White Pearl Bělicí proužky Charcoal-25%
400 Kč 299 Kč

Akce

Bělicí proužky obsahující bio aktivní uhlíkový prášek z kokosu a kokosový olej pomáhají bělit zuby bez potřeby použití peroxidu. White Pearl Charcoal využívají sílu aktivního uhlí a kokosu – tyto látky mají prokázané účinky při bělení zubů.

SpongeBob zubní pasta 75 ml
99 Kč

Dětská zubní pasta s oblíbenou mořskou houbou Spongebobem udělá z čištění zubů zábavné dobrodružství. Obsažený xylitol a fluorid pomáhají starat se o zubní sklovinu a bojovat proti kazům. Neobsahuje škodlivé parabeny.

SpongeBob ústní voda 250 ml
109 Kč

Dětská ústní voda s oblíbenou mořskou houbou Spongebobem přiměje děti více se starat o ústní dutinu. Obsahuje xylitol a fluoridy, které se starají o zubní sklovinu a bojují proti zubnímu kazu. Neobsahuje cukry ani alkohol.

Colgate Naturals Charcoal zubní pasta 75 ml
129 Kč 89 Kč

Zubní pasta Natural Extracts Charcoal od značky Colgate zajistí dokonale bílý a zdravý úsměv. Aktivní uhlí působí na zubní sklovinu a napomáhá šetrnému bělení. Současně chrání zuby před zubním kazem.

Listerine Mint ústní voda pro děti 500 ml
149 Kč 139 Kč

Ústní voda bez alkoholu a cukru určená pro děti. Listerine Kids Mint je vyvinutá speciálně pro děti od 6 do 12 let. Obsahuje látky, které pomáhají pečovat o ústní dutinu a citlivý dětský chrup.

Himalaya Herbals zubní pasta pro kompletní péči 75 ml
109 Kč

Zubní pasta Himalaya chrání zuby a dásně díky Miswak, což je žvýkací tyčinka se stahujícími účinky, která zabraňuje krvácení dásní. Obsahuje byliny včetně Nimba s přírodními antibakteriálními účinky, které poskytuje až 12 hodinovou ochranu před bakteriemi. Pomáhá předcházet bolesti zubů a udržuje je bílé.

Himalaya Herbals zubní pasta pro zářivě bílé zuby 75 ml
109 Kč

Zubní pasta Himalaya chrání zuby a dásně díky Miswak, což je žvýkací tyčinka se stahujícími účinky, která zabraňuje krvácení dásní. Enzymová technologie rostlin z papáji a ananasů odstraňuje skvrny ze zubů a brání jejich opětovnému zabarvení. Pro zářivě bílé zuby bez chemického bělení.

Colgate Total active fresh zubní pasta 75 ml
99 Kč 89 Kč

Zubní pasta Total active fresh se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a zajišťuje svěží dech. Chrání před zubním kazem.

Colgate Total interdental clean zubní pasta 75 ml
99 Kč 89 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zubní pasta Total Interdental od značky Colgate nabízí kompletní 12 hodinovou ochranu před zubním plakem a to po 4 týdnech nepřetržitého užívání. Pro důkladně vyčištěné mezizubní prostory bez známky kazu.

Colgate Total whitening zubní pasta 75 ml
99 Kč 89 Kč

Zubní pasta Total Whitening se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a pomáhá jim obnovit jejich původní bělost. Chrání před zubním kazem a zajišťuje svěží dech.

Glory Smile bělící zubní pudr 30 g citron
229 Kč 219 Kč

Kdo by si nepřál mít krásně bílé zuby? S bělicím pudrem od značky Glory Smile si toto přání konečně můžete splnit. Pudr Charcoal se složkou aktivního černého uhlí rozjasňuje barvu vašich zubů, leští a čistí jejich povrch a poskytuje ústní dutině detox, aby byla neustále zdravá. Nenahrazuje běžnou zubní pastu.

Colgate Total original zubní pasta 75 ml
99 Kč 89 Kč

Zubní pasta Total se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a pečuje o dásně a zdraví ústní dutiny, současně chrání před zubním kazem a zajišťuje svěží dech.

Himalaya Botanique zubní pasta kompletní péče Skořice
199 Kč 169 Kč

Zubní pasta Himalaya Botanique se skořicí obsahuje přírodní látky, které zuby dokonale vyčistí, chrání zubní sklovinu a osvěží dech. Výtažek z nimby, granátového jablka a plodů Triphala podporují zdraví ústní dutiny a pomáhají předcházet paradontóze. Neobsahuje fluorid, karagenan, sulfáty a lepek.

Himalaya Botanique zubní pasta kompletní péče Máta
199 Kč 169 Kč

Zubní pasta Himalaya Botanique obsahuje přírodní látky, které zuby dokonale vyčistí, chrání zubní sklovinu a bělí ji. Výtažek z nimby, granátového jablka a plodů Triphala podporují zdraví ústní dutiny a pomáhají předcházet paradontóze. Neobsahuje fluorid, karagenan, sulfáty a lepek.

