Stadler Form Teplovzdušný ventilátor ANNA LITTLE-černá

Hodnocení: 2 1 hodnocení Značka: Stadler Form Náš kód: 822402

Doprava zdarma

Stadler Form Teplovzdušný ventilátor ANNA LITTLE-černá

Chytré topidlo Anna, které se ovládá pomocí panelu na zadní části, má navíc výhodu v podobě dvou bezpečnostních pojistek: díky samoregulující keramice se nemůže nikdy přehřát a při náhodném převrhnutí automaticky dojde k vypnutí. Pokud potřebujete ještě více tepla na jiných místech (např. pod stolem) nebo v malé místnosti, Anna je také dostatečně „žhavá". Celý popis

1990
2 1

1 990 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 822402

Popis

Popis produktu

Vlastnosti

ANNA LITTLE je pěkně žhavá!

Hledáte topidlo, které je výkonné a zároveň skladné? Teplovzdušný ventilátor ANNA od švýcarské značky Stadler Form splňuje obě tyto vlastnosti. Díky šikovně zvoleným a štíhlým rozměrům (Š 146 x V 237 x H 95 mm) je ANNA LITTLE vhodná v podstatě do každé místnosti – vejde se totiž téměř kamkoliv. K dispozici je ve čtyřech barevných provedeních – bílém, černém, limetkovém a bronzovém.

ANNA LITTLE se ovládá pomocí panelu na zadní části přístroje. Zatímco tlačítko slouží k přepínání mezi základní a „TURBO“ rychlostí, otočné kolečko slouží k ovládání termostatu. Samotný ohřev je zajištěn pomocí keramického topného tělesa, které je opatřeno bezpečnostní pojistkou – díky tomu se ANNA LITTLE nemůže nikdy přehřát.

Aby byla ANNA LITTLE stabilní, je opatřena masivním hliníkovým stojanem speciálně konstruovaným proti převrhnutí. Jestliže by k převrhnutí přesto došlo, dojde díky druhému zabezpečovacímu prvku automaticky k okamžitému vypnutí přístroje.

Kromě funkce ohřevu vzduchu funguje ANNA LITTLE také jako jednoduchá čistička, jelikož vzduch, který přístroj nasává, prochází přes omyvatelný předfiltr, který jej zbaví větších částic, jako jsou vlasy, zvířecí chlupy nebo prachové chuchvalce. ANNA tak klima v místnosti nejen ohřívá, ale dělá jej i čistším!
Keramické topné těleso

Díky keramickému topném tělesu je zajištěn plynulý a výkonný ohřev, a to na dvou volitelných úrovních. Při návrhu se myslelo i na bezpečnost, takže nechybí tepelná pojistka, která v případě přehřátí ventilátor vypne.

LED notifikace

I ve tmě poznáte, že je ANNA spuštěná, neboť vás o tom informuje pomocí červené LED diody na čelním panelu.

Snadné ovládání

Díky promyšlenému designu do posledního detailu se ANNA ovládá maximálně jednoduše. Na zadní straně jsou dvě tlačítka a jedno otočené kolečko pro nastavení termostatu.

Automatické vypnutí při převrhnutí

Masivní stojan je konstruován tak, aby bylo převrhnutí velmi obtížné. Pokud by se ANNA přeci převrhla, je opatřena bezpečnostní pojistkou, pomoci které se přístroj okamžitě vypne.

Skladná a štíhlá

Díky svým rozměrům je možné přístroj umístit v podstatě kamkoliv. Štíhlý tvar a jedinečný design dělá z tohoto šikovného pomocníka také krásný designový prvek.

Topidlo i čistič vzduchu

ANNA je především ohřívač vzduchu, to ale neznamená, že by neměla i jiné přednosti. Díky omyvatelnému předfiltru ANNA dokáže pročistit ovzduší od poletujících vlasů, zvířecích chlupů nebo chuchvalců prachu.4 barevná provedení

Máte rádi klasiku (bílá, černá) nebo raději něco extra (bronzová, limetková)? Vyberte si ANNU Little, která se vám nejvíce zamlouvá, jednu jistotu však máte již dnes. Anna v jakékoliv barvě vás dokáže pěkně nažhavit! 

technické parametry

  • Keramický teplovzdušný ventilátor
  • Příkon: 700W, 1200W
  • Velmi štíhlý kryt
  • Automatické vypnutí
  • Rozměry: 146 × 237 × 95 mm
  • Hmotnost: 1,5 kg

Dále doporučujeme:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Stupně nastavení 2
Termostat ano
Stupně nastavení příkonu 2
Typ přenosné