Počet nalezených produktů: 32

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Vypnout filtr

Seznam je omezen pomocí filtrů:  Skladem


TrueLife Care Q7

TrueLife Care Q7

Hodnocení: 4,5
790 Kč

699 Kč

Bezkontaktní teploměr TrueLife využívá technologie infračerveného záření a dosahuje tak během okamžiku velmi přesných výsledků. Teploměr stačí přiblížit k předmětu na vzdálenost 5 – 8 cm a do jedné sekundy získáte výsledek měření. Lze měřit také teplotu povrchů, použití možné i pro zvířata.


Beurer Bezkontaktní teploměr FT 90
1 390 Kč

Bezkontaktní teploměr FT 90 je velmi vhodný pro měření teploty dětí – měření je bezkontaktní a teplota se snímá z čela.


Geratherm Teploměr bezkontaktní Non Contact
699 Kč

Akce

Teploměr bezkontaktní infračervený Non Contact vám usnadní měření jak tělesné teploty u dětí a dospělých, tak i teploty předmětů, povrchů a dalších.


Geratherm Teploměr skleněný bazální s galiem
319 Kč

Teploměr skleněný bazální s galiem je vhodným pomocníkem k přirozenému plánování rodiny – pomocí teploměru může žena pravidelně zjišťovat své plodné a neplodné dny.


Helpmation Bezdotykový teploměr RC6
849 Kč

Bezdotykový teploměr RC6 změří teplotu lidského těla dětí i dospělých, teplotu povrchu předmětů, teplotu lahví s dětskou výživou apod.


Helpmation Bezdotykový teploměr RC8
799 Kč

Bezdotykový teploměr RC8 vám poskytne přesné měření teploty dětí i dospělých, teploty povrchů, koupele a pokojovou teplotu.


Helpmation Bezdotykový teploměr RC9
749 Kč

Bezdotykový teploměr RC9 bezkontaktně změří teplotu lidského těla dětí i dospělých nebo teplotu povrchu předmětů, teplotu dětských lahviček do 1 sekundy za pomoci nejmodernější IR technologie.


Medisana Multifunkční teploměr TM 750
899 Kč

Multifunkční teploměr TM 750 měří teplotu v uchu a na čele, navíc změří také pokojovou teplotu a teplotu povrchů.


Microlife Bazální teploměr MT 16C2
179 Kč

Bazální teploměr MT 16C2 je vhodný pro určení plodných a neplodných dní – plánování rodičovství.


Omron Teploměr GentleTemp 521 multifunkční
899 Kč

Infračervený multifunkční teploměr GentleTemp 521 zvládá zároveň měření teploty v uchu, teploty povrchu i teploty v okolí.


Omron Teploměr GentleTemp 720 čelní 3v1
999 Kč

899 Kč

Akce

Teploměr GentleTemp 720 čelní 3v1 změří tělesnou teplotu na čele, pokojovou teplotu i teplotu povrchů (např. dětské stravy).


Rossmax Inhalátor kompresorový NI60
1 299 Kč

Inhalátor kompresorový NI60 v provedení v podobě pejska bude dobrým pomocníkem i pro malé děti.


Sanitas Teploměr SFT 65 multifunkční 6v1
921 Kč

849 Kč

Akce

Teploměr SFT 65 multifunkční 6v1 je teploměr vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti. Pomocí teploměru můžete během několika vteřin změřit tělesnou teplotu v uchu nebo na čele, ale i povrchovou teplotu předmětů či kapalin.


Thermofocus Bezkontaktní teploměr VisioFocus 06400
1 825 Kč

Teploměr VISIOFOCUS změří teplotu lidského těla, předmětů nebo tekutin od 1–55°C. Teploměr nabízí možnost projekce teploty přímo na čele či měřeném předmětu. Teploměr díky svému patentovanému optickému zaměřovacímu systému určí správnou vzdálenost mezi teploměrem a měřeným místem.


TOPCOM Teploměr do vody 200 Duck
289 Kč

Teploměr do vody 200 Duck v podobě malé roztomilé kačenky vám ukáže, zda má dětská koupel ideální teplotu.


Albert Bezkontaktní teploměr BabyTemp
1 290 Kč

729 Kč

Infračervený teploměr pro měření tělesné teploty, teploty povrchů, okolí nebo tekutin je vybaven pamětí na 30 měření a díky bezkontaktnímu měření změří nerušeně teplotu vašeho dítěte i během spánku. Teploměr má jednoduché intuitivní ovládání a dobře čitelný podsvícený displej.


Geratherm Non Contact - rozbaleno-18%
899 Kč

735 Kč

Rozbaleno

Bezkontaktní infračervený teploměr Geratherm non Contact vám usnadní měření jak tělesné teploty u dětí a dospělých, tak i teploty předmětů, povrchů a dalších. Inovační infračervená technologie zaručuje rychlé, přesné a hygienické měření (bez dotyku objektu) během několika vteřin. Přístroj uchová až 30 naměřených hodnot.


TrueLife Care Q7 - rozbaleno-18%
790 Kč

643 Kč

Rozbaleno

Bezkontaktní teploměr TrueLife využívá technologie infračerveného záření a dosahuje tak během okamžiku velmi přesných výsledků. Teploměr stačí přiblížit k předmětu na vzdálenost 5 – 8 cm a do jedné sekundy získáte výsledek měření. Lze měřit také teplotu povrchů, použití možné i pro zvířata.