LINTEO Vatové polštářky Classic 4 × 120+20 ks
159 Kč 119 Kč 0,21 Kč/ks

Odličovací polštářky LINTEO ze 100% bavlny vhodné i pro maminky s dětmi. Nyní ve výhodných 4 baleních po 120 kusech. V každém balení 20 ks navíc.

LINTEO Odličovací polštářky Linteo 4 x 100 ks
129 Kč 109 Kč 0,27 Kč/ks

Kulaté vatové tampony Linteo pro každodenní použití při odličování. Vyrobeny ze 100% bavlny a jsou tak šetrné k pleti. Výhodné 4 balení po 100 kusech.

T-Tomi Odličovací tampony, sada peeling 2 týdny colour + prací sáček
449 Kč 32,07 Kč/ks

Přispějte ke zkrásnění planety Země používáním šetrných hygienický potřeb, jako je sada 14 ks pratelných látkových odličovacích tamponů T-Tomi s pracím sáčkem v balení. Tampónky z bambusového froté a bavlnypeelingovým efektem důkladně čistí pleť a těší oči roztomilým potiskem. Byly ušity s láskou v České republice.

T-Tomi Odličovací tampony, sada peeling týden natur + prací sáček
251 Kč 35,86 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přispějte ke zkrásnění planety Země používáním šetrných hygienický potřeb, jako je sada 7 ks pratelných látkových odličovacích tamponů T-Tomi s pracím sáčkem v balení. Tampónky z bambusového froté a bavlnypeeling efektem jemně čistí pleť a účinně ji zbavují nečistot.

T-Tomi Odličovací tampony, sada jemné 2 týdny colour + prací sáček
449 Kč 32,07 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přispějte ke zkrásnění planety Země používáním šetrných hygienický potřeb, jako je sada 14 ks pratelných látkových odličovacích tamponů T-Tomi s pracím sáčkem v balení. Tampónky z bambusového froté a bavlny jemně čistí pleť a těší oči roztomilým potiskem. Byly ušity s láskou v České republice.

T-Tomi Odličovací tampony, sada jemné 2 týdny natur + prací sáček
449 Kč 32,07 Kč/ks

Přispějte ke zkrásnění planety Země používáním šetrných hygienický potřeb, jako je sada 14 ks pratelných látkových odličovacích tamponů T-Tomi s pracím sáčkem v balení. Tampónky z bambusového froté a bavlny s jemně čistí pleť a účinně ji zbavují nečistot.

T-Tomi Odličovací tampony, sada jemný týden natur + prací sáček
251 Kč 35,86 Kč/ks

Přispějte ke zkrásnění planety Země používáním šetrných hygienický potřeb, jako je sada 7 ks pratelných látkových odličovacích tamponů T-Tomi s pracím sáčkem v balení. Tampónky z bambusového froté a bavlny jemně čistí pleť a účinně ji zbavují nečistot.

T-Tomi Odličovací tampony, sada jemný týden colour + prací sáček
251 Kč 35,86 Kč/ks

Přispějte ke zkrásnění planety Země používáním šetrných hygienický potřeb, jako je sada 7 ks pratelných látkových odličovacích tamponů T-Tomi s pracím sáčkem v balení. Tampónky z bambusového froté a bavlny jemně čistí pleť a těší oči roztomilým potiskem. Byly ušity s láskou v České republice.

T-Tomi Odličovací tampony, sada peeling 2 týdny natur + prací sáček
449 Kč 32,07 Kč/ks

Přispějte ke zkrásnění planety Země používáním šetrných hygienický potřeb, jako je sada 14 ks pratelných látkových odličovacích tamponů T-Tomi s pracím sáčkem v balení. Tampónky z bambusového froté a bavlnypeeling efektem jemně čistí pleť a účinně ji zbavují nečistot.

T-Tomi Odličovací tampony, sada peeling týden colour + prací sáček
251 Kč 35,86 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přispějte ke zkrásnění planety Země používáním šetrných hygienický potřeb, jako je sada 7 ks pratelných látkových odličovacích tamponů T-Tomi s pracím sáčkem v balení. Tampónky z bambusového froté a bavlnypeelingovým efektem důkladně čistí pleť a těší oči roztomilým potiskem. Byly ušity s láskou v České republice.

Bel Cosmetic Premium Odličovací tampóny 3x75 ks
119 Kč 0,53 Kč/ks

Kulaté vatové tampony Bel Cosmetic jsou vhodné pro každodenní použití nejen při odličování, ale také při hloubkovém čištění pleti. Mikrovlákno usnadňuje čištění pleti, aloe vera společně s panthenolem zklidňuje pokožku. Balení 3 × 75 ks.

