PR:CZ_ 2019-10-BO-XMASDECO


Rekordní olympiáda na MALL.cz: 8 tisíc prodaných raškovek a úspěch olympijského MALL.cz Parku

Praha, 1. března 2018

  • MALL.cz Park nabídl zázemí, autogramiády, i charitativní akci pro děti
  • Nejprodávanější olympijská kolekce a 8 000 prodaných kusů legendární „raškovky“

Praha, 1. března 2018 - MALL.cz, oficiální partner českého olympijského týmu na XXIII. zimních olympijských hrách, má ze sebou úspěšnou olympijskou kampaň a s ní spojený rekordní prodej olympijské kolekce. Sportovním fanouškům se přiblížil také svým MALL.cz Parkem na brněnském Olympijském festivalu. Festivaly přilákaly tisíce návštěvníků a samotný Park nabídl kromě kompletního zázemí i řadu doprovodných aktivit včetně autogramiád sportovců a charitativní akce pro děti z dětských domovů.

Olympijský MALL.cz Park návštěvníci během olympiády hojně využívali k odpočinku v relax zóně, občerstvení, wi-fi připojení a velký úspěch měly služby pro nejmenší včetně přebalovacího koutku. Jako zpestření zimních her si MALL.cz pro návštěvníky připravil autogramiády známých osobností a 14. 2. nechybělo ani speciální valentýnské překvapení (video ke zhlédnutí zde). Fanoušci po celou dobu konání festivalu nechávali v MALL.cz Parku vzkazy, které se pak dostaly k jejich oblíbeným sportovcům. „Chtěli jsme, aby se MALL.cz Park stal pro návštěvníky místem pro oddych, odpočinek, ale i setkávání s ostatními a sdílení sportovních zážitků, což se nám povedlo. Fanoušci si užili i řadu doprovodných akcí s olympijskou tématikou, které jsem uspořádali spolu s našimi partnery,“ dodává Barbora Soukupová, event manager MALL.cz.

Ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové se v Olympijském MALL.cz Parku uskutečnila 22. února speciální MALL.cz Olympijská výzva. Děti z dětských domovů otestovaly své dovednosti v curlingu, biatlonové střelbě, bruslení na ledové ploše a pumptracku. To vše za podpory známých osobností – Radka Štěpánka, Renaty Langmannové a Jitky Schneiderové.

„Velmi nás potěšila možnost pozvat děti do MALL.cz Parku v Brně, kde si mohly zasoutěžit, zažít olympijskou atmosféru a setkat se s inspirativními osobnostmi. Je to skvělý začátek naší spolupráce se společností MALL.cz a moc se těšíme na její pokračování“, uvedla ředitelka nadace, Terezie Sverdlinová.

Téměř 500 000 unikátních návštěv zaznamenala speciální olympijská kampaň, v rámci níž mohli zákazníci nakupovat na MALL.cz produkty za zvýhodněné ceny se slevou až 63 %. V případě zisku medaile se pak aktivovala další jednodenní slevy na nákup ve výši 10 %. Velkým úspěchem se může pochlubit také olympijská kolekce AlpinePro, která se stala nejprodávanější kolekcí historie. Některé kousky byly dokonce vyprodané už před začátkem olympiády a bylo tak nutné vyrobit a ušít nové. Absolutním hitem kolekce byla ikonická čepice „raškovka“ s neuvěřitelnými 8 000 prodanými kusy.

olympijský park Eva Vrabcová