PR:CZ_2020-06-SG-STARSOFHOUSEHOLD


MALL.cz se stal oficiálním partnerem českého olympijského týmu

Praha, 21. listopadu 2017

  • MALL.cz je partnerem olympijských parků a speciálních olympijských akcí pro děti v období 2017 – 2020
  • Olympijská kolekce k dostání exkluzivně na MALL.cz
  • Legendární čepice Jiřího Rašky na podporu České olympijské nadace

Praha, 21. listopadu 2017 - MALL.cz se stal hrdým partnerem českého olympijského týmu, jehož nejbližší velkou akcí jsou XXIII. zimní olympijské hry, které se budou konat v jihokorejském Pchjongčchangu od 9. 2. do 25. 2. 2018. Zákazníci a fanoušci budou moci nově už od 21. listopadu na MALL.cz zakoupit zimní olympijskou kolekci značky ALPINE PRO. MALL.cz bude zároveň jedním z partnerů olympijských parků, které Český olympijský výbor pravidelně úspěšně organizuje. Mimo tradiční lokality budou mít tento rok olympijské parky premiéru v Brně a v Ostravě.

V rámci olympijské kolekce mohou zákazníci a fanoušci českého týmu zakoupit sportovní oblečení a doplňky od společnosti ALPINE PRO. Ikonickým kouskem nové kolekce je pak legendární kulich olympijského vítěze, skokana Jiřího Rašky. Zakoupením této čepice navíc zákazníci přispějí České olympijské nadaci, která podporuje sociálně znevýhodněné děti.

„Nová olympijská kolekce je skvělá a jsem přesvědčený, že se bude líbit všem sportovním fanouškům, které mezi našimi zákazníky máme,“ říká Jakub Havrlant, CEO MALL GROUP. „Sám jsem nadšený sportovec, miluji lyže a mým snem bylo stát se reprezentantem. To se mi nesplnilo, ale odhodlání a motivace, tolik potřebné ve sportu, mi pomohly být úspěšným na poli byznysu. S olympijskou kolekcí jsme se dostali do společnosti českých sportovních legend, a to je pro nás čest.“

Exkluzivní nabídka olympijské kolekce doplňuje letošní vánoční kampaň MALL.cz, v níž se objevují známí úspěšní sportovci jako Eva Samková, Barbora Špotáková, Ondřej Tunka nebo Radek Štěpánek.

čepice Jiřího Rašky