Elmex Kids zubní pasta Junior 2ks
189 Kč

129 Kč

Elmex Kids Zubní pasta Junior 2ks tuba je zubní pasta vhodná pro děti ve věku od 5 do 12 let, tedy pro děti, kterým se již začaly prořezávat první stálé zuby. Zubní pasta Elmex tyto zuby chrání před zubním kazem, protože po prořezání jsou více náchylné k tvorbě zubních kazů, díky měkkosti a poréznosti.


Šmoulové dentální cestovní sada
169 Kč

139 Kč

Dentální sada obsahuje vše potřebné pro dětské zoubky. Obsahuje kvalitní zubní pastu s sluoridy, které maximálně ochraňují dětskou sklovinu a pečují o zuby a dásně s maximální jemností, zubní kartáček s jemnými štětinkami a praktickou kapsu s potiskem Šmoulové.


Hello Kitty dentální cestovní sada
169 Kč

139 Kč

Dentální sada obsahuje vše potřebné pro dětské zoubky. Obsahuje kvalitní zubní pastu s sluoridy, které maximálně ochraňují dětskou sklovinu a pečují o zuby a dásně s maximální jemností, zubní kartáček s jemnými štětinkami a praktickou kapsu s potiskem Hello Kitty.


SpongeBob zubní pasta 75 ml
99 Kč

79 Kč

Dětská zubní pasta s oblíbenou mořskou houbou Spongebobem udělá z čištění zubů zábavné dobrodružství. Obsažený xylitol a fluorid pomáhají starat se o zubní sklovinu a bojovat proti kazům. Neobsahuje škodlivé parabeny.


Himalaya Herbals zubní pasta s přírodním fluorem 100 g
129 Kč

89 Kč

Zubní pasta Himalaya s přírodním fluoridem chrání před tvorbou plaku a redukuje zápach z úst. Přírodní fluorid účinně bojuje proti bakteriím, které způsobují tvoření zubního kazu. Obsahuje výtažky z Nimba, akácie arabské a žlutodřeva, které léčí záněty a potlačují příznaky paradentózy.


Colgate Total visible action zubní pasta
99 Kč

89 Kč

Zubní pasta Total visible action se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate viditelně čistí zuby od zubního plaku a chrání je před zubním kazem.


Glory Smile bělící zubní pudr 30 g citron
229 Kč

179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kdo by si nepřál mít krásně bílé zuby? S bělicím pudrem od značky Glory Smile si toto přání konečně můžete splnit. Pudr Charcoal se složkou aktivního černého uhlí rozjasňuje barvu vašich zubů, leští a čistí jejich povrch a poskytuje ústní dutině detox, aby byla neustále zdravá. Nenahrazuje běžnou zubní pastu.


Colgate Naturals Charcoal zubní pasta 75 ml
129 Kč

79 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zubní pasta Natural Extracts Charcoal od značky Colgate zajistí dokonale bílý a zdravý úsměv. Aktivní uhlí působí na zubní sklovinu a napomáhá šetrnému bělení. Současně chrání zuby před zubním kazem.


zendium Zubní pasta BioFresh duopack 2 x 75 ml
189 Kč

139 Kč

Podpořte přirozenou obranyschopnost ústní dutiny pomocí zubní pasty Zendium. Pasta BioFresh využívá enzymy a sílu proteinů, které se přirozeně vyskytují v ústech a zajišťují přirozený obranný systém ústní dutiny. Bojuje proti příčinám vzniku zubního kazu, problémům s dásněmi i zvýšené citlivosti zubů.


White Pearl Bělicí proužky Charcoal
400 Kč

349 Kč

Bělicí proužky obsahující bio aktivní uhlíkový prášek z kokosu a kokosový olej pomáhají bělit zuby bez potřeby použití peroxidu. White Pearl Charcoal využívají sílu aktivního uhlí a kokosu – tyto látky mají prokázané účinky při bělení zubů.


Glory Smile bělící zubní pudr 30 g mentol
229 Kč

179 Kč

Přejete si krásné bílé zuby? Bělicí pudr od značky Glory Smile toto přání konečně může splnit. Pudr Charcoal se složkou aktivního černého uhlí rozjasňuje barvu vašich zubů, leští a čistí jejich povrch a poskytuje ústní dutině detox, aby byla neustále zdravá. Nenahrazuje běžnou zubní pastu.


