MALL.cz otevírá svoji první prodejnu v obchodním centru, do konce roku přibudou další dvě

Praha, 22. března 2018

  • Nový koncept výdejního místa spojuje výdej zboží s přímým prodejem
  • Druhá pražská výdejna umožňující vyzvedávání velkých zásilek
  • Zkušební zóna pro zákazníky
  • Zdvojená prodejna MALL.cz a CZC.cz – MALL GROUP tak využívá synergie mezi e-shopy ve skupině
prodejna prodejna

Praha, 22. března 2018 - MALL.cz otevřel v nákupní galerii Nové Butovice svou první prodejnu umístěnou v obchodním centru. Nová koncepce spojující výdejnu a showroom umožní zákazníkům vyzvedávat objednávky včetně objemných zásilek a zároveň i nakupovat přímo vystavený sortiment zboží.

Prodejna v Nových Butovicích je první v řadě pilotních modernizací, které vycházejí z nové prodejní koncepce MALL.cz. Jejím cílem je umožnit zákazníkům okamžité zakoupení vystaveného zboží a maximálně zpříjemnit zážitek z nakupování. Prodejna tak nabídne showroom s výstavní plochou a produktové stěny napříč různými segmenty. Mezi prvními spolupracujícími značkami se objevily např. Philips a Lego.

„Snažíme se našim zákazníkům nakupování co nejvíce usnadnit. Proto jsme pojali změnu prodejen právě tímto způsobem, který jim ušetří čas a umožní lépe si vybrat. Oblíbené zboží bude na prodejně k dispozici, takže zákazníci nebudou muset čekat na naskladnění, ale rovnou si ho zakoupí a odnesou. Věříme, že nové prodejny s moduly s různým sortimentem zákazníky zaujmou,“ dodává Ivan Vodička, ředitel služeb zákazníkům MALL GROUP.

Nová prodejna je zároveň druhým výdejním místem MALL.cz v Praze, v němž si zákazníci mohou vyzvedávat tzv. big boxy, objemné zásilky jako ledničky, pračky či televize. Veškeré zakoupené zboží navíc lze jednoduše vyzkoušet přímo v prodejně ve zkušební zóně, která nabídne zázemí na rozbalení zboží a jeho vyzkoušení včetně elektrické zásuvky.

Modernizace, kterou projde dalších zbývajících 17 výdejních míst MALL.cz v ČR, by měla být dokončena do začátku vánoční sezony 2018. Změna koncepce se dotkne také pobočkové sítě CZC.cz a Uloženka.cz. Do konce roku vzniknou sdílená výdejní místa pro e-shopy ve skupině MALL GROUP včetně například výdeje zboží poslaného přes Uloženka.cz.

prodejna prodejna prodejna