10. 12. 2019: Vrchol vánoční horečky je tu. MALL.cz prodloužil otevírací dobu svých poboček o tři sta hodin a garantuje dodání objednávek z 22. prosince

Praha, 10. prosince 2019

Praha, 10. prosince 2019 - Do Štědrého dne zbývají dva týdny a zatímco čtvrtina Čechů začala letos s vánočními přípravami a nákupem dárků již v září, 30 procent Čechů nakupuje podle průzkumu pro MALL.cz v podstatě vše až několik dní před Štědrým dnem. A právě těm nabízí MALL.cz pomocnou ruku. V prosinci posílil e-shop své pobočky o desítky lidí a prodloužil také jejich otevírací dobu.

Více než tři sta hodin nad rámec běžné otevírací doby

Internetový obchod MALL.cz prodloužil otevírací dobu svých prodejen. Všech 21 poboček MALL.cz po celém Česku je nyní otevřeno od pondělí do pátku o čtyři hodiny déle, od 8 do 20 hodin, a v sobotu o dvě hodiny déle, od 9 do 18 hodin. Nově až do svátků budou tímto způsobem otevřeny pobočky i v neděli, rovněž od 9 do 18 hodin. Výjimkou je prodejna v Praze v Horních Počernicích, která má až do 23. prosince otevřeno do 22:30 hodin, a to včetně víkendů. Na tuto pobočku zaváží e-shop i rozměrné objednávky, je proto ideální pro ty, kteří se rozhodli si pod stromeček nadělit například větší domácí spotřebiče. „Zákazníků, kteří dávají přednost osobnímu odběru, je čím dál více. Ve srovnání s letošním září jde o nárůst počtu objednávek o více než 180 procent ve všech pobočkách,“ říká Oldřich Bajer, CEO skupiny MALL, a dodává: „Aby se letošní svátky skutečně nesly v duchu pohody a i samotné nákupy dárků proběhly bez zbytečného stresu, rozhodli jsme se prodloužit otevírací dobu všech MALL Shopů o více než tři sta hodin.“ Týmy na pobočkách e-shop zároveň před Vánoci kapacitně posílil o desítky lidí, aby zákazníci vyzvedáváním objednávek strávili jen nezbytný čas a nestresovali se ve frontách. 80 % zákazníků MALL.cz stále odchází s objednávkami do 3 až 5 minut. Ostatní zvládá e-shop obsloužit maximálně do 10 minut.

Objednávky dárků na poslední chvíli

E-shop zákazníkům radí, aby s výběrem dárků již neotáleli a do objednávání se pustili co nejdříve. Pokud si zákazník chce nechat zásilku doručit na adresu, radí MALL.cz zboží objednat nejpozději ve čtvrtek 19. prosince do 20 hodin. Jako nejbezpečnější způsob při nákupech na poslední chvíli doporučuje zvolit osobní vyzvednutí na svých pobočkách MALL Shop. Zákazníci mohou objednávat téměř do poslední chvíle před Štědrým dnem. MALL.cz garantuje dodání objednávek vytvořených 22. prosince do 20 hodin, ty si budou moci zákazníci vyzvednout následující den.
Do MALL Boxů bude e-shop doručovat také ještě 23. prosince, přičemž zákazníci musí vytvořit objednávky do 22. prosince. U partnerských MALL Pointů je potřeba počítat s větší časovou rezervou, do Vánoc doručí e-shop zásilky vytvořené do 19. prosince. Osobní odběr v MALL Shopech, partnerských MALL Pointech a MALL Boxech, kterých má e-shop celkem již více než 700, je zdarma. Důležité jsou vždy uvedené informace o dostupnosti zboží. Garantovaný termín doručení naleznou zákazníci také ve svém online košíku.