Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 25091056

Almawin ALMAWIN Eco Houba na nádobí 2 ks

Almawin ALMAWIN Eco Houba na nádobí 2 ks

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Čisticí prostředky Almawin nabízí tu nejlepší kvalitu, která nezatěžuje životní prostředí. ALMAWIN Eco Houba na nádobí 2 ks je ekologický pomocník, který si hravě poradí s horou nádobí i s velkým úklidem. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
158 Kč
Zboží od: OnlineMedical
158 Kč
S novou kartou za

Popis

Čisticí prostředky Almawin nabízí tu nejlepší kvalitu, která nezatěžuje životní prostředí.

ALMAWIN Eco Houba na nádobí 2 ks je ekologický pomocník, který si hravě poradí s horou nádobí i s velkým úklidem. Eco houbička se skládá ze tří vrstev: tmavá, drsná vrstva z ocelové vlny je napuštěna mýdlem z bio mýdlových ořechů pro odstranění odolné či zaschlé špíny. Střed houbičky s certifikací Eco-Tex obsahuje více než 70 % slunečnicového oleje. Zelená vrstva z měkkého flísu je vyrobena z bavlny a je vhodná na šetrné čištění hladkých povrchů, choulostivých na poškrábání. Obsah mýdla lze snadno doplnit.

Stačí navlhčit mýdlo AlmaWin nebo Klar a vetřít do povrchu s ocelovou vlnou. Takto lze houbičku používat opakovaně. Díky svému ergonomickému designu se houbička dobře drží a díky unikátní kombinaci materiálů se po použití rychle usuší. Eco houbička lze použít na čištění prakticky všeho.

Je vhodná na trouby, hrnce, nerezové dřezy, skleněné části krbů a kamen, nádobí, vodovodní baterie, blatníky u auta, zahradní nábytek, sklokeramické desky, umyvadla a vany, vázy, žehličky, sklo a syntetické povrchy (zelená vrstva) a mnoho dalšího.