Colgate Naturals Charcoal zubní pasta 75 ml
129 Kč

99 Kč

Novinka

Zubní pasta Natural Extracts Charcoal od značky Colgate zajistí dokonale bílý a zdravý úsměv. Aktivní uhlí působí na zubní sklovinu a napomáhá šetrnému bělení. Současně chrání zuby před zubním kazem.


Colgate Total active fresh zubní pasta 75 ml
99 Kč

79 Kč

Novinka

Zubní pasta Total active fresh se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a zajišťuje svěží dech. Chrání před zubním kazem.


Colgate Total interdental clean zubní pasta 75 ml
99 Kč

79 Kč

Novinka

Zubní pasta Total Interdental od značky Colgate nabízí kompletní 12 hodinovou ochranu před zubním plakem a to po 4 týdnech nepřetržitého užívání. Pro důkladně vyčištěné mezizubní prostory bez známky kazu.


Colgate Total original zubní pasta 75 ml
99 Kč

63 Kč

Novinka

Zubní pasta Total se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a pečuje o dásně a zdraví ústní dutiny, současně chrání před zubním kazem a zajišťuje svěží dech.


Colgate Total plaque protection zubní pasta 75 ml
99 Kč

79 Kč

Novinka

Zubní pasta Total plaque protection se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a zajišťuje zdraví ústní dutiny. Chrání před zubním kazem.


Colgate Total visible action zubní pasta
99 Kč

79 Kč

Novinka

Zubní pasta Total visible action se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate viditelně čistí zuby od zubního plaku a chrání je před zubním kazem.


Colgate Total whitening zubní pasta 75 ml
99 Kč

79 Kč

Novinka

Zubní pasta Total Whitening se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a pomáhá jim obnovit jejich původní bělost. Chrání před zubním kazem a zajišťuje svěží dech.


Glory Smile bělící zubní pudr 30 g citron
229 Kč

179 Kč

Kdo by si nepřál mít krásně bílé zuby? S bělicím pudrem od značky Glory Smile si toto přání konečně můžete splnit. Pudr Charcoal se složkou aktivního černého uhlí rozjasňuje barvu vašich zubů, leští a čistí jejich povrch a poskytuje ústní dutině detox, aby byla neustále zdravá. Nenahrazuje běžnou zubní pastu.


Glory Smile bělící zubní pudr 30 g mentol
229 Kč

179 Kč

Přejete si krásné bílé zuby? Bělicí pudr od značky Glory Smile toto přání konečně může splnit. Pudr Charcoal se složkou aktivního černého uhlí rozjasňuje barvu vašich zubů, leští a čistí jejich povrch a poskytuje ústní dutině detox, aby byla neustále zdravá. Nenahrazuje běžnou zubní pastu.


Himalaya Botanique bělící zubní pasta s mátou pro kompletní péči
199 Kč

169 Kč

Novinka

Zubní pasta Himalaya Botanique obsahuje přírodní látky, které zuby dokonale vybělí a zároveň snižují tvorbu plaku a ochraňují dásně. Výtažek z nimby, granátového jablka a plodů Triphala podporují zdraví ústní dutiny. Neobsahuje fluorid, karagenan, sulfáty ani lepek.


Himalaya Botanique zubní pasta kompletní péče Skořice
199 Kč

169 Kč

Novinka

Zubní pasta Himalaya Botanique se skořicí obsahuje přírodní látky, které zuby dokonale vyčistí, chrání zubní sklovinu a osvěží dech. Výtažek z nimby, granátového jablka a plodů Triphala podporují zdraví ústní dutiny a pomáhají předcházet paradontóze. Neobsahuje fluorid, karagenan, sulfáty a lepek.


Himalaya ECO zubní pasta nimbo a granátové jablko
199 Kč

169 Kč

Novinka

Zubní pasta Himalaya zuby efektivně čistí, chrání dásně a předchází zápachu z úst. Obsahuje výtažky z Nimba a granátového jablka, které léčí zánět, potlačují příznaky paradentózy a chrání před tvorbou zubního plaku. Recyklovatelný obal potištěný sójovým inkoustem. Bez parabenů, fluoru, sacharinu, sulfátů.


Himalaya Herbals zubní pasta pro citlivé zuby 75 ml
90 Kč

Novinka

Zubní pasta Himalaya chrání zuby a dásně díky Miswak, což je žvýkací tyčinka se stahujícími účinky, která zabraňuje krvácení dásní a chrání je. Pokroková Fyto ochrana poskytuje rychlou a trvalou úlevu od citlivosti zubů. Špenátové extrakty snižují citlivost obnažených zubních krčků.


