22. 11. 2018: V nákupní galerii MALL již zákazníci během Black Friday nakoupili téměř za 2 miliardy. Od pátku zařadí prodejce slevy 80 % na iPhone a desítky dalších bestsellerů

Praha, 22. listopadu 2018 - V nákupní galerii MALL mohou letos lidé vánoční dárky nakupovat za akční ceny už od 26. 10. 2018. Namísto stresu plynoucího z pořízení všeho během jediného Black Friday víkendu tak Češi letos začali s vánočními nákupy o několik týdnů dříve. Se startem černého pátku 23. 11. MALL.cz představí limitovanou výhodnou nabídku nákupu se slevou 80 %. Zákazníkům nabízí také službu Garantované dopravy “Zítra nebo zdarma” či osobní odběr na více než 250 výdejních míst zdarma.

„Tržby dosavadního Black Friday v nákupní galerii MALL dosáhly k dnešnímu dni téměř dvou miliard korun. To znamená, že v porovnání s loňskem lidé utratili o 30 % více než loni, přičemž samotný Black Friday je teprve za dveřmi. Největší zájem zákazníků očekáváme v pátek a o víkendu, kdy prodeje v týdenním srovnání porostou až o 50 %,“ říká Tomáš Punar, Commercial Marketing Director v MALL GROUP.

Speciální nabídky se slevou 80 % v nejžádanějších segmentech

Trendy v nákupech jsou v rámci segmentů dlouhodobě stabilní. Největší zájem mají lidé o elektroniku, domácí spotřebiče (malé i velké) a audio/video techniku. Na MALL.cz je v akci Black Friday dostupných několik tisíc akčních produktů, od 23. 11. 2018 navíc zákazníci mohou vybírat ze speciální limitované nabídky z produktů, které se dosud ve své kategorii patřili k těm nejžádanějším.
„Limitované nabídky bestsellerů v kategoriích domácnost, elektronika, lifestyle a bílé spotřebiče budeme představovat náhodně i mimo pravidelné šestihodinové vlny nových akcí. Půjde například o velké domácí spotřebiče, telefony, televizory nebo stavebnice pro děti,“ upřesňuje exkluzivní akci Tomáš Punar a doplňuje: „Zákazníci se o konkrétních produktech dozvědí jak na samotném webu mall.cz/black-friday, tak na sociálních sítích MALL. Tuto speciální a co do počtu kusů omezenou nabídku jsme připravili pro Českou republiku a Slovensko. Ti nejrychlejší tak mohou nakoupit například oblíbený iPhone za 1 790 Kč, legendární stavebnici Lego Star Wars za 3 950 Kč, prémiovou sušičku AEG za 4 585 Kč, sekačku na trávu za 829 Kč a desítky dalších produktů se slevou 80 %, kterou vypočítáváme z doporučených maloobchodních cen.“

Garantovaná doprava Zítra nebo zdarma po celé ČR

V předposledním listopadovém týdnu MALL.cz představil také službu garantované dopravy „Zítra nebo zdarma“, která je k dispozici všem zákazníkům v České republice. Platí pro zboží objednané v pracovních dnech do 15.00 pro libovolný typ dopravy. „Jsme si vědomi každoročního přetížení dopravců v předvánočním období, věříme proto, že zejména s blížícími se svátky službu garantované dopravy zákazníci ocení, i když je zpoplatněna,“ komentuje Tomáš Punar.
V případě, kdy zákazník svou objednávku neobdrží v garantovaném termínu a zvolil tuto službu jako způsob dopravy, získá kompenzaci v podobě poukázky na hodnotu svého nákupu až do výše 50 000 Kč. Stačí se obrátit na adresu [email protected].
Podrobné informace o garantované dopravě, možnosti osobního odběru zboží zdarma na více než 250ti výdejních místech v České Republice a dalších službách pro zákazníky najdou zájemci na www.mall.cz/vanoce.