Colgate Total original zubní pasta 75 ml
99 Kč

79 Kč

Zubní pasta Total se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a pečuje o dásně a zdraví ústní dutiny, současně chrání před zubním kazem a zajišťuje svěží dech.


Himalaya Herbals zubní pasta pro zářivě bílé zuby 75 ml
90 Kč
89 Kč

Zubní pasta Himalaya chrání zuby a dásně díky Miswak, což je žvýkací tyčinka se stahujícími účinky, která zabraňuje krvácení dásní. Enzymová technologie rostlin z papáji a ananasů odstraňuje skvrny ze zubů a brání jejich opětovnému zabarvení. Pro zářivě bílé zuby bez chemického bělení.


White Pearl Zubní pasta NanoCare Silver Kids
149 Kč

99 Kč
- 33 %

Akce

Přírodní dětská zubní pasta bez parabenů udržuje dětské zoubky bez kazů. White Pearl NanoCare Silver Kids s obsahem stříbra, xylitolu a fluoru přispívá ke skvělé kondici ústní dutiny. Jemná jahodová příchuť dětem určitě zachutná.


Himalaya Botanique bělící zubní pasta s mátou pro kompletní péči
199 Kč

169 Kč

Zubní pasta Himalaya Botanique obsahuje přírodní látky, které zuby dokonale vybělí a zároveň snižují tvorbu plaku a ochraňují dásně. Výtažek z nimby, granátového jablka a plodů Triphala podporují zdraví ústní dutiny. Neobsahuje fluorid, karagenan, sulfáty ani lepek.


Colgate Total plaque protection zubní pasta 75 ml
99 Kč

89 Kč

Zubní pasta Total plaque protection se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a zajišťuje zdraví ústní dutiny. Chrání před zubním kazem.


Himalaya Herbals zubní pasta pro svěží dech 75 ml
90 Kč
89 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zubní pasta Himalaya s výtažky z Nimba a granátového jablka zuby efektivně čistí, pomáhají při příznacích paradentózy a přecházejí zápachu z úst. Obsažené Buddhovo ovoce ochraňuje a posiluje zuby a dásně, brání tvorbě kazu a plaku a léčí zánět a bolest dásní.


zendium Zubní pasta Sensitive duopack 2 x 75 ml
189 Kč

139 Kč

Pomozte zvýšit přirozenou obranyschopnost ústní dutiny díky zubní pastě Zendium. Pasta Sensitive využívá enzymy a sílu proteinů, které se přirozeně vyskytují v ústech a zajišťují přirozený obranný systém ústní dutiny. Obsahuje dusičnan draselný, který snižuje citlivost zubů.


Himalaya ECO zubní pasta nimbo a granátové jablko
199 Kč

169 Kč

Zubní pasta Himalaya zuby efektivně čistí, chrání dásně a předchází zápachu z úst. Obsahuje výtažky z Nimba a granátového jablka, které léčí zánět, potlačují příznaky paradentózy a chrání před tvorbou zubního plaku. Recyklovatelný obal potištěný sójovým inkoustem. Bez parabenů, fluoru, sacharinu, sulfátů.


Himalaya Botanique zubní pasta kompletní péče Máta
199 Kč

169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zubní pasta Himalaya Botanique obsahuje přírodní látky, které zuby dokonale vyčistí, chrání zubní sklovinu a bělí ji. Výtažek z nimby, granátového jablka a plodů Triphala podporují zdraví ústní dutiny a pomáhají předcházet paradontóze. Neobsahuje fluorid, karagenan, sulfáty a lepek.


Sensodyne Zubní pasta 75 ml Rapid Rychlá úleva - Extra Fresh
119 Kč

99 Kč

Tato zubní pasta je speciálně určená pro uživatele s citlivými zuby. Uleví od bolesti do 60 sekund a poskytne dlouhotrvající ochranu před bolestí zubů. Sensodyne Rapid Extra Fresh přináší klinicky ověřenou úlevu od bolesti a pomáhá chránit před zubním kazem.


