White Pearl Zubní pasta NanoCare Silver Kids
149 Kč 129 Kč
+ doprava zdarma

Přírodní dětská zubní pasta bez parabenů udržuje dětské zoubky bez kazů. White Pearl NanoCare Silver Kids s obsahem stříbra, xylitolu a fluoru přispívá ke skvělé kondici ústní dutiny. Jemná jahodová příchuť dětem určitě zachutná.

Glory Smile bělící zubní pudr 30 g citron
229 Kč 219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kdo by si nepřál mít krásně bílé zuby? S bělicím pudrem od značky Glory Smile si toto přání konečně můžete splnit. Pudr Charcoal se složkou aktivního černého uhlí rozjasňuje barvu vašich zubů, leští a čistí jejich povrch a poskytuje ústní dutině detox, aby byla neustále zdravá. Nenahrazuje běžnou zubní pastu.

Colgate Naturals Charcoal zubní pasta 75 ml
129 Kč 89 Kč

Zubní pasta Natural Extracts Charcoal od značky Colgate zajistí dokonale bílý a zdravý úsměv. Aktivní uhlí působí na zubní sklovinu a napomáhá šetrnému bělení. Současně chrání zuby před zubním kazem.

Sensodyne Zubní pasta Repair&Protect Whitening 75 ml 3 ks
349 Kč 249 Kč 83,00 Kč/ks

Místa obnaženého dentinu jsou příčinou citlivých zubů. Se zubní pastou Sensodyne Repair & Protect Whitening je možné tato místa opravit. Zubní pasta Sensodyne Repair & Protect Whitening vyhledá citlivá místa a vytvoří přes ně vrstvu podobnou běžné struktuře zubu. Používejte ji dvakrát denně, abyste průběžně pomáhali opravovat, posilovat a chránit své zuby před citlivostí. Obsahuje 3 × 75 ml.

Elmex Zubní pasta Sensitive Whitening 3x 75 ml
229 Kč 209 Kč 69,67 Kč/ks

Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening představuje toho správného každodenního pomocníka v péči o citlivé zuby navíc s bělícím účinkem. Díky obsahu aminfluoridu vytvoří kolem obnažených zubních krčků ochrannou vrstvu, která zub ochrání před vznikem zubního kazu. Jemné částice navíc ještě odstraňují plak.

Swissdent Zubní pasta EXTREME 100 ml
490 Kč 389 Kč

Swissdent Extreme 100 ml je zubní pasta s maximálním bělicím účinkem. Je určena pro bělení velmi zabarvených zubů kuřáků nebo milovníků červeného vína, kávy a čaje. Výrazná mentolová příchuť.

White Pearl Bělicí proužky Charcoal
429 Kč

Bělicí proužky obsahující bio aktivní uhlíkový prášek z kokosu a kokosový olej pomáhají bělit zuby bez potřeby použití peroxidu. White Pearl Charcoal využívají sílu aktivního uhlí a kokosu – tyto látky mají prokázané účinky při bělení zubů.

Weleda Dětský zubní gel 50ml
139 Kč

Nepěnivý zubní gel Weleda účinně předchází vzniku zubního kazu u mléčných zubů na principu odstranění zubního plaku pomocí přírodních čisticích substancí. Přirozená prevence zubního kazu již od prvního zoubku!

Elmex Zubní pasta kids 50 ml tripack
209 Kč 159 Kč 53,00 Kč/ks
+ doprava zdarma

Dětská zubní pasta Elmex kids při pravidelném používání poskytuje ochranu před zubním kazem pro mléčné zuby a dlouhodobou ochrannou bariéru zubní skloviny. Zubní pasta obsahuje aminofluoridy, a díky tomu napomáhá předcházet zubnímu kazu. Vhodné již od prvního zubu až do 6 let.