Himalaya Herbals zubní pasta pro kompletní péči 75 ml
90 Kč

Novinka

Zubní pasta Himalaya chrání zuby a dásně díky Miswak, což je žvýkací tyčinka se stahujícími účinky, která zabraňuje krvácení dásní. Obsahuje byliny včetně Nimba s přírodními antibakteriálními účinky, které poskytuje až 12 hodinovou ochranu před bakteriemi. Pomáhá předcházet bolesti zubů a udržuje je bílé.


Himalaya Herbals zubní pasta pro svěží dech 75 ml
90 Kč

Novinka

Zubní pasta Himalaya s výtažky z Nimba a granátového jablka zuby efektivně čistí, pomáhají při příznacích paradentózy a přecházejí zápachu z úst. Obsažené Buddhovo ovoce ochraňuje a posiluje zuby a dásně, brání tvorbě kazu a plaku a léčí zánět a bolest dásní.


Himalaya Herbals zubní pasta pro zářivě bílé zuby 75 ml
90 Kč

Novinka

Zubní pasta Himalaya chrání zuby a dásně díky Miswak, což je žvýkací tyčinka se stahujícími účinky, která zabraňuje krvácení dásní. Enzymová technologie rostlin z papáji a ananasů odstraňuje skvrny ze zubů a brání jejich opětovnému zabarvení. Pro zářivě bílé zuby bez chemického bělení.


Himalaya Herbals zubní pasta s přírodním fluorem 100 g
129 Kč

99 Kč

Novinka

Zubní pasta Himalaya s přírodním fluoridem chrání před tvorbou plaku a redukuje zápach z úst. Přírodní fluorid účinně bojuje proti bakteriím, které způsobují tvoření zubního kazu. Obsahuje výtažky z Nimba, akácie arabské a žlutodřeva, které léčí záněty a potlačují příznaky paradentózy.


Himalaya Herbals zubní pasta Stain away 75 ml
129 Kč

99 Kč

Novinka

Zubní pasta Himalaya chrání zuby a dásně díky Miswak, což je žvýkací tyčinka se stahujícími účinky, která zabraňuje jejich krvácení. Odstraňuje skvrny od čaje a kávy. Neobsahuje žádná chemická bělidla a zabraňuje ničení skloviny.


Listerine Mint ústní voda pro děti 500 ml
149 Kč

119 Kč

Ústní voda bez alkoholu a cukru určená pro děti. Listerine Kids Mint je vyvinutá speciálně pro děti od 6 do 12 let. Obsahuje látky, které pomáhají pečovat o ústní dutinu a citlivý dětský chrup.


Oral-B Ústní voda 2 x 250 ml Lasting Freshness
129 Kč

99 Kč

Ústní voda Oral-B ochraňuje vaše zuby před kazem, posiluje sklovinu a pomáhá udržovat čistotu v ústní dutině. Působí antibakteriálně a redukuje tvorbu zubního plaku. Zažijte příval svěžesti, který trvá dlouhou dobu po použití.


Oral-B Zubní pasta 2 x 100 ml 1-2-3 Fresh Mint
149 Kč

119 Kč

Fluoridová zubní pasta, která si hravě poradí se třemi úkoly – ochrání zuby před kazem, vybělí je a osvěží dech na dlouhou dobu po použití. Oral-B zubní pasta 1–2–3 chutná po čerstvé mátě.


Signal Zubní pasta Long Active Fresh Breath duopack 2 x 75 ml
139 Kč

79 Kč

V zubním plaku se nacházejí bakterie, které způsobují problémy se zuby a ústní dutinou. Zubní pasta Signal Long Active Fresh Breath chrání vaše zuby a dásně před tvořením nežádoucího plaku. Obsahuje zinek, který působí antibakteriálně.


SpongeBob zubní pasta 75 ml
99 Kč

59 Kč

Novinka

Dětská zubní pasta s oblíbenou mořskou houbou Spongebobem udělá z čištění zubů zábavné dobrodružství. Obsažený xylitol a fluorid pomáhají starat se o zubní sklovinu a bojovat proti kazům. Neobsahuje škodlivé parabeny.


White Pearl Bělicí proužky Charcoal
400 Kč

349 Kč

Novinka

Bělicí proužky obsahující bio aktivní uhlíkový prášek z kokosu a kokosový olej pomáhají bělit zuby bez potřeby použití peroxidu. White Pearl Charcoal využívají sílu aktivního uhlí a kokosu – tyto látky mají prokázané účinky při bělení zubů.


