10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
 • Pořiďte dárky na poslední chvíli z MALL.cz za 30 minut

  19. 12. 2018

  MALL.cz spolu s rozvozovou službou Wolt spouští pilotní projekt doručení dárků na poslední chvíli. Zákazníci z Prahy si mohou od středy 19. 12. 2018 od půl jedenácté dopoledne až do neděle 23. 12. 2018 vybírat v aplikaci Wolt kromě donášky jídla také ze speciální nabídky nejoblíbenější dárků. Pilotním projektem chce nákupní galerie vyzkoušet nový způsob doručování nákupu a spojit tak příjemné z užitečným.

  Celá zpráva

 • Andělská Verešová řádila s čerty

  7. 12. 2018

  Modelka, maminka a sexy kráska Andrea Verešová si i během pracovních zakázek, pečení vánočního cukroví, nákupu dárků, zdobením domu a celým tím předvánočním shonem, našla čas a v andělsky bílých šatech navštívila dětský domov, aby rozdávala především radost. Nadace Andrey Verešové každoročně podporuje děti, které nemají to štěstí, aby svátky trávily se svou rodinou. Takže i tentokrát zajistila bohatou mikulášskou nadílku a společně s partnerem akce MALL.cz plnila přání těm, pro které jsou Vánoce tím nejcitlivějším obdobím.

  Celá zpráva

 • MALL.cz plní vánoční přání a s pomocí Leoše Mareše opět rozdává radost

  3. 12. 2018

  Obchodní galerie MALL.cz společně s Leošem Marešem změnila „obyčejné“ vyzvednutí dárků pro stovku lidí v neobyčejný večer. Ten vedle koled a slavnostní večeře zahrnoval také live premiéru česko-slovenské vánoční písně kapely Chinaski a Kataríny Knechtové. Hlavní výhrou se stal zájezd do Disneylandu pro celou rodinu. Vylosovaní výherci se do Prahy sjeli ze všech koutů České republiky.

  Celá zpráva

 • Sváteční kampaň MALL.cz opět podpoří vánoční píseň

  29. 11. 2018

  Letošní kampaň nákupní galerie MALL uvádí historicky první vánoční píseň kapely Chinaski. Michal Malátný letos usedl ke slavnostně prostřenému stolu o něco dříve, než je zvyklý a u stromku obsypaného dárky se sešel společně s celou kapelou a se slovenskou kolegyní Katarínou Knechtovou. Všechny dohromady svedla spolupráce na česko-slovenské písni s názvem Milióóóny přání. Videoklip k ní exkluzivně uvádí MALL.TV, MALL.cz a MALL.sk v rámci letošní vánoční kampaně.

  Celá zpráva

 • Půjčte dětem lyže z pohodlí domova

  27. 11. 2018

  Období zimních radovánek se nezadržitelně blíží a s tím i možnost vyrazit s celou rodinou na hory. Abyste své děti naučili lyžovat nebo jim umožnili zlepšit výkony v tomto nejoblíbenějším zimním sportu a zároveň si všichni pohromadě užili strávený čas, už jim nemusíte každý rok kupovat lyže nové. Internetový obchod MALL.cz ve spolupráci s firmou CZ SKI přidává do svého portfolia zcela novou službu. Díky ní si na celou zimní sezonu půjčíte dětské lyže pro holky a kluky vč. bot, hůlek, helmy i seřízení z pohodlí svého domova.

  Celá zpráva

 • Tržby internetové nákupní galerie MALL za celou kampaň Black Friday překročily hranici dvou miliard korun, za poslední tři dny utržila půl miliardy

  26. 11. 2018

  Za celou kampaň trvající od 26. 10. do 25. 11. 2018 přesáhly tržby nákupní galerie MALL dvou miliard, což znamená oproti loňskému roku růst 26 %. „MALL uspěl ve všech zemích. Vedle Česka se nebývale dařilo také na Slovensku, které zaznamenalo za uplynulý víkend pětinový podíl na tržbách nákupní galerie Mall. K výsledkům nám dopomohla atraktivní nabídka produktů pro zákazníky podpořená silnou komunikační kampaní,“ komentuje výsledky Tomáš Punar, Commercial Marketing Director v MALL GROUP.

