Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 7016373

DOG production Psí pisoár – hranol

DOG production Psí pisoár – hranol

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dřevěný psí pisoár směruje psí potřebu (močení) na jedno, předem určené místo. Hladký povrch z bukového dřeva má otvory, kterými prostupuje moč do těla pisoáru a vytváří uvnitř trvalou pachovou stopu. Psi milují pisoár právě díky pachové stopě a zajímavému tvaru. Chtějí pisoár používat každý den. Celý popis
1 970 Kč
1 970 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

26.6.2024 na výdejním místě
26.6.2024 - 28.6.2024 na vaší adrese

Popis

Dospělí psí samci denně vymezují své teritorium pomocí své moči. Není to jen o jejich vyprázdnění, jde o označení celého teritoria. Psí pisoár řeší právě jejich denní teritoriální potřebu. Na zahradách má standardní psí chování za následek úhyn keřů, květin, poškození dřevěných plotů, zdí, dětských pískovišť apod.

Psí pisoár je ryze český prvek, který má své stálé místo v zahradách a parcích. Slouží k vymezení místa pro čurání psích kluků. Jedná se o psí „patník“ se systémem zachování trvalé pachové stopy.

V těle psího pisoáru jsou otvory, kterými při použití psem prostupuje malé množství moči do těla psího pisoáru. Uvnitř pisoáru je prostor, ve kterém se moč uchová. Tím se vytvoří pachová stopa, která je pro psy velmi lákavá. Protože je pachová stopa uvnitř pisoáru, nedochází k její ztrátě vlivem počasí. To se stavá běžně venku v ulicích, kde déšť smyje najednou všechny vytvořené pachové stopy psů. Jednoduchý systém vytvoření trvalé pachové stopy v psím pisoáru je tím, co psy každodenně zaujme. Spolu se zajímavým tvarem „patníku“ se tak psí pisoár stává ideálním místem pro jejich každodenního potřebu. A to bez další údržby. I když je jasné, že pochvala majitele a malá odměna je pro psy vždy motivující.

Pozor, psí pisoár je ideálním prvkem i pro nepejskaře! 

Jestliže máte pře rodinným domem zahrádku a cizí psi Vám ji ničí, právě pro Vás je zde psí pisoár! Slouží jako ochrana Vašeho majetku (plotu, okrasné výsadby) před okolojdoucími psy.

Konec občurávání okrasných stromů a květin ve Vaší zahradě či předzahrádce domu, konec poničených fasád. Psí pisoár je řešením.

Psi svůj pisoár obvykle upřednostňují před jiným prvkem. Tím se směruje jejich psí močení na jedno, předem určené místo a ochrání se místa, kde nechceme, aby pes standardně močil. Je jasné, že úplně samo to nejde, každý pes je jiný. Některému psu stačí umístit psí pisoár do rohů zahrad a on si sám oběhne svoje teritorium, občurá ho a je spokojený. Jiný potřebuje, aby ostatní prvky zahrady, které používal, pro něj přestaly být pachově zajímavé. A zde přichází na řadu chemie. Existují odpuzovače, ať již na betonové prvky nebo na zeleň, které po aplikaci přeruší vytvořenou pachovou stopu a psa od dalšího občurávání odrazují. Doporučujeme při umístění psích pisoárů do zahrady ošetřit místa, kde pes chodil standardně močit.

Vyberte si s námi svůj typ psího pisoáru… 

Dřevěný hranol, který jste sivybrali, je nejrobustnější z typů dřevěných psích pisoárů a ukotvuje se zapuštěním části těla pisoáru do země. Proto se ideálně hodí na veřejné a poloveřejné plochy jako jsou parky, předzahrádky, psí cvičiště apod. Vyhovuje často právě nepejskařům, kde slouží jako ochrana jejich majetku.

Dřevěné psí pisoáry – designy 1 až 4 o délce 40 cm jsou určeny hlavně pro soukromé plochy a zahrady.

Psí pisoár je prvek, který se psům líbí tvarově a díky svému unikátnímu systému uchování pachové stopy i pachově. 

Umístění a použití

Psí pisoár se umístí na předem zvolené místo, které je předem vytipované, aby psům vyhovovalo. Umístit se může pisoár jak na travnaté, tak na pevné podloží. Podle způsobu umístění se zvolí úprava blízkého okolí pisoáru (vysypání pískem, kamínky či osazení trávou). Psí pisoár má celistvé tělo s podélnými drážkami v horní části. Vykopejte díru o rozměrech 25 × 25 cm a hloubce cca 40 cm nebo větších rozměrech. Psí pisoár postavte spodní částí do díry na střed. Zasypte zeminou nebo ho zalijte betonem do úrovně 5 cm pod úroveň země. Po zatvrdnutí zakryjte horní část betonu zeminou. Míchání betonu si důkladně přečtěte na obalu betonové směsi a postupujte pečlivě podle jeho návodu. POZOR: obsah balení psího pisoáru neobsahuje směs pro namíchání betonu.

Psí pisoár začne plnit svoji funkci ve chvíli, kdy přijde první pes a označí pisoár svojí močí. Tak jednoduché to opravdu je. Žádná další údržba! Moč se vsákne do povrchu a vytvoří výraznou pachovou stopu. Další den se automaticky pes snaží přeznačit pach na pisoáru a to opakovaně každý den. Při tomto označování psem dochází k přirozenému obnovování pachové stopy.

Psí pisoár je tady i pro nepejskaře!

Problémy s občuráváním řeší i majitelé domů s předzahrádkou, kterou pro venčení používají okolojdoucí psi. Ideálním řešením je umístit těmto psům na jednom rohu psí pisoár, okolí upravit kamínky a pozornost psů bude směrována na jedno místo. Ostatní výsadba zůstane ochráněna před agresivní močí a všichni budou spokojení.