Počet nalezených produktů: 36

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Artdeco Pudrová tvářenka (Blusher) 5 g
205 Kč

185 Kč

Akce

Pudrová tvářenka je neopomenutelnou součástí vašeho magnetického boxu! Velké množství odstínů, zářivé barvy a dlouhotrvající textura pro váš dokonalý vzhled! Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém, který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních


Bourjois Tvářenka Fard Pastel 2,5 g
195 Kč

166 Kč

Akce

Tvářenka vysoké kvality díky unikátní technologii zdůrazňující nebo modifikující tvar lícních kostí a stavbu obličeje. Vylučuje efekt nánosu, prodlužuje trvanlivost barevné úpravy. Je vybavena zrcátkem a aplikátorem, který je přizpůsoben pro snadné líčení na profesionální úrovni.


Clinique Pudrová tvářenka Blushing Blush (Powder Blush) 6 g
639 Kč

Sametová textura pudrové tvářenky se snadno nanáší a dokonale přilne k pokožce na lícních kostech, aby vytvořila perfektně přirozený odstín. Svěží barvy s různou intenzitou odstínu jsou dlouhotrvající a seříznutý štěteček umožňuje precizní aplikaci. Složení bez olejů.


Dermacol Duo tvářenka (Duo Blusher) 8,5 g-20%
99 Kč

79 Kč

Akce

Elegantní pudrová tvářenka dodá vašim tvářím přirozené zabarvení a zdravý nádech. Velmi snadno se nanáší a dokonale splyne s pletí. Chytrá kombinace projasňujících odstínů báječně vymodeluje tvář k dokonalosti. Vhodný pro všechny typy pleti, včetně mastné.


Dermacol DUO tvářenka s reliéfem krajky (Duo Blusher) 8,5 g-20%
135 Kč

108 Kč

Akce

Elegantní pudrová tvářenka dodá vašim tvářím přirozené zabarvení a zdravý nádech. Velmi snadno se nanáší a dokonale splyne s pletí. Chytrá kombinace projasňujících odstínů báječně vymodeluje tvář k dokonalosti. Vhodný pro všechny typy pleti, včetně mastné.


L’Oréal Tvářenka (Blush Accord Parfait) 5 g
225 Kč

198 Kč

Akce

Tvářenka okamžitě dodá vaší tváři dokonalé rysy a zvýrazní lícní kosti. Jednoduchá aplikace a velmi jemná a přilnavá textura dopřeje pleti velmi rafinovaný a zároveň přirozený vzhled, který perfektně drží po celý den. Tvářenka je vybavena štětečkem pro snadné nalíčení na profesionální úrovni.


MAC Pudrová tvářenka (Powder Blush) 6 g
649 Kč

Novinka

S pudrovou tvářenkou MAC Powder Blush dodáte vašim tvářím zdravý vzhled a celkově perfektně dotvoří váš make-up. Její hedvábně jemná textura se velice snadno nanáší a dokonale přilne k pleti.  Speciální složení a jedinečné barevné pigmenty zajistí výdrž po celý den.


Max Factor Multitónová tvářenka Crème Puff Blush 1,5 g
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nová tvářenka Crème Puff Blush s hebkou zapečenou texturou a obsahem jemných multitónových pigmentů, které po nanesení na pleť přirozeně zvýrazní kontury obličeje.


Maybelline Matná krémová tvářenka Dream (Matte Blush) 6 g
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud chcete dosáhnout zdravého a přirozeného vzhledu, matná krémová tvářenka je tou nejlepší volbou. Revoluční krémově pudrová tvářenka s vysokou pigmenatcí dodá perfektní barvu pro sexy vzhled líček.


Pupa Zapečená tvářenka Like A Doll (Luminys Blush)1,8 g
435 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tvářenka s obsahem ultra jemných perel dokonale podtrhne vaši krásu.  Speciální zapečená technologie “zachytí” vodu v produktu a barva a perly si tak zachovávají svůj původní jas. .


Sisley Tvářenka Phyto-Blush Éclat (Blush) 7 g
1 379 Kč

Luxusní tvářenka dodá vaší pleti zdravou barvu a přirozený vzhled. Ultra jemná textura a hedvábná struktura zajistí dlouhotrvající efekt.  Růž se díky dvěma barvám dokáže přizpůsobit všem odstínům pleti a vytvořit luxusní vzhled i pro ty nejnáročnější. .