Star brite  Motorový olej SAE 15W 40 pro vysoce namáhané motory 950 ml
390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Motorový olej SAE 15W 40 pro vysoce namáhané motory 950 ml (Pro Star Super Premium Heavy Duty Motor Oil SAE 15W 40); Speciální složení snižuje opotřebení motoru a tím zabezpečuje delší životnost. Jeho vlastnosti přesahují požadavky OEM a neohrožují…

Star brite  Bílé mazivo s teflonem 113 g
460 Kč

Bílé mazivo s teflonem 113 g (White Teflon Lubricant); Bílé netoxické teflonové mazivo s vysokou mazací schopností. Odolává sladké i slané vodě. Funkční v teplotním rozmezí od –54 do 340°C. Bezpečné použití na kovové, umělohmotné a lakované…

Star brite  Ochranný olej pro motory a stroje, 350ml (283g)
330 Kč

Ochranný olej pro motory a stroje (Fogging Oil); Vytváří vysoce odolnou polymerovou vrstvu na vnitřku motorů a strojů, která zabraňuje korozi během zimní odstávky. Jeho speciální složení umožňuje i po dlouhé odstávce snadný a rychlý start…

Star brite  Hypoidní převodový olej 90W: 12
290 Kč

Hypoidní převodový olej 90W (Hypoid 90W Lower Unit Gear Lube); Olej je určený pro splnění náročných požadavků na vysokou účinnost pro všechny čtyřdobé závěsné a hvězdicové motory s mechanickým řazením, vyžadující hypoidní převodový olej 90W…

Ekolube Glycerín 99,5% F (1 l)
145 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Glycerol, neboli glycerín, systematickým názvem propan-1,2,3-triol,(trojsytný alkohol) je hygroskopická bezbarvá viskózní kapalina bez zápachu, sladké chuti. Tento produkt je plněn pro použití pro technické účely.

Molykote D 321 R (400 ml, sprej)
1 234 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzálně použitelný na vzduchu schnoucí AF- povlak s vysokou odolností v tlaku.

WD-40  Univerzální mazací sprej 240ml
87 Kč

Objem: 240L; WD-40 je nejznámější a nejprodávanější technické mazivo na světě. Aktivně odstraňuje vlhkost – odstraňuje mastnotu a špínu – ochraňuje kov proti korozi – rychle proniká korozí – maže.

Shell Motorový olej HX7 5W-40 4L
484 Kč

Kvalitní motorový olej vhodný pro motory používající jako
palivo bionaftu nebo směs benzín/etanol.

Autoprofi Silikonový sprej
209 Kč

Silikonový olej ve spreji 400ml, je kombinací účinných látek na silikonové bázi s vynikajícími kluznými a ochrannými vlastnostmi. Bez příměsi maziv, olejů a rozpouštědel.

BRUNOX Turbo sprej (500 ml, spray)
215 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Použití při ochraně, čištění, opravách, výrobě, skladování a dopravě pro stroje, nářadí, polotovary a výrobky, vozidla, zařízení a elektrické přístroje všeho druhu.

Ekolube Teflon Oil (400 ml, spray)
205 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mazivo na bázi kombinace minerálního a syntetického esterového oleje s obsahem mazivostních přísad, inhibitorů koroze a pevných maziv (kombinace PTFE /Teflon/ a hBN / hexagonální nitrid bóru/ ).

Sheron Sprej měděná pasta 400 ml
187 Kč

Kvalitní měděná pasta ve spreji je vysoce účinný mazací přípravek určený pro včechny druhy tepelně namáhaných segmentů.

Sheron Silikonový olej 400 ml
179 Kč

Kvalitní silikonový olej vhodná k použití v automobilovém průmyslu díky svému složení nestrácí užitečné vlastnosti ani při nízkych teplotách.

WD-40  Univerzální mazací sprej 400ml
121 Kč

Objem: 400L; WD-40 je nejznámější a nejprodávanější technické mazivo na světě. Aktivně odstraňuje vlhkost – odstraňuje mastnotu a špínu – ochraňuje kov proti korozi – rychle proniká korozí – maže.

WD-40  Univerzální mazací sprej 100ml
63 Kč

Objem: 100L; WD-40 je nejznámější a nejprodávanější technické mazivo na světě. Aktivně odstraňuje vlhkost – odstraňuje mastnotu a špínu – ochraňuje kov proti korozi – rychle proniká korozí – maže.

Mogul G3 (250 g)
65 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastické mazivo, vyrobené z pečlivě vybraných ropných základových olejů vysoké kvality zpevněných vápenatým mýdlem.

PROFIX Univerzální mazivo KONKOR 101 200ml (8594007961362)
45 Kč

Multifunkční mazací a konzervační olej. Chrání železné kovy proti korozi. Uvolňuje zaseklé a zrezivělé mechanismy. Chrání elektrické kontakty. Má vynikající dekarbonizační účinky (ideální k čištění zbraní).

Autoprofi Super Nano mazivo
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Power Lube NanoTec – speciální super mazivo na bázi nano částic. Excelentní vlastnosti v tzv. „chodu na sucho“, kde ostatní končí, tak díky anti-třecí nano bariéře tento přípravek stále maže.

Compass Mazivo WD-40 250ml
75 Kč

Všestranný prostředek určený k mazání, odstraňování skřípání, čištění, konzervování, obsah 250ml, není agresivní vůči plastům a těsněním.

Compass Mazivo WD-40 450 ml s tryskou
149 Kč

Všestranný prostředek s tryskou určený k mazání, odstraňování skřípání, čištění, konzervování, není agresivní vůči plastům a těsněním, obsah 450ml.

Castrol Molub-Alloy Paste White T (400 ml, spray)
850 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MOLUB-ALLOY™ PASTE WHITE T (původně Optimol Paste White T) je bílý montážní a demontážní prostředek pro čistou montážní práci, který zabraňuje tzv. vibrační korozi (tribokorozi).

Mogul Vazelína žlutá (8 kg)
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vazelína žlutá je odbarvená, čištěná směs polotuhých uhlovodíků, získaných z ropy.

Sheron SHERON Garden Oil 2T 1 lt
104 Kč

MOTOROVÝ OLEJ SHERON GARDEN OIL 2T  – samomísitelný motorový olej pro 2-taktní motory travních sekaček, motorových pil a křovinořezů. Vlastnosti: rychlé, homogenní a stabilní smísení s palivem. Zajišťuje čistotu motoru a redukuje opotřebení. Zabraňuje zanášení výfukového systému.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Univerzální mazací oleje pro auta.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Univerzální mazací oleje pro auta výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Univerzální mazací oleje pro auta akce.