Easy Camp Chladící taška Backgammon Cool bag L
630 Kč 509 Kč

Chladicí taška o objemu 15 l disponuje odnímatelnou izolační vrstvou. Přední strana obsahuje kapsu na zip vhodnou na příbory a ubrousky. Easy Camp Chladící taška Backgammon Cool bag L je opatřena rukojeťmi, které lze spojit a vytvořit ramenní popruh.

Outwell Chladící taška Albatross L Blue
1 400 Kč 1 379 Kč

Chladicí taška o objemu 12 l disponuje malou vnější kapsou na zip na drobnosti. Obsahuje odnímatelnou izolační vrstvu a rukojeti, z nichž lze vytvořit ramenní popruh. Outwell Chladící taška Albatross L Blue využijete i jako nákupní či plážovou tašku.

Outwell Chladící taška Hula L
1 480 Kč 1 429 Kč

Chladicí taška o objemu 17 l disponuje nastavitelným ramenním popruhem. Vnitřek je opatřen hliníkovou vrstvou, která se velmi snadno čistí. Je vyrobena z voděodolné tkaniny. Outwell Chladící taška Hula L má přední kapsu na drobnosti.

Outwell Chladící taška Albatross M Blue
1 230 Kč 1 209 Kč

Chladicí taška o objemu 8 l disponuje malou vnější kapsou na zip na drobnosti. Obsahuje odnímatelnou izolační vrstvu a rukojeti, z nichž lze vytvořit ramenní popruh. Outwell Chladící taška Albatross M Blue využijete i jako nákupní či plážovou tašku.

Campingaz Minimaxi 19 L

Campingaz Minimaxi 19 L

Hodnocení: 4,9
449 Kč 319 Kč

Praktická chladicí taška. Campingaz Minimaxi 19 l je větší chladicí taška udeální například na picnic v přírodě. Taška je vyvedená v moderním designu. Velkou výhodou je možnost tašku složit pro úsporu skladovacího prostoru. Taška má ramenní popruh a pohodlně pojmě až 6 lahví o objemu 1,5 l.

Spokey SAN REMO Plážová termo taška
365 Kč 309 Kč

Plážová taška se kapsou obsahuje pěnovou izolační vrstvu, která udržuje potraviny a nápoje studené několik hodin. Praktická ucha jsou dlouhá a umožňují nošení přes rameno. Spokey SAN REMO Plážová termo taška najde využití především během pikniků, dovolených a letních výletech.

Campingaz Shopping Cooler 15 l
499 Kč 379 Kč

Stylová chladicí taška Campingaz Shopping cooler 15l je vhodná na pikniky v přírodě i na pláži. Taška se zajímavým degignem pojme až 5 lahví o objemu 1,5 litru. Zavařené vnitřní švy v případě poškození obalu potravin zabrání průniku do izolačního systému.

Spokey LEVANTE Plážová termo taška, námořní modrá
365 Kč 339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plážová taška se 3 kapsami obsahuje pěnovou izolační vrstvu, která udržuje potraviny a nápoje studené několik hodin. Praktická ucha jsou dlouhá a umožňují nošení přes rameno. Spokey LEVANTE Plážová termo taška najde využití především během pikniků, dovolených a letních výletech.

Campingaz Entertainer 16 l

Campingaz Entertainer 16 l

Hodnocení: 4,4
649 Kč 499 Kč

Chladící taška vhodná na pikniky v přírodě i na pláži ve středomoří. Taška s praktickou vodotěsnou kapsou pojme nezbytnosti pro vás i vaší rodinu a navíc skvěle vypadá. Campingaz Entertainer 16 l zaujme velikostí i kvalitou zpracování.

Campingaz Entertainer 12L
549 Kč 469 Kč

Chladící taška je vhodná na pikniky s vašimi nejbližšími v lese i na dovolené u moře. Taška atraktivního vzhledu s praktickou vodotěsnou kapsou pojme rodinný oběd nebo zásobu pití na většinu dne. Campingaz Entertainer 12L zaujme nevšedním vzhledem a skvělou chladící funkcí.

Campingaz Beach Coolbag
799 Kč 739 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Víceúčelová praktická termo taška. Campingaz Beach Coolbag o objemu 15 l s popruhem přes rameno je skvělým stylovým doplňkem na pláž a všude tam, kde potřebujete vaše nápoje a občerstvení udržet v chladu. Taška je se díky použitému materiálu snadno čistí a je antimikrobiální.

Fitmark Termotaška na jídlo THE BOX MIDNIGHT
1 599 Kč

Stylová kvalitní termotaška THE BOX uchová vaše jídlo dlouho čerstvé. Obsahuje 2 vysoce těsnící krabičky (1000 ml), 2 chladící gely a speciálně navržený šejkr.

Thermos Termotaška 9 l
489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Termotaška je navržena pro udržování jak teplých, tak i studených pokrmů.

Thermos Termotaška 8 l
458 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Termotaška je navržena pro udržování jak teplých, tak i studených pokrmů.

Compass Chladící box 50l 230V/12V pojízdný
3 936 Kč

Přenosný chladicí box s možností ohřevu, napájení ze zásuvky autozapalovače 12 V, nebo z běžné zásuvky 230 V. Ideální společník na cesty, na dovolenou, na piknik, nebo i na nákupy. Vnitřní objem 50 litrů pojme velké množství potravin. Do chladicího boxu lze pohodlně umístit i 2L lahve s nápojem.

Compass Chladící box kompresor 30l 230/24/12V -20°C BLUE
9 990 Kč

Chladicí box může být napájen z 12 V nebo 24 V zástrčky automobilů či lodí, nebo z běžné zásuvky 230 V. Je vybaven výkonným kompresorem s chladicím médiem a lze jej použít jak jako chladničku s teplotou 0 – 10°C, tak i jako mrazicí box s teplotou až –20°C.

Fitmark Termotaška na jídlo THE BOX PINK
1 599 Kč

Stylová kvalitní termotaška THE BOX uchová vaše jídlo dlouho čerstvé. Obsahuje 2 vysoce těsnící krabičky (1000 ml), 2 chladící gely a speciálně navržený šejkr.

Compass Chladící box 19l + display 230V/24V/12V DOUBLE
3 580 Kč

Přenosný chladicí box s možností ohřevu, napájení ze zásuvky autozapalovače 12 V nebo 24 V a také z běžné zásuvky 230 V, vnitřní objem 19 litrů. Ideální společník na cesty, na dovolenou, na piknik, nebo i na nákupy.

Compass Chladící box 22l 230V/12V ECO A++
1 849 Kč

Přenosný chladicí box s energetickou třídou A++ napájený z 12V zásuvky autozapalovače, nebo 230V z běžné zásuvky. Vnitřní objem 22 litrů pojme velké množství potravin. Víko boxu je uzpůsobené k umístění i 2L lahve s nápojem.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Chladicí tašky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Chladicí tašky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Chladicí tašky akce.