Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6282310

Bradley Smoker Udírna Digital 6

Bradley Smoker Udírna Digital 6

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Elektrická udírna Bradley s digitálním ovládáním Celý popis
26 990 Kč
Prodává Vladeko
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
26 990 Kč
S novou kartou za

11.7.2022 - 12.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Bradley Digital smoker je izolovaná udírna s digitálním ovládáním. Je navržena tak, aby automaticky generovala souvislý tok čistého kouře. Je to venkovní přístroj umožňující uzení nebo pečení masa, uzenin, sýrů nebo i ryb. Díky intuitivnímu digitálnímu ovládání je vhodná i pro úplné začátečníky.

Udírna je vybavena generátorem kouře s digitálním ovládáním. To umožňuje velice jednoduché ovládání udírny. Display zobrazuje veškeré důležité informace. Je možné ovládat samostatně spirálu na generátoru kouře a topnou spirálu uvnitř udírny. 

V udírně se nachází 6 roštů na kterých je možno pomalu udit maso, sýry, ryby nebo uzeniny. Udírna je dokonale izolovaná aby nedocházelo k úniku kouře a tím i zbytečným plýtváním briket. Zároveň je navržena tak, aby docházelo k vyvážené cirkulaci kouře. V udírně je možné udit jak klasicky teplým kouřem nebo studeným kouřem, který je až 4× čistší než normální kouř, tím pádem i zdravější. Jedna briketa vydrží v generátoru produkovat kouř po dobu 20 minut. 

Ve spodní části udírny je topná spirála o příkonu 500W, která se využívá k vytopení udírny na požadovanou teplotu. Je možno ji ovládat nezávisle na generátoru kouře. Tato topná spirála je chráněna kovovým krytem, který zabraňuje jejímu zašpinění stékajícím tukem a štékajícími šťávami z masa. Ochrání ji tak před zbytečným znečištěním a znehodnocením. 

Udírna je vhodná výhradně pro venkovní použití v domácnosti. Její rozměry jsou 43 × 35 × 100 cm bez generátoru kouře a vnitřní objem 74 litrů je více než dostatečný pro vyuzení 19–22kg masa. Při provozu udírny je nezbytné pravidelně vyprazdňovat misku na popel z briket.