Sensodyne Zubní pasta Repair&Protect 75 ml 3 ks
349 Kč 249 Kč 83,00 Kč/ks

Sensodyne Repair & Protect poskytuje účinnou přetrvávající úlevu od bodavé bolesti způsobované citlivostí a nabízí každodenní ochranu proti zubnímu kazu. Její aktivní složka NovaMin vytváří ochranou vrstvu přes citlivá místa a chrání je před bolestí. Objem 3 × 75 ml.

Elmex Kids sada

Elmex Kids sada

Hodnocení: 4,9
179 Kč 159 Kč 53,00 Kč/ks
+ doprava zdarma

Vytvořte správné návyky v péči o zuby u vašich nejmenších s Elmex Kids. Tato praktická sada obsahuje zubní pastu, kartáček a kelímek. Zubní pasta chrání dětské zoubky proti zubnímu kazu a navrací zubní sklovině potřebné minerály. Zubní kartáček s měkkými vlákny pomůže k dokonalému vyčištění zoubků. A na závěr už jen vypláchnout vodou z hravého kelímku.

Elmex Zubní pasta Junior 75 ml tripack
229 Kč 179 Kč 59,67 Kč/ks
+ doprava zdarma

Dětská zubní pasta Elmex Junior při pravidelném používání poskytuje ochranu před zubním kazem a dlouhodobou ochrannou bariéru zubní skloviny. Zubní pasta obsahuje množství aminofluoridů přizpůsobené věku, a díky tomu napomáhá předcházet zubnímu kazu. Vhodné pro děti od 6 do 12 let.

Sensodyne Zubní pasta Repair&Protect Extra Fresh 75 ml 3 ks
349 Kč 249 Kč 83,00 Kč/ks

Sensodyne Repair & Protect poskytuje účinnou přetrvávající úlevu od bodavé bolesti způsobované citlivostí a nabízí každodenní ochranu proti zubnímu kazu. Její aktivní složka NovaMin vytváří ochranou vrstvu přes citlivá místa a chrání je před bolestí. Objem 3 × 75 ml.

Swissdent Zubní pasta Crystal 100 ml
649 Kč 479 Kč

Swissdent Crystal 100 ml je zubní pasta poskytující dokonalou regenerační kúru pro citlivé zuby a dásně. Díky svému unikátnímu složení zesvětluje a zpevňuje zubní sklovinu. Efektivně odstraňuje zubní plak a barevné pigmenty.

Meridol Zubní pasta 75 ml tripack
249 Kč 83,00 Kč/ks

Zubní pasta 75 ml Meridol při pravidelném používání pomáhá předcházet zubnímu kazu, paradontóze, krvácení a zánětu dásní. Zubní pasta se vyjímá dvojitým systémem obsahu fluoridů pro zvýšenou ochranu před zubním kazem. Balení obsahuje 3 kusy.

Parodontax Kompletní ochrana Extra Fresh 75 ml 3ks
349 Kč 249 Kč 83,00 Kč/ks

Parodontax Kompletní ochrana extra fresh je zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu. 8 benefitů pro zdravější dásně a silnější zuby.

Aquafresh Whitening zubní pasta 2x 125 ml
129 Kč 64,50 Kč/ks

Zubní pasta obsahuje bělící mikročástice pro šetrné bělení a čištění. Brání vzniku plaku pro zdravé zuby. Příjemná svěží chuť. Balení obsahuje 2 × 125 ml.

Parodontax Extra Fresh 75 ml Zubní pasta 3ks
299 Kč 199 Kč 66,33 Kč/ks

Parodontax Extra Fresh je zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu pro zdravější dásně a silnější zuby. Pokud dáváte přednost zubním pastám se svěží příchutí, vyberte si zubní pastu parodontax EXTRA FRESH. Uvolňuje v ústech intenzivní chladivou svěžest, která přetrvává.