  Celá zpráva

 • V nákupní galerii MALL již zákazníci během Black Friday nakoupili téměř za 2 miliardy. Od pátku zařadí prodejce slevy 80 % na iPhone a desítky dalších bestsellerů

  22. 11. 2018

  V nákupní galerii MALL mohou letos lidé vánoční dárky nakupovat za akční ceny už od 26. 10. 2018. Namísto stresu plynoucího z pořízení všeho během jediného Black Friday víkendu tak Češi letos začali s vánočními nákupy o několik týdnů dříve. Se startem černého pátku 23. 11. MALL.cz představí limitovanou výhodnou nabídku nákupu se slevou 80 %. Zákazníkům nabízí také službu Garantované dopravy “Zítra nebo zdarma” či osobní odběr na více než 250 výdejních míst zdarma.

  Celá zpráva

 • Internetový obchod MALL.cz je připraven na vrchol vánoční horečky nejlépe v historii

  13. 11. 2018

  Dnes už jsou lidé zvyklí, že pokud jsou ochotni si připlatit za expresní doručení, mohou mít své zboží ještě týž den ve svých rukách, a to ani nemusí opustit teplo domova či kanceláře. V jednom z nejmodernějších evropských logistických centrech, které navrhla a postavila internetová nákupní galerie MALL.cz, se vaše zboží dostane k dopravci během pouhých 15 minut.

  Celá zpráva

 • Vánoční nákupy online: během největšího Black Friday v nákupní galerii MALL lidé během 14 dní nakoupili za půl miliardy

  7. 11. 2018

  Marketingová kampaň “Neeejvětší Black Friday” je na MALL.cz o nákupech beze stresu a splněných vánočních přáních. Během celého listopadu představuje obchod každých šest hodin desítky nových produktů za akční ceny. Díky tomu si mohou zákazníci obstarat všechny vánoční nákupy výhodně na jednom místě. A protože Vánoce jsou především o splněných přáních, mohou lidé psát Ježíškovi o dárky pro své blízké. Z nich MALL.cz vybere 99 výherců.

  Celá zpráva

 • Češi letos už v říjnu nakupují o pětinu více dárků než loni. Největší útraty jsou za hračky – před Vánoci rostou až desetinásobně

  7. 11. 2018

  Z dat internetového obchodu MALL.cz vyplývá, že Češi na letošních svátcích šetřit nebudou, avšak nakupují s rozmyslem. Zatím co v loňském roce lidé upřednostnili praktické dárky (domácí spotřebiče, elektronika do domácnosti), letos mnohem více nakupují pro radost. V nákupní galerii MALL.cz díky možnosti výhodných nákupů v rámci Neeejvětší BLACK FRIDAY, nakoupili lidé za prvních 14 dní akce zboží za více než půl miliardy korun.

  Celá zpráva

 • MALL Boxy v pilotním provozu: vyzvednutí nákupů v režimu 24/7

  20. 9. 2018

  Ostrý provoz devíti schránek probíhá na přelomu září a října v Praze. Následně budou MALL Boxy rozšířeny do více než 70 míst v ČR, na Slovensku pak 30. Pro objednávky z MALL.cz tak budou mít lidé blíže, počet lokalit pro vyzvednutí zboží vzroste na více než 300 v obou zemích. V průběhu dalších měsíců bude služba k dispozici pro zákazníky dalších e-shopů nákupní galerie, např. Bigbrands.cz, Proděti.cz nebo Vivantis.cz, včetně zboží z partnerského prodeje.

  Celá zpráva

 • Partnerský prodej MALL.cz se rozšiřuje do zahraničí a nově využije Uloženku

  28. 3. 2018

  MALL.cz dále rozvíjí úspěšný koncept partnerského prodeje a představuje novinky pro letošní rok, které přináší další vylepšení služeb pro partnerské značky. Od dubna bude nově komplexní dopravní služby pro partnerský prodej zajišťovat Uloženka.cz, která nabídne logistické pokrytí díky své síti výdejen po celé ČR a na Slovensku.

  Celá zpráva