Aquafresh Fresh Mint ústní voda 2 x 500 ml
129 Kč

99 Kč

Aquafresh ústní voda Fresh mint – ústní voda pro každý den je antibakteriální přípravek, který prodlužuje účinek čištění zubů a poskytuje dlouhotrvající ochranu pro čisté a zdravé ústa. Obsahuje aktivní minerály, které se váží na zubní sklovinu a posilují ji. Bez obsahu alkoholu. Je vhodná pro celou rodinu. Obsahuje 2 × 500 ml.


Listerine Cool Mint 500 ml
149 Kč

107 Kč

Ústní voda Listerine je antiseptická ústní voda vhodná pro každodenní dlouhodobé užívání. Chrání zuby před bakteriemi způsobujícími zubní plak a následný zubní kaz. Je více než vhodná také při problémech s dásněmi.


Elmex Ústní voda 400 ml a zubní pasta Sensitive 75 ml-26%
190 Kč

139 Kč

Akce

Sada ústní vody (400 ml) a zubní pasty (75 ml) značky Elmex poskytuje trojí účinek a klinicky ověřenou ochranu citlivých zubů. Sada obsahuje aminfluorid, který také pomáhá nepřetržitě posilovat zuby, které tak chrání proti zubnímu kazu.


Arm & Hammer Sensitive Care 125 g zubní pasta 2 ks
169 Kč

129 Kč

Arm&Hammer zubní pasta Sensitive Care 125 g obsahuje částice jedlé sody, která působí hluboko v mikroskopických prasklinkách na povrchu zubní skloviny. Zároveň obsahuje složku, která má klinicky prokázané zklidňující účinky, a je proto vhodná na citlivé zuby. 2 ks v balení.


Elmex Mentol Free zubní pasta 75 ml
129 Kč

94 Kč

Švýcarští specialisté vyvinuli ve spolupráci s lékaři speciální zubní pastu Elmex bez mentolu, aby umožnili pacientům užívající homeopatické přípravky efektivní péči o ústní dutinu. Pasta je účinným prostředkem při ochraně proti zubnímu kazu. Neobsahuje mátu, mentol ani jiné silice. Objem 75 ml.


Elmex Zubní pasta Junior 75 ml
119 Kč

89 Kč

Elmex dětská zubní pasta je určena pro každodenní péči a ochranu mléčných zubů před zubním kazem. Jejich sklovina je měkčí a není ještě plně vyvinutá. Má jemnou chuť, která motivuje děti k čištění zubů. Objem 75 ml.


Meridol Original zubní pasta 75 ml 2 ks
149 Kč

139 Kč

Zubní pasta od značky Meridol je vhodná zejména pro osoby s podrážděnými dásněmi a častými problémy s bolestivostí dásní. Samozřejmostí je také ochrana proti zubnímu kazu. Meridol Original zubní pasta 75 ml 2 ks spolehlivě a účinně vyčistí váš chrup.


Signal White Now Ice Cool Mint zubní pasta 75 ml
99 Kč

79 Kč

Okamžitě bělejší zuby již po jednom vyčištění. Lesk a intenzivní svěžest. Nejlepší okamžité bělící výsledky od značky Signal, jedinečné složení s vylepšenou Blue light technologií. Objem 75 ml.


zendium Zubní pasta Sensitive duopack 2 x 75 ml
189 Kč

139 Kč

Pomozte zvýšit přirozenou obranyschopnost ústní dutiny díky zubní pastě Zendium. Pasta Sensitive využívá enzymy a sílu proteinů, které se přirozeně vyskytují v ústech a zajišťují přirozený obranný systém ústní dutiny. Obsahuje dusičnan draselný, který snižuje citlivost zubů.


Parodontax Zubní pasta Classic 75 ml-54%
129 Kč

59 Kč

Akce

Parodontax® Classic je bylinná zubní pasta bez fluoru s klinicky ověřeným účinkem pomáhající snižovat krvácivost dásní. Kombinace jedlé sody a přírodních extraktů ze šesti bylin vytváří obzvláště intenzivní chuť.


Oral-B White Luxe Perfection Ústní voda 500 ml
99 Kč

91 Kč

S ústní vodou Oral-B 3D White Luxe Perfection budou zuby bělejší už za 7 dní, pokud se používá po čištění zubů. Pomáhá odstraňovat ze zubů povrchové skvrny a zanechává ústa svěží bez nepříjemného štípání alkoholu. Objem 500 ml.


Charcoal bělící zubní pasta 100 ml 2 ks
159 Kč

119 Kč

Charcoal bělící zubní pasta 100 ml obsahuje aktivní uhlí, které pomáhá vybělit skvrny na zubech způsobené čajem, kávou či červeným vínem. Díky svým antibakteriálním vlastnostem potlačuje zápach z úst. Pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů. 2 ks v balení.