Elmex Zubní pasta Caries Protection Whitening 3x 75 ml-30%
229 Kč 159 Kč 53,00 Kč/ks
+ doprava zdarma

Výprodej

Zubní pasta Elmex Caries Protection Whitening představuje toho správného každodenního pomocníka v boji proti zubnímu kazu. Zároveň však také odstraňuje skvrny a přispívá k přirozené bělosti zubů.

Elmex Zubní pasta Caries Protection 3x 75 ml
229 Kč 189 Kč 63,00 Kč/ks

Zubní pasta Elmex Caries Protection je ideálním pomocníkem v boji proti zubnímu kazu díky speciální složce aminfluoridu. A zvládá nejen to. Zároveň odstraňuje skvrny a přispívá k přirozené bělosti zubů.

Meridol Zubní pasta whitening 75 ml tripack
249 Kč 83,00 Kč/ks

Zubní pasta 75 ml Meridol Whitening při pravidelném používání pomáhá předcházet zubnímu kazu, paradontóze, krvácení a zánětu dásní. Navíc šetrně bělí zuby. Zubní pasta se vyjímá dvojitým systémem obsahu fluoridů pro zvýšenou ochranu před zubním kazem. Balení obsahuje 3 kusy.

SpongeBob zubní pasta 75 ml
99 Kč
+ doprava zdarma

Dětská zubní pasta s oblíbenou mořskou houbou Spongebobem udělá z čištění zubů zábavné dobrodružství. Obsažený xylitol a fluorid pomáhají starat se o zubní sklovinu a bojovat proti kazům. Neobsahuje škodlivé parabeny.

Elmex Dětská zubní pasta 50 ml
99 Kč 89 Kč

Elmex Zubní pasta pro děti je ideální zubní pastou pro mléčné dětské zoubky, které chrání před kazivostí a udržuje je stále zdravé. Zubní pasta je vhodná pro všechny děti až do 6 let.

Sensodyne Zubní pasta Rapid 75 ml 3 ks
349 Kč 249 Kč 83,00 Kč/ks

Zubní pasta, která uleví od bolesti citlivých zubů do 60 sekund. Zubní pasta Sensodyne Rapid s rychlým nástupem účinku přináší klinicky ověřenou úlevu od bolesti citlivých zubů. Fluorid cínatý obnovuje ochrannou vrstvu na obnaženém dentinu. Objem 3 × 75 ml.

Corega Fixační krém Originál Extra silný 40 g
129 Kč

Když nemusíte mít obavy o pevné držení zubní náhrady, máte mnohem více času zabývat se jinými věcmi. Pokud hledáte extra silné 3D držení ve všech 3 směrech s přirozenějším pocitem, už nehledejte dál. COREGA Original extra silný fixační krém Vám nabízí 3D držení a neobsahuje zinek. Velikost balení 40 g.

White Pearl Bělící pasta pro kuřáky 75 ml
199 Kč 139 Kč

White Pearl bělící pasta pro kuřáky se speciální recepturou obsazuje enzym, který jemně odstraňuje zabarvení na zubech a zubní sklovině. Neobsahuje abrazivní částice. Pasta umožňuje obnovit a dlouhodobě zachovat přirozenou bělost zubů a zároveň pomáhá remineralizovat zubní sklovinu.

Elmex Zubní pasta Sensitive Professional Repair & Prevent 75 ml tripack
369 Kč 279 Kč 93,00 Kč/ks

Zubní pasta Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent při pravidelném používání napomáhá uzavírat zubní kanálky a vytváří dlouhodobou ochrannou bariéru zubní skloviny. Řada Sensitive Professional se vyjímá patentovanou technologií Pro-Argin, která odbourává zvýšenou citlivost zubů.

Elmex Zubní pasta Sensitive 3x 75 ml
229 Kč 199 Kč 66,33 Kč/ks

Zubní pasta Elmex Sensitive představuje toho správného každodenního pomocníka v péči o citlivé zuby. Díky obsahu aminfluoridu vytvoří kolem obnažených zubních krčků ochrannou vrstvu, která zub ochrání před vznikem zubního kazu. Jemné částice navíc ještě odstraňují plak.

