Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 13413605

Ahmad tea Zelený sypaný čaj s kardamonem 500g

Ahmad tea Zelený sypaný čaj s kardamonem 500g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Pro milovníky zeleného čaje s chutí pro exotiku je náš zelený čaj Cardamom směsí, kterou musíte vyzkoušet. Spojením našeho typického čínského zeleného čaje s jedinečnými aromatickými tóny kardamomu je tento lahodný nápoj stejně příjemný a osvěžující. Celý popis
239 Kč
0,48 Kč/g
Zboží od: Orient food
239 Kč
0,48 Kč/g
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

21.6.2024 na výdejním místě
21.6.2024 na vaší adrese

Popis

Ve společnosti Ahmad Tea neustále experimentujeme s novými čaji. Pro tuto směs naši Tea Masters přidávají do našeho klasického zeleného čaje exkluzivní příchuť kardamomu (která také hraje v našem černém čaji Cardamom – našem celosvětově nejoblíbenějším produktu). Získáváme je z čínských provincií Jiangxi, Anhui a Zhejiang, oblasti známé jako „Zlatý trojúhelník“ produkce zeleného čaje. Tato směs zahrnuje vysoce kvalitní Chun Mee, speciální jarní zelený čaj, který je známý svou jasnou a sladce opečenou chutí. Chun Mee se díky svému zvlněnému vzhledu překládá jako „drahocenné obočí“ a přináší této směsi půvabný zaoblený charakter, který vytváří dokonalou kulisu pro jedinečně bylinné, mírně mentolové tóny zeleného kardamomu.

Zelený čaj se v Číně těší již více než 5 000 let a je nezbytnou součástí národní kultury. Na rozdíl od černého čaje není zelený čaj oxidovaný, takže si zachovává svou svěží barvu a osvěžující travnaté příchutě. Kardamom je oblíbené koření napříč Asií, Středním východem a Evropou. V Indii se používá k slaným a sladkým pokrmům – od rýžových biryanis až po krémové dezerty – zatímco v Turecku a Libanonu se mletí na kávu. Skandinávci to milují pro své pečení, zatímco nedávno kuchaři ve Velké Británii experimentovali s kardamomem a čokoládou. Ve společnosti Ahmad Tea si stále myslíme, že je to nejlepší v šálku čaje, přidáním jeho exotické vůně ke zlepšení a obohacení kvalitní směsi.

Zelený čaj Cardamom vytváří skutečně univerzální směs. Naplňte si sáček v horké vodě a sledujte, jak se barva změní do pěkně zlatožluté barvy, a poté vdechněte výraznou kytici. Rovnováha zeleného čaje a kardamomu povýší oba na něco ještě lepšího než součet jeho částí. Tento čaj je jedinečně uklidňující a osvěžující, takže je ideální pro chladnější měsíce nebo letní popíjení. Mezi travnatým zeleným čajem a příchutí kardamomu je vytvořena téměř ovocná příchuť. Lehký a voňavý, je to perfektní ranní doušek, nebo zesílený a možná podávaný s cukrem, dělá vynikající odpolední pick-me.

Složení: Zelený čaj, aroma kardamonu

Původ: Čínské provincie Jiangxi, Anhui a Zhejiang – známé jako „Zlatý trojúhelník“