Colgate Total visible action zubní pasta
99 Kč 89 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zubní pasta Total visible action se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate viditelně čistí zuby od zubního plaku a chrání je před zubním kazem.

Himalaya Botanique bělící zubní pasta s mátou pro kompletní péči-25%
199 Kč 149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zubní pasta Himalaya Botanique obsahuje přírodní látky, které zuby dokonale vybělí a zároveň snižují tvorbu plaku a ochraňují dásně. Výtažek z nimby, granátového jablka a plodů Triphala podporují zdraví ústní dutiny. Neobsahuje fluorid, karagenan, sulfáty ani lepek.

Himalaya Herbals zubní pasta Stain away 75 ml
129 Kč 109 Kč

Zubní pasta Himalaya chrání zuby a dásně díky Miswak, což je žvýkací tyčinka se stahujícími účinky, která zabraňuje jejich krvácení. Odstraňuje skvrny od čaje a kávy. Neobsahuje žádná chemická bělidla a zabraňuje ničení skloviny.

Colgate Total plaque protection zubní pasta 75 ml
99 Kč 89 Kč

Zubní pasta Total plaque protection se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a zajišťuje zdraví ústní dutiny. Chrání před zubním kazem.

Himalaya ECO zubní pasta nimbo a granátové jablko
199 Kč 189 Kč

Zubní pasta Himalaya zuby efektivně čistí, chrání dásně a předchází zápachu z úst. Obsahuje výtažky z Nimba a granátového jablka, které léčí zánět, potlačují příznaky paradentózy a chrání před tvorbou zubního plaku. Recyklovatelný obal potištěný sójovým inkoustem. Bez parabenů, fluoru, sacharinu, sulfátů.

VITALCARE CZ Zubní pasta s koloidním stříbrem White Pearl NanoCare 100 ml
133 Kč

Každodenní čištění zubů pastou White Pearl NanoCare je maximálně prospěšné nejen Vašim zubům a dásním, ale také celému organismu. Koloidní stříbro je přírodní antibiotikum s nějvětším potenciálem do budoucna. Dokáže spolehlivě eliminovat škodlivé bakterie a tím prospívá celému tělu.

zendium Zubní pasta Complete Protection 75 ml
71 Kč

Zubní pasta Complete Protection je určená k posílení přirozené obranyschopnosti ústní dutiny. Pomáhá bojovat s příčinami zubního kazu a potíží s dásněmi.

Elmex Zubní pasta Caries Protection 3x 75 ml-30%
229 Kč 159 Kč 53,00 Kč/ks

Akce

Zubní pasta Elmex Caries Protection je ideálním pomocníkem v boji proti zubnímu kazu díky speciální složce aminfluoridu. A zvládá nejen to. Zároveň odstraňuje skvrny a přispívá k přirozené bělosti zubů.

Elmex Zubní pasta Sensitive 3x 75 ml-30%
229 Kč 159 Kč 53,00 Kč/ks

Akce

Zubní pasta Elmex Sensitive představuje toho správného každodenního pomocníka v péči o citlivé zuby. Díky obsahu aminfluoridu vytvoří kolem obnažených zubních krčků ochrannou vrstvu, která zub ochrání před vznikem zubního kazu. Jemné částice navíc ještě odstraňují plak.

White Pearl systém na bělení zubů 130 ml
749 Kč 669 Kč

Komplexní bělící systém White Pearl založený na profesionálním složení bez obsahu peroxidu vybělí zuby rychle a šetrně. Zároveň remineralizuje zubní sklovinu, pomáhá snižovat kazivost zubů a chrání dásně před záněty. Komplexně tak vylepšuje hygienu dutiny ústní.

Sensodyne Whitening 75 ml Zubní pasta 3ks-40%
299 Kč 179 Kč 59,67 Kč/ks

Akce

Sensodyne Whitening zubní pasta s klinicky ověřeným účinkem zmírňuje přecitlivělost zubů a pomáhá udržovat zuby zdravé, silné a navrací jim přirozenou bělost už po 2 týdnem používání. Ulevuje od bolesti citlivých zubů a předchází vzniku zubního kazu.

Sensodyne Zubní pasta Repair&Protect 75 ml 3 ks-42%
349 Kč 199 Kč 66,33 Kč/ks

Akce

Sensodyne Repair & Protect poskytuje účinnou přetrvávající úlevu od bodavé bolesti způsobované citlivostí a nabízí každodenní ochranu proti zubnímu kazu. Její aktivní složka NovaMin vytváří ochranou vrstvu přes citlivá místa a chrání je před bolestí. Objem 3 × 75 ml.

Sensodyne Zubní pasta Repair&Protect Whitening 75 ml 3 ks-42%
349 Kč 199 Kč 66,33 Kč/ks

Akce

Místa obnaženého dentinu jsou příčinou citlivých zubů. Se zubní pastou Sensodyne Repair & Protect Whitening je možné tato místa opravit. Zubní pasta Sensodyne Repair & Protect Whitening vyhledá citlivá místa a vytvoří přes ně vrstvu podobnou běžné struktuře zubu. Používejte ji dvakrát denně, abyste průběžně pomáhali opravovat, posilovat a chránit své zuby před citlivostí. Obsahuje 3 × 75 ml.