Elmex Zubní pasta Sensitive Whitening 3x 75 ml
229 Kč

200 Kč

Novinka

Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening představuje toho správného každodenního pomocníka v péči o citlivé zuby navíc s bělícím účinkem. Díky obsahu aminfluoridu vytvoří kolem obnažených zubních krčků ochrannou vrstvu, která zub ochrání před vznikem zubního kazu. Jemné částice navíc ještě odstraňují plak.


Aquafresh Mild&Minty zubní pasta 2x 125 ml
129 Kč

99 Kč

Aquafresh® Mild&Minty s jemnou mátovou příchutí přináší trojitou ochranu pro: silné zuby, zdravé dásně a svěží dech. Díky fluoridu pomáhá chránit před kyselinami z cukrů obsaženými v plaku, které jsou hlavní příčinou vzniku zubního kazu. Obsahuje 2 × 125 ml.


Elmex Caries Protection ústní voda 400 ml-40%
199 Kč

119 Kč

Akce

Elmex ústní voda bez alkoholu je určena pro optimální prevenci proti zubnímu kazu. Aminfluoridy činí sklovinu odolnější a navíc vytvářejí ochrannou vrstvu na všech zubních ploškách. Objem 400 ml.


Sensodyne Zubní pasta Kompletní ochrana 75 ml
149 Kč

119 Kč

Zubní pasta Sensodyne Kompletní ochrana obnovuje ochrannou vrstvu na citlivých místech Vašich zubů pro přetrvávající ochranu před citlivostí. Poskytuje Vám všechny výhody péče o ústní dutinu v jedné komplexní zubní pastě pro citlivé zuby, pomáhá posilovat a zpevňovat Vaši sklovinu, chrání proti zubnímu plaku, udržuje dásně zdravé a pomáhá Vám obnovit přirozenou bělost Vašich zubů.


Signal White Now Men Super Pure zubní pasta 75 ml
99 Kč

79 Kč

Okamžitě bělejší zuby již po jednom vyčištění. Lesk a intenzivní svěžest. Nejlepší okamžité bělící výsledky od značky Signal, jedinečné složení s vylepšenou Blue light technologií. Objem 75 ml.


Elmex Zubní pasta Sensitive Whitening 2ks
219 Kč

139 Kč

Elmex Zubní pasta Sensitive Whitening 2ks vytváří trvalou ochrannou vrstvu, která chrání před bolestivými podněty a kazy v krčkové oblasti. Speciální složení jemně odstraňuje skvrny a obnovuje přirozenou bělost vašich zubů.


Listerine Cool Mint ústní voda 2 x 500 ml
259 Kč

189 Kč

Ústní voda Listerine je antiseptická ústní voda vhodná pro každodenní dlouhodobé užívání. Chrání zuby před bakteriemi způsobujícími zubní plak a následný zubní kaz. Je více než vhodná také při problémech s dásněmi. Obsahuje 2 × 500 ml.


Elmex Kids zubní pasta Peuter 0-5 let 2ks-52%
189 Kč

89 Kč

Akce

DÁREK: Půlroční digitální předplatné časopisu Maminka při nákupu tohoto produktu (platí do 31. 8. 2019 nebo do odvolání) ! Více zde.

Elmex Kids zubní pasta Peuter 2ks tuba je zubní pasta vhodná pro děti ve věku do 5 let, tedy pro děti, kterým se již začaly prořezávat první mléčné zuby. Zubní pasta Elmex tyto zuby chrání před zubním kazem, protože po prořezání jsou více náchylné k tvorbě zubních kazů, díky měkkosti a poréznosti.


Elmex Anti Caries zubní pasta 2ks
199 Kč

139 Kč

Elmex Zubní pasta Anti Caries 2 ks tuba je výhodný balíček pro tu nejlepší péči o váš chrup. Zubní pasta poskytuje vašim zubům optimální dlouhodobou ochranu před zubním kazem a remineralizuje zubní kaz v raném stádiu.


Colgate Maximum Cavity Protection Junior zubní pasta 50 ml-50%
79 Kč

39 Kč

Akce

Nová zubní pasta Colgate Maximum Cavity Protection vhodná pro děti s technologií neutralizace cukerných kyselin, která bojuje přímo s cukernými kyselinami v zubním plaku, které jsou nejčastější příčinou vzniku zubního kazu. Objem 50 ml.


