Alcina Briliantní tvářenka (Brilliant Blush) 10 g
479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Briliantní tvářenka zaručuje přirozené zabarvení a zdravý nádech. Optimální odstíny díky vícebarevnému složení. Tvářenka se třemi odstíny v jednom. Tato prvotřídní tvářenka zajišťuje dokonale tónovanou pleť s okamžitě svěžím a projasněným vzhledem.


Artdeco Pudrová tvářenka (Blusher) 5 g
205 Kč

Pudrová tvářenka je neopomenutelnou součástí vašeho magnetického boxu! Velké množství odstínů, zářivé barvy a dlouhotrvající textura pro váš dokonalý vzhled! Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém, který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních


Clinique Pudrová tvářenka Blushing Blush (Powder Blush) 6 g
639 Kč

599 Kč

Akce

Sametová textura pudrové tvářenky se snadno nanáší a dokonale přilne k pokožce na lícních kostech, aby vytvořila perfektně přirozený odstín. Svěží barvy s různou intenzitou odstínu jsou dlouhotrvající a seříznutý štěteček umožňuje precizní aplikaci. Složení bez olejů.


Dermacol Duo tvářenka (Duo Blusher) 8,5 g
91 Kč

Akce

Elegantní pudrová tvářenka dodá vašim tvářím přirozené zabarvení a zdravý nádech. Velmi snadno se nanáší a dokonale splyne s pletí. Chytrá kombinace projasňujících odstínů báječně vymodeluje tvář k dokonalosti. Vhodný pro všechny typy pleti, včetně mastné.


Dermacol DUO tvářenka s reliéfem krajky (Duo Blusher) 8,5 g
79 Kč

Akce

Elegantní pudrová tvářenka dodá vašim tvářím přirozené zabarvení a zdravý nádech. Velmi snadno se nanáší a dokonale splyne s pletí. Chytrá kombinace projasňujících odstínů báječně vymodeluje tvář k dokonalosti. Vhodný pro všechny typy pleti, včetně mastné.


Dr. Hauschka Duo tvářenka (Blush Duo) 5,7 g
535 Kč

Pudrová tvářenka dodá vašim tvářím přirozené zabarvení a zdravý nádech. Velmi snadno se nanáší a dokonale splyne s pletí. Kombinace odstínů, které báječně vymodelují tvář k dokonalosti.


L’Oréal Tvářenka (Blush Accord Parfait) 5 g
225 Kč

Tvářenka okamžitě dodá vaší tváři dokonalé rysy a zvýrazní lícní kosti. Jednoduchá aplikace a velmi jemná a přilnavá textura dopřeje pleti velmi rafinovaný a zároveň přirozený vzhled, který perfektně drží po celý den. Tvářenka je vybavena štětečkem pro snadné nalíčení na profesionální úrovni.


MAC Pudrová tvářenka (Powder Blush) 6 g
649 Kč

S pudrovou tvářenkou MAC Powder Blush dodáte vašim tvářím zdravý vzhled a celkově perfektně dotvoří váš make-up. Její hedvábně jemná textura se velice snadno nanáší a dokonale přilne k pleti.  Speciální složení a jedinečné barevné pigmenty zajistí výdrž po celý den.


Maybelline Matná krémová tvářenka Dream (Matte Blush) 6 g
149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokud chcete dosáhnout zdravého a přirozeného vzhledu, matná krémová tvářenka je tou nejlepší volbou. Revoluční krémově pudrová tvářenka s vysokou pigmenatcí dodá perfektní barvu pro sexy vzhled líček.


Shiseido Rozjasňující tvářenka InnerGlow CheekPowder 4 g
709 Kč

Novinka

Rozjasňující tvářenka InnerGlow CheekPowder jemným a přirozeným způsobem zbarvuje tváře a vylepšuje a zdůrazňuje rysy obličeje. Lehce se nanáší a snadno splývá s pletí, její krémová konzistence zajišťuje sytost barvy. Výsledkem je krásně rozzářená pleť, avšak s přirozeným efektem. .


Shiseido Tvářenka Whipped Powder Blush 5 g
689 Kč

Novinka

Tvářenka Whipped Powder Blush od značky Shiseido je luxusní kosmetický produkt, který používá průlomovou technologii AirFusion -  ta zaručí dokonalé splynutí s pletí. Konzistence této tvářeny je doslova našlehaná, přemění se v ultra lehký prášek s jemným a matným finišem, který vydrží až 8 hodin.


Sisley Tvářenka Phyto-Blush Éclat (Blush) 7 g
1 379 Kč

Luxusní tvářenka dodá vaší pleti zdravou barvu a přirozený vzhled. Ultra jemná textura a hedvábná struktura zajistí dlouhotrvající efekt.  Růž se díky dvěma barvám dokáže přizpůsobit všem odstínům pleti a vytvořit luxusní vzhled i pro ty nejnáročnější. .