Deuter Wash Bag I
490 Kč

389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická hygienická taška. Deuter Wash Bag I je praktická sportovní hygienická brašnička určená zejména na cesty. Díky možnosti rozbalení je velmi přehledná a zároveň nezabírá mnoho místa v zavazadle.


Lowe Alpine Rollup Wash Bag Anthracite/Amber/An
690 Kč

Cestovní toaletní taška, která zaujme svou rolovací konstrukcí, která ji předurčuje k zavěšení. Skvělý doplněk, ať už se chystáte pod stan či do hotelového apartmá. Lowe Alpine Wash Bag přijde vhod, pokud nepotřebujete mnoho kosmetiky a navíc vám šetří i místo v cestovním kufru nebo batohu.


Osprey Ultralight Washbag Padded
499 Kč

Osprey Ultralight Washbag Padded je hygienická taška pro to nejdůležitější na cesty, pokud nechcete zbytečně plýtvat místem. Taška je chráněna polstrováním a je možné výrazně zmenšit její objem v případě, že nevyužijete její vnitřní prostor kompletně, takže vám nebude překážet v batohu.


Deuter Wash Bag I - rozbaleno-26%
490 Kč

362 Kč

Rozbaleno

Praktická hygienická taška. Deuter Wash Bag I je praktická sportovní hygienická brašnička určená zejména na cesty. Díky možnosti rozbalení je velmi přehledná a zároveň nezabírá mnoho místa v zavazadle.


Deuter Wash Bag II
640 Kč

509 Kč

Praktické pouzdro na hygienické potřeby. Deuter Wash Bag II je vybavena řadou kapsiček umožňujících vhodnou organizaci. Praktickým doplňkem je zrcátko. Tašku lze díky háčku kdekoliv zavěsit.


Deuter Wash Bag - Kids
460 Kč

359 Kč

Novinka

Praktická taštička na hygienické potřeby. Deuter Wash Bag Kids zaujme líbivým designem a kompaktními rozměry. Taška má 1 větší hlavní kapsu a 2 síťované zipové kapsy. Vybaveno háčkem pro pohodlné zavěšení.


Deuter Wash Bag Lite II
330 Kč

264 Kč

Deuter Wash Bag Lite II je praktické pouzdro na hygienické potřeby. Je vybaveno hlavní přihrádkou na zip a kapsou na zip ze síťoviny, kde je prostor i na zubní kartáček. Lehké a skladné pouzdro, které využijete na jakémkoliv výletě.


Deuter Wash Center I
750 Kč

579 Kč

Deuter Wash Center I je větší kosmetická taška, kterou lze rozepnout a zavěsit. Vše potřebné na cesty srovnané v perfektním organizéru. Vhodným doplňkem je odnímatelná kapsička s háčkem.


Lifeventure Wash Holdall blue
929 Kč

810 Kč

Lifeventure Wash Holdall blue je brašnička na veškeré vaše hygienické potřeby s odepínacím vnitřním zrcátkem. Brašnička má hlavní a dvě boční kapsy na zip.


Lifeventure Wash Holdall grey
929 Kč

859 Kč

Závěsná toaletní taška LifeVenture Wash Holdall s úsporným uspořádáním, průsvitnou kapsou ze síťoviny pro přehlednost, bočními a zadní kapsou, odnímatelným zrcátkem a kovovým háčkem pro zavěšení.


Lowe Alpine Wash Bag Small Anthracite/Amber/An
650 Kč

Praktická toaletní taška vybavená dostatkem kapes a menším zrcadlem. Potěší vás možnost uchycení zubního kartáčku a zavěšení tašky na háček. Lowe Alpine Wash Bag Small přijde vhod početnějším rodinám a těm, kteří s sebou vozí na dovolené větší množství nezbytností k osobní hygieně.


Osprey Ultralight Washbag Roll
649 Kč

587 Kč

Osprey Ultralight Washbag Roll je hygienická taška pro to nejdůležitější na cesty, pokud nechcete zbytečně plýtvat místem. Tašku je možné pověsit na háček do prostoru a využít integrovaného zrcátka. Po používání můžete sbalit tašku pouhým srolováním.


Osprey Ultralight Washbag Zip-17%
829 Kč

685 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osprey Ultralight Washbag Zip je malá hygienická taška pro to nejdůležitější na cesty, pokud nechcete zbytečně plýtvat místem. Tašku je možné úplně rozepnout a pověsit za háček do prostoru, díky čemuž budete moci využít 3 samostatné panely s kapsičkami. Vhod vám přijde i integrované zrcátko.


Osprey Washbag Carry-On
249 Kč

199 Kč

Osprey Washbag Carry-On je cestovní průhledná taška na toaletní potřeby vhodná nejen do letadla. Disponuje praktickým zavíráním na zip.


Tatonka Care Barrel black
699 Kč

589 Kč

Tatonka Care Barrel je robustní toaletní taška. Velký úložný prostor s 2 bočními kapsami a závěsný háček umožňuje jednoduché použití.


Tatonka Clear Bag A5 Transparent
159 Kč

139 Kč

Lehká taštička na hygienické potřeby. Tatonka Clear Bag A5 je vyrobena z průhledného materiálu, který zlepšuje přehled o uložených věcech.


Tatonka Mini Travelcare red
569 Kč

Tatonka Mini Travelcare je malá skládací toaletní taška. Několika kapsami udržuje věci uklizené. Závěsný háček umožňuje jednoduché použití.


Tatonka One Day
299 Kč

229 Kč

Stylová hygienická taška. Tatonka One Day je ideální na kratší výlety nebo cesty. Do tašky uschováte všechny nezbytnosti a nemusíte mít obavy o jejich čistotu. Vnitřní část je rozdělená a má polstrované dno.


Tatonka Travelcare black
799 Kč

483 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tatonka Travelcare je skládací toaletní taška. Několika kapsami udržuje věci uklizené. Závěsný háček umožňuje jednoduché použití.


Tatonka Wash Case
849 Kč

758 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prostorná hygienická taška. Tatonka Wash Case je dostatečně velká na vše, co můžete během cestování potřebovat. Přehledné uspořádání usnadňuje vnitřní organizér a polstrované stěny. Snadný přístup k vašim věcech zajišťuje obousměrný zip.


Lifeventure Flight Bottle Set
189 Kč

169 Kč

Sada toaletních lahviček LifeVenture Flight Bottle Set splňujících požadavky pro leteckou přepravu vám ušetří spoustu nepříjemností na letišti. Lahvičky jsou uloženy v odolném TPU pouzdru se zipem.