White Pearl Zubní pasta NanoCare Silver Kids
149 Kč

99 Kč

Přírodní dětská zubní pasta bez parabenů udržuje dětské zoubky bez kazů. White Pearl NanoCare Silver Kids s obsahem stříbra, xylitolu a fluoru přispívá ke skvělé kondici ústní dutiny. Jemná jahodová příchuť dětem určitě zachutná.


zendium Zubní pasta BioFresh duopack 2 x 75 ml
189 Kč

139 Kč

Podpořte přirozenou obranyschopnost ústní dutiny pomocí zubní pasty Zendium. Pasta BioFresh využívá enzymy a sílu proteinů, které se přirozeně vyskytují v ústech a zajišťují přirozený obranný systém ústní dutiny. Bojuje proti příčinám vzniku zubního kazu, problémům s dásněmi i zvýšené citlivosti zubů.


zendium Zubní pasta Sensitive duopack 2 x 75 ml
189 Kč

139 Kč

Pomozte zvýšit přirozenou obranyschopnost ústní dutiny díky zubní pastě Zendium. Pasta Sensitive využívá enzymy a sílu proteinů, které se přirozeně vyskytují v ústech a zajišťují přirozený obranný systém ústní dutiny. Obsahuje dusičnan draselný, který snižuje citlivost zubů.


Elmex Anti Caries zubní pasta 2ks-40%
199 Kč

119 Kč

Akce

Elmex Zubní pasta Anti Caries 2 ks tuba je výhodný balíček pro tu nejlepší péči o váš chrup. Zubní pasta poskytuje vašim zubům optimální dlouhodobou ochranu před zubním kazem a remineralizuje zubní kaz v raném stádiu.


Weleda Dětský zubní gel 50ml
149 Kč
MALL.cz Dny – Sleva 20 % na všechny produkty značky Weleda s kódem MDCZ123 (platí do 21.4.2019 nebo do vyprodání zásob)!

Nepěnivý zubní gel Weleda účinně předchází vzniku zubního kazu u mléčných zubů na principu odstranění zubního plaku pomocí přírodních čisticích substancí. Přirozená prevence zubního kazu již od prvního zoubku!


Elmex Zubní pasta Sensitive Plus 2ks-40%
199 Kč

119 Kč

Akce

Elmex Zubní pasta Sensitive Plus 2ks tuba byla vyvinuta speciálně pro péči, ale zejména pro ochranu obnažených zubních krčků. V případě, že máte problémy se zvýšenou citlivostí zubů např. při pití teplých či studených nápojů, je Elmex Sensitive Plus pro vás nejvhodnější.


Elmex Kids zubní pasta Junior 2ks-47%
189 Kč

99 Kč

Akce

Elmex Kids Zubní pasta Junior 2ks tuba je zubní pasta vhodná pro děti ve věku od 5 do 12 let, tedy pro děti, kterým se již začaly prořezávat první stálé zuby. Zubní pasta Elmex tyto zuby chrání před zubním kazem, protože po prořezání jsou více náchylné k tvorbě zubních kazů, díky měkkosti a poréznosti.


Elmex Zubní pasta Sensitive Whitening 2ks-45%
219 Kč

119 Kč

Akce

Elmex Zubní pasta Sensitive Whitening 2ks vytváří trvalou ochrannou vrstvu, která chrání před bolestivými podněty a kazy v krčkové oblasti. Speciální složení jemně odstraňuje skvrny a obnovuje přirozenou bělost vašich zubů.


Sensodyne Fluoride 75 ml Zubní pasta 3ks
295 Kč

199 Kč

Sensodyne Fluoride zubní pasta předchází vzniku zubního kazu a snižuje citlivost zubů a obnažených krčků již po 1 týdnu používání. Výhodné balení 3 ks pasty s mátovou příchutí.


Parodontax Fluorid 75 ml Zubní pasta s fluorem 3ks
295 Kč

239 Kč

Parodontax® Fluorid je bylinná zubní pasta s obsahem fluoru s klinicky ověřeným účinkem pomáhající proti krvácivosti dásní. Kombinace jedlé sody s přírodními extrakty ze šesti bylin vytváří obzvláště intenzivní chuť. Balení 3 ks za výhodnou cenu.


Parodontax Extra Fresh 75 ml Zubní pasta 3ks
295 Kč

249 Kč

Zubní pasta Parodontax® Extra Fresh napomáhá zabraňovat krvácení dásní a poskytuje intenzivní chladivou svěžest po dobu několika hodin. Kombinace jedlé sody s přírodními extrakty ze šesti bylin vytváří obzvláště intenzivní chuť. Balení 3 ks za výhodnou cenu.


Listerine Cool Citrus 2 x 500 ml
369 Kč

199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ústní voda Listerine Cool Citrus 2×500 ml se stejně silným antiseptickým účinkem jako ostatní druhy, ale s jemnější chutí citrusů. Při pravidelném používání spolu s čištěním zubů ničí bakterie způsobující zubní plak, zápach z úst a zánět dásní.


Curaprox White is Black zubní pasta 90 ml
679 Kč

499 Kč

Bělící zubní pasta Curaprox White is Black 90 ml odstraňuje ze zubů skvrny prostřednictvím aktivního uhlí – bez abrazivních a bělících látek. Neobsahuje chlor, SLS, chrání zuby před zubním kazem a plakem a posiluje je. jemná limetkovo-mátová příchuť.


Ecodenta Melounová zubní pasta pro posílení skloviny s minerální kalciovou solí a fluoridem 100 ml
179 Kč

149 Kč

Osvěžující melounová pasta efektivně posiluje zubní sklovinu díky obsahu minerálních kalciových solí. Obnovuje hladinu minerálů v zubní sklovině, udržuje zuby zdravé a ve výborné formě.

Dentální péče Ecodenta ve svých přípravcích efektivně spojuje poznatky moderní vědy s přírodou. V jejích produktech naleznete ty nejkvalitnější přírodní složky bez škodlivých abrazivních nebo pěnivých přísad.


Meridol Zubní pasta 2ks-39%

Meridol Zubní pasta 2ks

Hodnocení: 5
196 Kč

119 Kč

Akce

MALL.cz Dny – Sleva 20 % na všechny produkty značky Meridol s kódem MDCZ89 (platí do 21.4.2019 nebo do vyprodání zásob)!

Meridol Zubní pasta 2ks je vhodná zejména pro osoby s podrážděnými dásněmi a častými problémy s bolestivostí dásní. Samozřejmostí je také ochrana proti zubnímu kazu.


Sensodyne Whitening 75 ml Zubní pasta 3ks
295 Kč

199 Kč

Sensodyne Whitening zubní pasta s klinicky ověřeným účinkem zmírňuje přecitlivělost zubů a pomáhá udržovat zuby zdravé, silné a navrací jim přirozenou bělost už po 2 týdnem používání. Ulevuje od bolesti citlivých zubů a předchází vzniku zubního kazu.


Ecodenta Multifunkční zubní pasta s výtažky ze 7 bylin a Kalidentem 100 ml
149 Kč

129 Kč

Tato zubní pasta je vhodná pro každého, kdo hledá komplexní zubní péči. Ecodenta se postará o vaše dásně, zuby i svěží dech.

Multifunkční zubní pasta s pečlivě vybranými výtažky ze 7 bylin a Kalidentem® je ideální pro každodenní péči o zuby. Pokud hledáte způsob jak mít dokonalý úsměv, svěží dech a zároveň mít ochráněné dásně, použijte právě tuto pastu.


Ecodenta Černá bělicí zubní pasta s uhlím a extraktem Teavigo 100 ml
199 Kč

129 Kč

Černá bělicí zubní pasta s uhlím a extraktem Teavigo účinně čistí zuby, navrací chrupu zářivě bílou barvu a chrání před zubním kazem. Pokud chcete zabránit zánětu dásní, použijte právě tuto pastu, která má antibakteriální účinky. Pasta černá jako uhlí Vám zajistí zdravou ústní dutinu a dlouhotrvající svěží dech.


Parodontax Whitening 75 ml Zubní pasta 3ks
295 Kč

239 Kč

Zubní pasta Parodontax® Whitening s obsahem fluoru pomáhá proti krvácivosti dásní a obnovuje přirozenou bělost zubů. Kombinace jedlé sody s přírodními extrakty ze šesti bylin vytváří obzvláště intenzivní chuť. Balení 3 ks za výhodnou cenu.


Elmex Anti Caries ústní voda 2 x 400 ml
349 Kč

229 Kč

Elmex Ústní voda 400ml 2ks poskytuje při pravidelném používání efektivní ochranu před zubním kazem zejména v těžko dostupných místech. Vhodná jako následná péče po čištění zubů kartáčkem.


Elmex Zubní pasta Junior 75 ml
119 Kč

89 Kč

Elmex dětská zubní pasta je určena pro každodenní péči a ochranu mléčných zubů před zubním kazem. Jejich sklovina je měkčí a není ještě plně vyvinutá. Má jemnou chuť, která motivuje děti k čištění zubů. Objem 75 ml.


Elmex Sensitive Plus ústní voda 2 x 400 ml
349 Kč

229 Kč

Elmex Sensitive ústní voda 400ml 2ks pro citlivé zuby je ústní voda vyvinutá speciálně pro péči o obnažené zubní krčky. Podporuje remineralizaci zubní skloviny a chrání před zvýšenou kazivostí.


White Pearl Bělící pasta základní 75 ml
199 Kč

129 Kč

Bělící zubní pasta White Pearl bez obsahu abrazivních částic umožňuje obnovit a dlouhodobě zachovat přirozenou bělost zubů. Pomáhá remineralizovat zubní sklovinu.