Elmex Zubní pasta Sensitive 3x 75 ml
229 Kč

200 Kč

Novinka

Zubní pasta Elmex Sensitive představuje toho správného každodenního pomocníka v péči o citlivé zuby. Díky obsahu aminfluoridu vytvoří kolem obnažených zubních krčků ochrannou vrstvu, která zub ochrání před vznikem zubního kazu. Jemné částice navíc ještě odstraňují plak.


Elmex Junior ústní voda 400 ml
199 Kč

129 Kč

Elmex Ústní voda Junior je ústní voda bez obsahu alkoholu s jemnou mentolovou příchutí. Je určena jako doplňková ochrana před zubním kazem pro děti ve věku 6 až 12 let. Objem 400 ml.


Elmex Sensitive zubní pasta 75 ml-38%
129 Kč

79 Kč

Akce

Elmex chrání a mineralizuje zuby vysoce účinnou látkou-aminofluoridem. Rychle se rozptyluje na zubním povrchu, podporuje pronikání minerálů do zubní skloviny a činí ji odolnější před zubním kazem. Objem 75 ml.


Elmex Anti Caries ústní voda 400 ml-50%
159 Kč

79 Kč

Akce

Elmex Ústní voda Anti Caries poskytuje při pravidelném používání efektivní ochranu před zubním kazem zejména v těžko dostupných místech. Vhodná jako následná péče po čištění zubů kartáčkem. Objem 400 ml.


Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 75 ml
129 Kč

91 Kč

Trpíte obnaženými zubními krčky a nemůžete proto používat zubní pasty pro bělejší chrup? Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening přináší řešení. Díky obsahu aminfluoridů mineralizuje a chrání přecitlivělé zuby a obnažené krčky. Zároveň také odstraňuje skvrny a přispívá k přirozené bělosti vašich zubů.


SpongeBob ústní voda 250 ml
109 Kč

92 Kč

DÁREK: Půlroční digitální předplatné časopisu Maminka při nákupu tohoto produktu (platí do 31. 8. 2019 nebo do odvolání) ! Více zde.

Dětská ústní voda s oblíbenou mořskou houbou Spongebobem přiměje děti více se starat o ústní dutinu. Obsahuje xylitol a fluoridy, které se starají o zubní sklovinu a bojují proti zubnímu kazu. Neobsahuje cukry ani alkohol.


Colgate Max White One Luminous zubní pasta 75 ml
119 Kč

89 Kč

Zubní pasta MaxWhite One s technologií SmartFoam čistí pomocí pěnivého složení v celé ústní dutině a dokonce i na těžko dostupných místech. Účinně bělí zuby ze všech stran. Objem 75 ml.


Splat Professional Biocalcium 100 ml zubní pasta
129 Kč

104 Kč

Zubní pasta pro obnovu zubní skloviny s bioaktivním vápníkem z vaječných skořápek a složkou nanohydroxyapatit. Zubní pasta Splat Biocalcium posiluje zubní sklovinu a snižuje citlivost zubů.


Ecodenta Osvěžující zubní pasta proti zubnímu kameni 2v1 s brusinkami a Kalidentem 100 ml
149 Kč

129 Kč

Osvěžující zubní pasta 2v1 s brusinkami a Kalidentem zabrání tvorbě zubního kamene a pomocí výtažku brusinek i jeho usazování. Tato pasta je ideální ke každodenní péči. Zajistí vám na dlouhou dobu svěží dech.

Dentální péče Ecodenta ve svých přípravcích efektivně spojuje poznatky moderní vědy s přírodou. V jejích produktech naleznete ty nejkvalitnější přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad.


Oral-B Pro-Expert Professional Protection Ústní voda 500 ml
99 Kč

91 Kč

Pokud se ústní voda Oral-B Pro-Expert Professional Protection používá 2krát denně, poskytuje pro celou ústní dutinu účinnou každodenní 24hodinovou ochranu před vznikem zubního plaku. Neštípe jako vody s obsahem alkoholu a má příjemnou mátovou příchuť. Objem 500 ml.


Arm & Hammer Advance Sensitive Care 75 ml zubní pasta 2 ks
169 Kč

137 Kč

Arm&Hammer zubní pasta Advance Sensitive Care 75 ml obsahuje částice jedlé sody, která působí hluboko v mikroskopických prasklinkách na povrchu zubní skloviny. Zároveň obsahuje složku, která má klinicky prokázané zklidňující účinky, a je proto vhodná na citlivé zuby. 2 ks v balení.


Colgate Natural Extracts Ultimate Fresh zubní pasta 75 ml
119 Kč

89 Kč

Zubní pasta Colgate Natural Extracts Ultimate Fresh s příchutí energického citrusu a máty je obzvláště vhodná pro lidi hledající svěžest při čištění zubů. Obsahuje asijský citrónový olej a přírodní výtažek z aloe. Objem 75 ml.