Oral-B Zubní pasta 2 x 100 ml 1-2-3 Fresh Mint
149 Kč

119 Kč

Fluoridová zubní pasta, která si hravě poradí se třemi úkoly – ochrání zuby před kazem, vybělí je a osvěží dech na dlouhou dobu po použití. Oral-B zubní pasta 1–2–3 chutná po čerstvé mátě.


Himalaya Herbals zubní pasta Stain away 75 ml
129 Kč

109 Kč

Zubní pasta Himalaya chrání zuby a dásně díky Miswak, což je žvýkací tyčinka se stahujícími účinky, která zabraňuje jejich krvácení. Odstraňuje skvrny od čaje a kávy. Neobsahuje žádná chemická bělidla a zabraňuje ničení skloviny.


Himalaya Botanique zubní pasta kompletní péče Skořice
199 Kč

169 Kč

Zubní pasta Himalaya Botanique se skořicí obsahuje přírodní látky, které zuby dokonale vyčistí, chrání zubní sklovinu a osvěží dech. Výtažek z nimby, granátového jablka a plodů Triphala podporují zdraví ústní dutiny a pomáhají předcházet paradontóze. Neobsahuje fluorid, karagenan, sulfáty a lepek.


Weleda Dětský zubní gel 50ml
149 Kč

Nepěnivý zubní gel Weleda účinně předchází vzniku zubního kazu u mléčných zubů na principu odstranění zubního plaku pomocí přírodních čisticích substancí. Přirozená prevence zubního kazu již od prvního zoubku!


Ecodenta Bělicí zubní pasta s mátovým olejem, šalvějí a Kalidentem 100 ml
149 Kč

129 Kč

Bílé zuby jsou neodmyslitelnou součástí krásného úsměvu. Pokud je chcete získat i vy, používejte bělící zubní pastu Ecodenta! Tyto zubní pasty pro efektivní čištění a bělení zubů chrání před vznikem zubního kamene a nepoškozují zubní sklovinu. Díky této pastě vaše zuby získají bělejší odstín a váš úsměv bude dokonalý.

Dentální péče Ecodenta ve svých přípravcích efektivně spojuje poznatky moderní vědy s přírodou. V těchto produktech najdete nejkvalitnější přírodní složky bez škodlivých, pěnivých a abrazivních přísad.


Elmex Zubní pasta Sensitive Whitening 2ks
219 Kč

139 Kč

Elmex Zubní pasta Sensitive Whitening 2ks vytváří trvalou ochrannou vrstvu, která chrání před bolestivými podněty a kazy v krčkové oblasti. Speciální složení jemně odstraňuje skvrny a obnovuje přirozenou bělost vašich zubů.


Sensodyne Fluoride 75 ml Zubní pasta 3ks
295 Kč

199 Kč

Sensodyne Fluoride zubní pasta předchází vzniku zubního kazu a snižuje citlivost zubů a obnažených krčků již po 1 týdnu používání. Výhodné balení 3 ks pasty s mátovou příchutí.


Parodontax Extra Fresh 75 ml Zubní pasta 3ks
295 Kč

199 Kč

Parodontax Extra Fresh je zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu pro zdravější dásně a silnější zuby. Pokud dáváte přednost zubním pastám se svěží příchutí, vyberte si zubní pastu parodontax EXTRA FRESH. Uvolňuje v ústech intenzivní chladivou svěžest, která přetrvává.


Curaprox White is Black zubní pasta 90 ml
679 Kč

499 Kč

Bělící zubní pasta Curaprox White is Black 90 ml odstraňuje ze zubů skvrny prostřednictvím aktivního uhlí – bez abrazivních a bělících látek. Neobsahuje chlor, SLS, chrání zuby před zubním kazem a plakem a posiluje je. jemná limetkovo-mátová příchuť.


Sensodyne Whitening 75 ml Zubní pasta 3ks
295 Kč

199 Kč

Sensodyne Whitening zubní pasta s klinicky ověřeným účinkem zmírňuje přecitlivělost zubů a pomáhá udržovat zuby zdravé, silné a navrací jim přirozenou bělost už po 2 týdnem používání. Ulevuje od bolesti citlivých zubů a předchází vzniku zubního kazu.