White Pearl NanoCare Silver Charcoal bělicí pudr
349 Kč 329 Kč

Praktický bělící pudr se složkou z aktivního uhlí a s částmi z nano stříbra, díky kterému dostanete své zuby opět do formy. Učinná pomoc od nevzhledných zubů v případě, že konzumujete velké množství kávy a vydatně kouříte. Zažloulé zuby se stanou minulostí a vy už se tak nebudete muset ve společnosti ostýchat a krýt si ústa, ale budete se moci naplno smát.

Parodontax Kompletní ochrana Whitening 75 ml 3ks
349 Kč 249 Kč 83,00 Kč/ks

Parodontax Kompletní ochrana whitening je zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu. 8 benefitů pro zdravější dásně a silnější zuby.

Elmex Kids zubní pasta Junior 2ks-31%
189 Kč 129 Kč 64,50 Kč/ks
+ doprava zdarma

Výprodej

Elmex Kids Zubní pasta Junior 2ks tuba je zubní pasta vhodná pro děti ve věku od 5 do 12 let, tedy pro děti, kterým se již začaly prořezávat první stálé zuby. Zubní pasta Elmex tyto zuby chrání před zubním kazem, protože po prořezání jsou více náchylné k tvorbě zubních kazů, díky měkkosti a poréznosti.

Oral-B Gum & Enamel PRO-Repair Extra Fresh DUO pack
199 Kč 149 Kč 74,50 Kč/ks

Užijte si každodenní péči o vaše zuby se zubní pastou Oral-B Gum & Enamel PRO-Repair Extra Fresh. Díky svému složení pomáhá dásním s revitalizací a navíc má na ně antibakteriální účinek. Poskytuje dlouhodobý pocit čistoty a svěžesti v ústech. Navíc nabízí ochranu i proti erozi způsobenou kyselinami v potravinách.

Parodontax Herbal Fresh zubní pasta 3x 75 ml
239 Kč 199 Kč 66,33 Kč/ks

Zubní pasta Herbal Fresh od značky Parodontax posiluje zuby a chrání dásně. Jedinečná chuť bylinek v kombinaci máty, zázvoru a eukalyptu pro pocit svěžesti. Obsahuje fluorid.

Sensodyne Sensitivity&Gum zubní pasta 3x 75 ml
349 Kč 249 Kč 83,00 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zubní pasta Sensitivity&Gum od značky Sensodyne ulevuje od bolesti způsobené citlivými zuby a pomáhá zlepšovat a udržovat zdraví dásní. Obsahuje fluorid.

Meridol Zubní pasta Parodont Expert 75 ml tripack
329 Kč 239 Kč 79,67 Kč/ks

Zubní pasta 75 ml Meridol Parodont Expert má zvýšený obsah antibakteriálních složek, a díky tomu je vhodná pro krvácivé a citlivé dásně se sklonem k paradontóze. Zubní pasta se vyjímá dvojitým systémem obsahu fluoridů pro zvýšenou ochranu před zubním kazem. Balení obsahuje 3 kusy.

Elmex Kids zubní pasta Peuter 0-5 let 2ks-37%
189 Kč 119 Kč 59,50 Kč/ks
+ doprava zdarma

Výprodej

Elmex Kids zubní pasta Peuter 2ks tuba je zubní pasta vhodná pro děti ve věku do 5 let, tedy pro děti, kterým se již začaly prořezávat první mléčné zuby. Zubní pasta Elmex tyto zuby chrání před zubním kazem, protože po prořezání jsou více náchylné k tvorbě zubních kazů, díky měkkosti a poréznosti.