Elmex Sensitive Professional Whitening zubní pasta 75 ml
159 Kč

110 Kč

Exkluzivní a patentované složení zubní pasty Elmex Sensitive Professional Whitening s PRO-ARGIN technologií, je nejnovější pokrok v péči o citlivé zuby. Zubní pasta uzavírá dentinové tubuly, které vedou k nervovým zakončením a tím blokuje bolest. Objem 75 ml.


Meridol Parodont Expert zubní pasta 75 ml
159 Kč

119 Kč

Meridol Parodont Expert poskytuje ochranu před vznikem zánětu dásní a krvácení dásní. Zvyšuje odolnost dásní proti parodontitidě. Pro dospělé a děti od 7 let. Objem 75 ml.


Parodontax Kompletní ochrana Whitening 75 ml
189 Kč

129 Kč

Nový parodontax Kompletní ochrana je víc než běžná zubní pasta. Kombinuje účinnost naší nejpokročilejší zubní pasty pro zdravé dásně se složkami, které pomáhají udržet silné zuby. Přináší 8 benefitů pro silnější zuby a zdravější dásně.


Aquafresh Whitening zubní pasta 2x 125 ml
129 Kč

99 Kč

Zubní pasta obsahuje bělící mikročástice pro šetrné bělení a čištění. Brání vzniku plaku pro zdravé zuby. Příjemná svěží chuť. Balení obsahuje 2 × 125 ml.


Colgate Max White One zubní pasta 75 ml
119 Kč

89 Kč

Zubní pasta Colgate Max White One Original s urychlovačem bělení odstraňuje skvrny ze zubní skloviny a zabraňuje tvorbě zubního kamene. O jeden odstín bělejší zuby po jednom týdnu používání. Objem 75 ml.


Colgate Ústní voda Peppermint 500 ml 2 ks
169 Kč

139 Kč

Ústní voda s příchutí máty peprné od značky Colgate, bez alkoholu. Obsahuje navíc fluorid, který chrání ústní dutinu. Pro 24 hodinovou ochranu před zápachem z úst.


Glory Smile bělící zubní pudr 30 g mentol
229 Kč

179 Kč

Přejete si krásné bílé zuby? Bělicí pudr od značky Glory Smile toto přání konečně může splnit. Pudr Charcoal se složkou aktivního černého uhlí rozjasňuje barvu vašich zubů, leští a čistí jejich povrch a poskytuje ústní dutině detox, aby byla neustále zdravá. Nenahrazuje běžnou zubní pastu.


Parodontax Zubní pasta Fluoride 75 ml
129 Kč

90 Kč

Parodontax Fluoride je bylinná zubní pasta s obsahem fluoru s klinicky ověřeným účinkem pomáhající proti krvácivosti dásní. Kombinace jedlé sody s přírodními extrakty ze šesti bylin vytváří obzvláště intenzivní chuť.


Sensodyne Zubní pasta Advanced Clean 75 ml
129 Kč

95 Kč

Zubní pasta Sensodyne Advanced Clean působí uvnitř zubu a pomáhá uklidnit nervy pro 24hodinovou ochranu proti citlivosti a zanechává trvalý pocit svěžesti díky technologii pro posílení pěnivosti. Objem 75 ml.


Signal White Now Zubní pasta 75 ml
99 Kč

79 Kč

Okamžitě bělejší zuby již po jednom vyčištění. Lesk a intenzivní svěžest. Nejlepší okamžité bělící výsledky od značky Signal, jedinečné složení s vylepšenou Blue light technologií. Objem 75 ml.


Swissdent BIOCARE 10 ml 2 ks-50%
199 Kč

99 Kč

Akce

Zubní pasta BIOCARE od značky Swissdent je určena nejen pro komplexní každodenní péči, ale také jako kůra po bělení zubů. Je vhodná i pro citlivé zuby. Neobsahuje fluoridy. Regenerační a zesvětlující. 2 ks v balení.


FE Zubní bělící pudr Mentol 30 g + 25 g Free
139 Kč

89 Kč

Bělící zubní pudr MENTOL pro bezpečné domácí čištění a bělení zubů. Mentol osvěžuje dech odstranuje žluté zbarvení zubů. Testováno stomatologicky. Balení 30 g + 25 g zdarma.


Elmex Sensitive Plus ústní voda 400 ml-61%
229 Kč

89 Kč

Akce

Ústní voda Sensitive vyvinutá speciálně pro ochranu obnažených zubních krčků. Elmex ústní voda vytváří na zubních krčcích dvojitý ochranný film a pomáhá tak zamezit vniku nepříjemných vjemů, současně chrání před zvýšenou kazivostí.