Ecodenta Multifunkční zubní pasta s výtažky ze 7 bylin a Kalidentem 100 ml
149 Kč

129 Kč

Tato zubní pasta je vhodná pro každého, kdo hledá komplexní zubní péči. Ecodenta se postará o vaše dásně, zuby i svěží dech.

Multifunkční zubní pasta s pečlivě vybranými výtažky ze 7 bylin a Kalidentem® je ideální pro každodenní péči o zuby. Pokud hledáte způsob jak mít dokonalý úsměv, svěží dech a zároveň mít ochráněné dásně, použijte právě tuto pastu.


Ecodenta Černá bělicí zubní pasta s uhlím a extraktem Teavigo 100 ml
199 Kč

129 Kč

Černá bělicí zubní pasta s uhlím a extraktem Teavigo účinně čistí zuby, navrací chrupu zářivě bílou barvu a chrání před zubním kazem. Pokud chcete zabránit zánětu dásní, použijte právě tuto pastu, která má antibakteriální účinky. Pasta černá jako uhlí Vám zajistí zdravou ústní dutinu a dlouhotrvající svěží dech.


Parodontax Whitening 75 ml Zubní pasta 3ks
295 Kč

199 Kč

Parodontax Whitening je zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu pro zdravější dásně a silnější zuby. Zubní pasta parodontax Whitening šetrně odstraňuje skvrny z povrchu zubů a pomáhá tak obnovit jejich přirozenou bělost.


Ecodenta Osvěžující zubní pasta proti zubnímu kameni 2v1 s brusinkami a Kalidentem 100 ml
149 Kč

129 Kč

Osvěžující zubní pasta 2v1 s brusinkami a Kalidentem zabrání tvorbě zubního kamene a pomocí výtažku brusinek i jeho usazování. Tato pasta je ideální ke každodenní péči. Zajistí vám na dlouhou dobu svěží dech.

Dentální péče Ecodenta ve svých přípravcích efektivně spojuje poznatky moderní vědy s přírodou. V jejích produktech naleznete ty nejkvalitnější přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad.


Elmex Zubní pasta Junior 75 ml
119 Kč

89 Kč

Elmex dětská zubní pasta je určena pro každodenní péči a ochranu mléčných zubů před zubním kazem. Jejich sklovina je měkčí a není ještě plně vyvinutá. Má jemnou chuť, která motivuje děti k čištění zubů. Objem 75 ml.


White Pearl Bělící pasta základní 75 ml
199 Kč

139 Kč

Bělící zubní pasta White Pearl bez obsahu abrazivních částic umožňuje obnovit a dlouhodobě zachovat přirozenou bělost zubů. Pomáhá remineralizovat zubní sklovinu.


White Pearl NanoCare pasta 100 ml
199 Kč

139 Kč

Funkční pasta White Pearl NanoCare s obsahem nano-stříbra eliminuje škodlivé patogeny v ústech a působí proti virům, bakteriím a plísním. Pro zdravé zuby a dásně.


White Glo Zubní pasta Advantage 140 g
129 Kč

109 Kč

Bělící zubní pudr rozjasňuje vaše zuby, důkladně leští a čistí jejich povrch. White Glo zubní pasta Advantage 140 g odstraňuje usazené minerály, posiluje sklovinu a poskytuje celkový detox ústní dutině.


Marvis Aquatic Mint zubní pasta s xylitolem, 85 ml
199 Kč

139 Kč

Ikonická zubní pasta Aquatic Mint s xylitolem, 85 ml od italského výrobce MARVIS je tím pravým pro vaše zuby. Krémová pasta s příchutí máty bělí, chrání zuby a zanechává svěží dech. Navíc je doplněna xylitolem, který je oceňovaný pro svou prevenci proti zubnímu kazu a pozitivními účinky na zdraví zubů. A to vše v designových hliníkových tubičkách.


Marvis Ginger Mint zubní pasta s xylitolem, 85 ml
199 Kč

139 Kč

Novinka

Zubní pasta MARVIS účinně čistí zuby a chrání je před vznikem zubního kazu. Kombinace zázvoru a máty se postará o originální chuť a dlouhotrvající svěžest.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: