3. 12. 2018: MALL.cz plní vánoční přání a s pomocí Leoše Mareše opět rozdává radost

Praha, 3. prosince 2018 - Obchodní galerie MALL.cz společně s Leošem Marešem změnila „obyčejné“ vyzvednutí dárků pro stovku lidí v neobyčejný večer. Ten vedle koled a slavnostní večeře zahrnoval také live premiéru česko-slovenské vánoční písně kapely Chinaski a Kataríny Knechtové. Hlavní výhrou se stal zájezd do Disneylandu pro celou rodinu. Vylosovaní výherci se do Prahy sjeli ze všech koutů České republiky.

Během celého listopadu lidé mohli napsat, donést na prodejnu nebo hodit dopis do MALL Boxu, co si přejí pro své nejbližší v rámci soutěže „Plníme vánoční přání“. Z několika tisíc dopisů pak stovka vylosovaných výherců dorazila do ne tak úplně skutečné prodejny MALL.cz, kde je překvapil Leoš Mareš: „Nejvíc mi je na téhle akci sympatické to, že jste chtěli udělat radost svým blízkým a splnit jim jejich přání,“ uvedl tak večer plný překvapení a radosti. Během něj začátek adventu oslavila stovka lidí, kteří zažili premiéru vánoční písně Milióóóny přání v živém provedení kapely Chinaski a Kataríny Knechtové. „Chtěli jsme na jedno místo dostat rodiny z celé republiky tak, aby nic netušily, obdarovat je a připravit pro ně nezapomenutelný zážitek,“ komentuje Karel Videcký, Head of Production, Social & Content, akci, která svedla dohromady zástupce všech generací: od nejmladších dětí po prarodiče.

Guerillové video je součástí kampaně Milióóóny přání a vzniklo v interní produkci MALL.cz a MALL.TV. Premiéru mělo na první adventní neděli, 2. 12. 2018, na sociálních sítích, kde během prvních 12 hodin video získalo přes 600 sdílení. Podpořil jej i Leoš Mareš na svém instagramovém účtu. S kampaní je spojena soutěž s Mastercard o zájezd do Disneylandu pro celou rodinu, která trvá do 23. 12. 2018.

Mezi nejčastější přání, které lidé do MALL.cz posílali, patřil Playstation, televize a další elektronika jako kulma na vlasy, mobily, vysavače či hračky pro děti. Ty pomáhali plnit partneři soutěže Lego, Mastercard, Rowenta a Sony, kteří společně s nákupní galerií rozdali dárky v celkové hodnotě přes 750 000 Kč.

Odkazy:
MALL.TV: MALL.CZ a Leoš Mareš opět plní vánoční přání
Song Milióóóny přání
Instagram Leoše Mareše
Anotace videa:
Námět: MALL.cz & MALL.TV - Milan Kuchynka & Juraj Felix
Scénář: Andy Fehu
Režie: Andy Fehu
Produkce: Andy Urbanetz & Tereza Svatoňová
Asistent produkce: Natálie Lokvencová
Kamera: Pavel Borovička, Lukáš Marek, Michal Hnojský, Tomáš Sovinský, Maila Vašíček, Filip Kopecký
Zvuk: Robert Jenšík, Jan Fiala, Jakub Janků
Střih: Pavel Borovička
Světla: Jan Sládek
Stavba: Seven Promotion spol. s r.o.
Runner: Jan Šebek, Jana Šídlová
Making of: Jakub Jurásek
DI technik: Vojta Janžura
Fotograf: Tomáš Martínek

Catering: Event Catering Praha s.r.o.
Účinkující: Leoš Mareš, Katarína Knechtová, Chinaski, Dětský pěvecký sbor Paleček pod vedením Šárky Mistrové
Speciální poděkování: Galerie Harfa