Sensodyne Zubní pasta Repair&Protect Extra Fresh 75 ml 3 ks-42%
349 Kč 199 Kč 66,33 Kč/ks

Akce

Sensodyne Repair & Protect poskytuje účinnou přetrvávající úlevu od bodavé bolesti způsobované citlivostí a nabízí každodenní ochranu proti zubnímu kazu. Její aktivní složka NovaMin vytváří ochranou vrstvu přes citlivá místa a chrání je před bolestí. Objem 3 × 75 ml.

Elmex Zubní pasta Caries Protection Whitening 3x 75 ml-30%
229 Kč 159 Kč 53,00 Kč/ks

Akce

Zubní pasta Elmex Caries Protection Whitening představuje toho správného každodenního pomocníka v boji proti zubnímu kazu. Zároveň však také odstraňuje skvrny a přispívá k přirozené bělosti zubů.

Elmex Kids zubní pasta Junior 2ks
189 Kč 139 Kč 69,50 Kč/ks

Elmex Kids Zubní pasta Junior 2ks tuba je zubní pasta vhodná pro děti ve věku od 5 do 12 let, tedy pro děti, kterým se již začaly prořezávat první stálé zuby. Zubní pasta Elmex tyto zuby chrání před zubním kazem, protože po prořezání jsou více náchylné k tvorbě zubních kazů, díky měkkosti a poréznosti.

Sensodyne Fluoride 75 ml Zubní pasta 3ks-40%
299 Kč 179 Kč 59,67 Kč/ks

Akce

Sensodyne Fluoride zubní pasta předchází vzniku zubního kazu a snižuje citlivost zubů a obnažených krčků již po 1 týdnu používání. Výhodné balení 3 ks pasty s mátovou příchutí.

Meridol Zubní pasta 2ks

Meridol Zubní pasta 2ks

Hodnocení: 5
196 Kč 139 Kč 69,50 Kč/ks

Meridol Zubní pasta 2ks je vhodná zejména pro osoby s podrážděnými dásněmi a častými problémy s bolestivostí dásní. Samozřejmostí je také ochrana proti zubnímu kazu.

Parodontax Kompletní ochrana Extra Fresh 75 ml 3ks
349 Kč 249 Kč 83,00 Kč/ks

Parodontax Kompletní ochrana extra fresh je zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu. 8 benefitů pro zdravější dásně a silnější zuby.

Elmex Sensitive Plus ústní voda 400 ml
229 Kč 129 Kč

Ústní voda Sensitive vyvinutá speciálně pro ochranu obnažených zubních krčků. Elmex ústní voda vytváří na zubních krčcích dvojitý ochranný film a pomáhá tak zamezit vniku nepříjemných vjemů, současně chrání před zvýšenou kazivostí.

Elmex Junior ústní voda 400 ml
199 Kč 149 Kč

Elmex Ústní voda Junior je ústní voda bez obsahu alkoholu s jemnou mentolovou příchutí. Je určena jako doplňková ochrana před zubním kazem pro děti ve věku 6 až 12 let. Objem 400 ml.

Elmex Anti Caries zubní pasta 2ks
199 Kč 139 Kč 69,50 Kč/ks

Elmex Zubní pasta Anti Caries 2 ks tuba je výhodný balíček pro tu nejlepší péči o váš chrup. Zubní pasta poskytuje vašim zubům optimální dlouhodobou ochranu před zubním kazem a remineralizuje zubní kaz v raném stádiu.

Elmex Sensitive Professional ústní voda 400 ml-28%
249 Kč 179 Kč

Výprodej

Ústní voda Sensitive Professional poskytuje zubům dokonalou ochranu před zubním kazem a plakem a současně chrání citlivé zubní krčky. Elmex ústní voda vytváří na obnažených zubních krčcích dvojitý ochranný film a pomáhá tak zamezit nepříjemným vjemům.

Tepe Interdental Gel 20 ml
189 Kč 149 Kč

Mezizubní gel s fluoridy od značky Tepe účinně chrání zubní sklovinu před zubním kazem. Fluoridy napomáhají remineralizovat zubní sklovinu, zpomalit proces kazivosti a snížit citlivost zubů.

Hello Kitty dentální cestovní sada
169 Kč 139 Kč 34,75 Kč/ks

Dentální sada obsahuje vše potřebné pro dětské zoubky. Obsahuje kvalitní zubní pastu s sluoridy, které maximálně ochraňují dětskou sklovinu a pečují o zuby a dásně s maximální jemností, zubní kartáček s jemnými štětinkami a praktickou kapsu s potiskem Hello Kitty.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zubní pasty a ústní vody.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zubní pasty a ústní vody výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zubní pasty a ústní vody akce.