Bel Cosmetic Extrasoft Odličovací tampóny 10x70 ks
279 Kč 239 Kč 0,34 Kč/ks

Kulaté vatové tampony Bel Cosmetic jsou vhodné pro každodenní použití nejen při odličování, ale také při hloubkovém čištění pleti. Extra jemný materiál s příměsí mikrovlákna je pevný a zaručí důkladné a přitom šetrné odstranění nečistot a zbytků make-upu. Balení 10 × 70 ks.

GaGa's pleny Nepromokavá taštička - Páv
129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nepromokavá taštička se dvěma kapsami pro přenos použitích dámských vložek, kojících vložek či kosmetiky bude Vaším ideálním pomocníkem na cesty. Praktický rozměr do kabelky. Nepropustný a zároveň pratelný materiál.

GaGa's pleny Nepromokavá taštička se dvěma kapsami Kytky
126 Kč

Novinka

Nepromokavá taštička se dvěma kapsami pro přenos použitích dámských vložek, kojících vložek či kosmetiky bude Vaším ideálním pomocníkem na cesty. Praktický rozměr do kabelky. Nepropustný a zároveň pratelný materiál.

Bella Odličovací tampóny 140 ks, 4 balení
169 Kč 119 Kč 0,21 Kč/ks

Odličujte se tím nejlepším, co příroda může nabídnout. Bella Cotton jsou kosmetické odličovací tampony vyrobené ze 100% bavlny. Strukturovaná strana tamponku plní čisticí funkci, zatímco hladká strana nečistoty z pokožky stírá. 4 balení, každé 140 ks.

Bella Odličovací tampóny 80 ks + 30 %, 5 balení
179 Kč 129 Kč 0,32 Kč/ks

Odličujte se tím nejlepším, co příroda může nabídnout. Bella Cotton jsou kosmetické odličovací tampony vyrobené ze 100% bavlny. Strukturovaná strana tamponku plní čisticí funkci, zatímco hladká strana nečistoty z pokožky stírá. 5× balení 80 ks + 30 %.

Bella Odličovací tampóny 80 ks, 2+1 balení
129 Kč 79 Kč 0,49 Kč/ks

Odličujte se tím nejlepším, co příroda může nabídnout. Bella Cotton jsou kosmetické odličovací tampony vyrobené ze 100% bavlny. Strukturovaná strana tamponku plní čisticí funkci, zatímco hladká strana nečistoty z pokožky stírá. 2+1 balení.

Bella Odličovací tampóny s aloe vera 100 ks, 5 balení
179 Kč 129 Kč 0,26 Kč/ks

Odličujte se tím nejlepším, co příroda může nabídnout. Bella Cotton jsou kosmetické odličovací tampony vyrobené ze 100% bavlny. Složení s aloe vera ošetřuje a hydratuje. Strukturovaná strana tamponku plní čisticí funkci, zatímco hladká strana nečistoty z pokožky stírá. 5× balení po 100 ks.

Bella EVITA odličovací tampóny 70 + 10 ks, 5 balení
169 Kč 115 Kč 0,29 Kč/ks

Odličujte se tím nejlepším, co příroda může nabídnout. Bella EVITA jsou kosmetické odličovací tampony vyrobené ze 100% bavlny. Díky speciální formě povrchu tamponek nepouští vlákna a udržuje si svoji celistvost, netrhá se. 5× balení 70 ks +10 ks.

Petit Lulu odličovací tampóny 2 ks - různé
101 Kč 50,50 Kč/ks

Odličovací tampóny od značky Petit Lulu jsou skvělým ekologickým řešením do každé domácnosti. Tampóny jsou pratelné a díky svému kvalitnímu materiálu z bambusu a bavlny jsou vhodné i pro citlivou pleť a pleť s ekzémem.

Bel Cosmetic Extrasoft Odličovací tampóny 3x84 ks
119 Kč 99 Kč 0,39 Kč/ks

Kulaté vatové tampony Bel Cosmetic jsou vhodné pro každodenní použití nejen při odličování, ale také při hloubkovém čištění pleti. Extra jemný materiál s příměsí mikrovlákna je pevný a zaručí důkladné a přitom šetrné odstranění nečistot a zbytků make-upu. Balení 3 × 84 ks.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Odličovací tampóny.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Odličovací tampóny výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Odličovací tampóny akce.