MALL.CZ svým zákazníkům nabídne speciální kreditní kartu

Praha, 5. března 2014

Další možnost jak při internetových nákupech výrazně ušetřit nabídne svým zákazníkům MALL.CZ. Nově si totiž budou moci pořídit kreditní kartu Citi MALL.CZ, díky které získají mnoho odměn a zajímavých výhod.

Kreditní karta Citi MALL.CZ byla ve spolupráci s Citibank vytvořena speciálně pro zákazníky MALL.CZ, proto je jedním z hlavních benefitů, který může podstatně zvýšit komfort internetových nákupů, možnost rozložit si nákup na MALL.CZ v částce nad 2000 Kč do splátek absolutně bez navýšení – na výběr je rozložení splátek na 12 až 24 měsíců.

Druhým důležitým benefitem kreditní karty Citi MALL.CZ jsou 2 % zpět z nákupů (nejen) na MALL.CZ, a to až do výše 1000 Kč měsíčně.

Dalším podstatným parametrem je bezpečnost a komfort plateb, proto je karta vybavena zabezpečením 3D Secure, které nákupy na internetu chrání jednorázovým kódem zaslaným na mobilní telefon. Karta je zároveň bezkontaktní. Zákazník navíc získá bezkontaktní nálepku na telefon, která umožňuje bezkontaktní platby bez PINu do 500 Kč a nad 500 Kč s PINem.

„Chtěli jsme pro naše zákazníky kartu ušitou na míru internetovým nákupům, proto se v ní kombinují kredity na nákup u nás, cashback i nákup na splátky bez navýšení. Sami jsme i navrhovali design kreditní karty. Spolupráce s renomovanou Citibank pak zákazníkům dává jistotu, že jde o seriózní finanční produkt, se kterým mohou reálně ušetřit, nakupovat pohodlněji a hlavně bezpečně,” říká ke kreditní kartě Citi MALL.CZ Tomáš Jeřábek, obchodní ředitel MALL.CZ.

„Díky navázání spolupráce s MALL.CZ rozšiřuje Citibank opět své portfolio kreditních karet, jejichž nabídka je v současné době na českém trhu nejširší,” říká Radek Sedlář, ředitel divize Digital Bank pro středoevropský region, a dodává: „Věříme, že klienti Citibank nakupující na MALL.CZ ocení všechny benefity, které kreditní karta Citi MALL.CZ nabízí. ”

www.mall.cz/mallkarta