Colgate Max White Expert White Cool Mint zubní pasta 75 ml
159 Kč 139 Kč

Colgate MaxWhiteExpert White je jediná zubní pasta v Evropě s peroxidem vodíku, speciální složkou používanou zubními lékaři, která účinkuje odlišně. Narozdíl od většiny bělících zubních past odstraňuje skvrny zpod povrchu zubní skloviny a odstraňuje roky žloutnutí.

Parodontax Whitening 75 ml Zubní pasta 3ks-43%
299 Kč 169 Kč 56,33 Kč/ks
+ doprava zdarma

Výprodej

Parodontax Whitening je zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu pro zdravější dásně a silnější zuby. Zubní pasta parodontax Whitening šetrně odstraňuje skvrny z povrchu zubů a pomáhá tak obnovit jejich přirozenou bělost.

Elmex Zubní pasta Anti Caries Protection Professional 75 ml tripack-25%
359 Kč 269 Kč 89,67 Kč/ks
+ doprava zdarma

Výprodej

Zubní pasta Elmex Anti Caries Protection Professional při pravidelném používání napomáhá uzavírat zubní kanálky a vytváří dlouhodobou ochrannou bariéru zubní skloviny. Zubní pasta se vyjímá patentovanou technologií neutralizace cukerných kyselin pro zvýšenou ochranu před zubním kazem.

Corega Bio Antibakteriální tablety 30 ks
129 Kč 119 Kč 3,97 Kč/ks

Pokud hledáte prostředek na hloubkové čištění, ale nechcete zubní náhradu nechávat namočenou přes noc, Corega antibakteriální tablety na čištění zubní náhrady jsou produktem přesně pro Vás. Působí během 3 minut, ničí 99,9% bakterií způsobujících zápach z úst.

Elmex Zubní pasta Sensitive Plus 2ks-35%
199 Kč 129 Kč 64,50 Kč/ks
+ doprava zdarma

Výprodej

Elmex Zubní pasta Sensitive Plus 2ks tuba byla vyvinuta speciálně pro péči, ale zejména pro ochranu obnažených zubních krčků. V případě, že máte problémy se zvýšenou citlivostí zubů např. při pití teplých či studených nápojů, je Elmex Sensitive Plus pro vás nejvhodnější.

Corega Fixační krém Ochrana dásní 40 g
129 Kč

Corega fixační krém na zubní náhradu bez zinku. Chrání před podrážděnými dásněmi a zároveň zajistí pevné držení. Díky svému složení nabízí celodenní držení, takže se můžete opět bezstarostně usmívat.

Oral-B Gum & Enamel Repair Gentle Whitening DUO pack
149 Kč 139 Kč 69,50 Kč/ks

Užijte si každodenní péči o vaše zuby se zubní pastou Oral-B Gum & Enamel Repair Gentle Whitening. Díky svému složení pomáhá dásním s revitalizací a navíc má na ně antibakteriální účinek. Pomáhá odstraňovat skvrny a předchází i jejich usazování. Navíc nabízí ochranu i proti erozi způsobenou kyselinami v potravinách.

Meridol Zubní pasta 2ks-34%

Meridol Zubní pasta 2ks

Hodnocení: 5
196 Kč 129 Kč 64,50 Kč/ks
+ doprava zdarma

Výprodej

Meridol Zubní pasta 2ks je vhodná zejména pro osoby s podrážděnými dásněmi a častými problémy s bolestivostí dásní. Samozřejmostí je také ochrana proti zubnímu kazu.

Elmex Zubní pasta Sensitive Whitening 2ks-41%
219 Kč 129 Kč 64,50 Kč/ks
+ doprava zdarma

Výprodej

Elmex Zubní pasta Sensitive Whitening 2ks vytváří trvalou ochrannou vrstvu, která chrání před bolestivými podněty a kazy v krčkové oblasti. Speciální složení jemně odstraňuje skvrny a obnovuje přirozenou bělost vašich zubů.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zubní pasty a ústní vody.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zubní pasty a ústní vody výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zubní pasty a ústní vody akce.