Amanda Čaj maté despalada - 500 g

Amanda Čaj maté despalada - 500 g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Celolisté maté pocházející z legendární provincie Misiones v Argentině. Nabízí vydatný nálev nahořklé chuti a zanechává kyselý aftertaste na jazyku. Vhodné pro každodenní popíjení. Firma byla založena polským imigrantem (Szychowskich). Celý popis
168 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

26.1.2022 - 27.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera GOURMET PARTNERS

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019749020

Popis

Amanda Čaj maté despalada – 500 g

Celolisté matépocházející z legendární provincie Misiones v Argentině. Nabízí vydatný nálev nahořklé chuti a zanechává kyselý aftertaste na jazyku. Vhodné pro každodenní popíjení. Firma byla založena polským imigrantem (Szychowskich). 

 

Yerba Maté - je to jedna z rostlin bohatých na vitamíny. Stimuluje svalovou, plicní aktivitu a reguluje srdeční rytmus. Vytváří také pocit pohody, vitality a intelektuální jasnosti. Má hepatoprotektivní, diuretický a zažívací účinek a optimalizuje výživovou absorpci těla, obecně regulující všechny jeho asimilační funkce.

 Infuze listů Yerba maté představuje povzbuzující a tonizující vlastnosti díky obsahu mateinu (katechin), který stimuluje centrální nervový systém a podporuje duševní aktivitu, a jako pozitivní zvláštností je to, že nenarušuje normální spánkové vzorce. A také je antioxidant díky přítomnosti flavonoidů .

  Poskytuje pocit sytosti a používá se při hubnutí. Má značné množství draslíku, železa, fosforu, sodíku a hořčíku; obsahuje také různé antioxidační látky, vitamíny (A, B1, B2, C a K) a karoteny.

Hmotnost: 500g

Země původu: Argentina