Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 671771

TFA Digitální vpichový teploměr na maso 14.1503

TFA Digitální vpichový teploměr na maso 14.1503

Elektronický teploměr určený pro kontrolu teploty masa a drůběže při přípravě. Pomocí vpichového čidla teploměr zjistí aktuální teplotu uvnitř masa a díky nastavitelnému teplotnímu alarmu Vás upozorní, jakmile je maso dostatečně upečené. Celý popis
985 Kč
Prodává MALL
985 Kč
S novou kartou za

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Recenze (0)

Petr V.
3.6.2021
Ověřený nákup
Výborná věc. Kdo chce grilovat drahé maso, tahle věcička vám zvýší šanci že ho nezkazíte. Testováno na vysokých hamburgerech, roštěnec, svíčková a kachní prsa. Vše grilováno a ta možnost, že vidíte teplotu jádra, jak krásně roste a jste schopni maso sundat ve chvíli, kdy je akorát - K NEZAPLACENÍ. Když se zakecáte, zazvoní vám alarm, že máte požadovanou teplotu, vidíte teplotu pod víkem grilu/trouby a samozřejmě jádra. Je to GAME-CHANGER!
alena m.
31.3.2017
Ověřený nákup
už nejde budem reklamovat škoda
Peter F.
16.9.2016
Ověřený nákup
...dobrá vecička, množstvo funkcii potrebných pri varení a pečení...
Autor si přál zůstat v anonymitě
16.2.2015
Ověřený nákup
Jediná nevýhoda všech zařízení tohoto typu je při měření teploty vaření na indukci. Chtěl jsem to použít univerzálně i na vaření vody na čaj (alarm ca 90°) na indukci, ale indukční způsob ohřevu totálné vyřadí měřící čidlo (kovové čidlo, idnukční ohřev je založen na reakci určitých kovů na elektromagrnetickou indukci). Samozřejmě se jedná o dočasnou záležitost. Po vypnutí indukčního ohřevu se teploty hned objeví, ale nemohu využít alarm při ohřevu vody na indukci. Nejedná se o chybu přístroje, jen si člověk musí uvědomit na jaké technologii je indukční ohřev založen. Jinak jsem s přístrojem spokojen, pěkný dizajn a plní všechny funkce, na které je stavěn (kontrola teploty masa a teploty v troubě), velký přehledný display, možnost uchycení na kovové materiály pomocí vbudovaného magnetu. Jediné vylepšení, které tato verze ještě nemá, je bezdrátový přenos hodnot z čidla do přístroje. Tento přístroj to ještě nemá, ale s tím se při koupi musí počítat.