ronnefeldt TEA COUTURE Fancy Sencha 100 g
322 Kč 269 Kč

Zelený sypaný čaj značky Ronnefeldt Fancy Sencha 100g. Tento kvalitní a lahodný čínský čaj je dodáván v plechové dóze, díky které si uchová své květinové aroma.

Eilles Earl Grey Blatt 2x 250 g
699 Kč 519 Kč

Eilles Earl Grey Blatt je vybraná směs černých čajů doplněná o silici z citrusového plodu bergamotu. Má charakteristickou osvěžující chuť, kterou ideálně doplníte kapkou citrónu.

Allnature Relax Bylinný čaj 50 g
100 Kč 95 Kč

Zasloužená odměna po náročném dni? Relax bylinný čaj 50 g od společnosti Allnature vám pomůže se zklidněním a uvolněním. Kombinace bylin jako levandule, meduňka, jsou ideálním pomocníkem pro váš vnitřní klid a odpočinek. Šalvěj a fenykl zase zklidní zažívací trakt.

Allnature Echinacea nať 50 g 3 ks
155 Kč

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Echinacea nať 50 g v balení po 3 kusech je dárek, kterým darujete svým blízkým zdraví. Echinacea, česky třapatka, je vhodná při problémech s imunitou, zlepšuje funkci dýchacího systému a močových cest. Navíc má antioxidační vlastnosti.

Allnature Kotvičník nať 40 g 3 ks
147 Kč

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Kotvičník nať 40 g v balení po třech kusech je dárek, se kterým věnujete blízkým i kousek zdraví. Kotvičník je vhodný při problémech s močovým měchýřemnebo hormonální nerovnováhou a přispívá k dobré funkci pohlavních orgánů. Navíc podporuje zdraví vašich úst a lepší stav vaší pleti.

Allnature Rooibos čaj červený sypaný BIO 50 g 3 ks
195 Kč

Sypaný čaj Rooibos v BIO kvalitě obsahuje antioxidanty, které chrání tělo před volnými radikály a podporují imunitní systém. Allnature Rooibos má sladkou chuť, která připomíná oříšky. Lze jej pít s mlékem a cukrem nebo samotný bez jakýchkoli přísad.