Počet nalezených produktů: 41

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Artdeco Pero na obočí (Eye Brow Color Pen) 1,1 ml
255 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tekuté pero na obočí s precizním štětečkem, který dokáže vyplnit prázdná místa v obočí. Polotransparentní textura zajišťuje zcela přirozený vzhled a perfektně definuje obočí. Vícenásobná aplikace zintenzivňuje barvu. Bez konzervantů a parfemace.


Artdeco Pudr na obočí (Eye Brow Powder) 0,8 g
139 Kč

Pudr na obočí v praktických vyměnitelných náplních do vašeho magnetického boxu! Díky jemnému pudru bude vaše obočí vypadat neuvěřitelně jednotně a přirozeně. Odstíny mezi sebou mohou být kombinovány pro dosažení ideální barvy přesně pro vás.


Artdeco Tužka na obočí (Eye Brow Pencil) 1,1 g
139 Kč

Tužka na obočí perfektně dokresluje oční make-up. Dlouhotrvající textura vydrží na obočí dlouhé hodiny, aniž by se rozmazala. Výběr z několika přirozených odstínů s příjemnou konzistencí – ani příliš měkká, ani příliš tvrdá. Bez parfemace.


Artdeco Tužka na obočí s kartáčkem (Eye Brow Designer) 1 g
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tužka na obočí perfektně dokresluje oční make-up a integrovaný kartáček umožňuje správně upravit obočí. Dlouhotrvající textura vydrží na obočí dlouhé hodiny, aniž by se rozmazala. Výběr z několika přirozených odstínů s příjemnou konzistencí. Bez parfemace.


Avon Tužka na obočí True 0,25 g
65 Kč

Tužka na obočí přesně definuje obočí a pomáhá ho udržet perfektně tvarované a pěstěné.


Catrice Set na úpravu obočí se zrcátkem (Eyebrow Set) 4 g
109 Kč

Sada je ideální pro dokonale tvarované obočí. Celý set obsahuje pinzetu, štěteček a zrcátko a navíc také dva práškové odstíny pro světlejší a tmavší obočí podle vaší přírodní barvy. Zajistí přirozený vzhled obočí.


Catrice Tužka na obočí Stylist 1,6 g
69 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obočí dodává vaší tváři upravený vzhled. Tužka na obočí s pudrovou texturou přirozeně zvýrazňuje a vyplňuje obočí.


Dior Tužka na obočí Sourcils Poudre (Powder Eyebrow Pencil) 1,2 g
515 Kč

Tužka na obočí dokonale zvýrazní i zkrášlí a vaše obočí získá přirozeně strukturovaný vzhled. Jemná prášková textura se dobře nanáší a jednotlivé odstíny jsou vytvořeny podle nejpravděpodobnějších odstínů vlasů, což působí velmi přirozeně.


Estée Lauder Tužka na obočí Brow Now (Defining Pencil) 1,2 g
485 Kč

Pokud chcete mít obočí jako ze salónu, pak vám bude nápomocna tato tužka Brow Now od značky Estée Lauder. Gelová tužka zvýrazňuje a vytvaruje obočí přesně podle vašich představ. Díky jedinečnému kartáčku je její použití velmi snadné a rychlé.


L’Oréal Rozjasňovač a tužka na obočí Brow Artist (High Contour) 10 g
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tužka na obočí dokonale zvýrazní i zkrášlí a vaše obočí získá přirozeně strukturovaný vzhled.  Perfektní obočí máte v kapse! A to hlavně díky tužce s tenkým hrotem pro vytvarování a rozjasňovačem pro zvýraznění klenby obočí.


Revlon Tužka na obočí ColorStay (Brow Pencil) 0,35 g
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tužka na obočí vytvaruje a učeše obočí ve dvou jednoduchých krocích. Dlouhotrvající voděodolné složení vydrží až 24 hodin.