Seizis Věnec šiškový s bílými bobulemi 25 cm
319 Kč 304 Kč

Zasněžený věnec se šiškami a borovicovými větvičkami bude pěknou ozdobou vašich vstupních dveří. Věnci nechybí ani sněhové vločky či dekorační kuličky, které bílé vánoce zaručeně přivolají.

Seizis Věnec se šiškami 30cm
205 Kč 199 Kč

Věnec se šiškami o průměru 30 cm je ikonická dekorace ve vánočním období. Lze si jej zavěsit na dveře nebo jej položit v bytě na stolek. Je dozdoben červenými jablíčky a listy.

Seizis Věnec adventní se šiškami, 28 cm
358 Kč 314 Kč

Novinka

Adventní věnec značky Seizis se skládá ze 4 svíček, šišek, jehličnatých a listnatých větviček a zlatých ozdob. Jeho průměr činí 28 cm.

EverGreen Adventní věnec poinsettia stříbrná
199 Kč

Co by to bylo za advent bez adventního věnce. Tento ve stříbrném provedení má čtyři svícny s bodci, kam umístíte své oblíbené svíčky, a každou adventní neděli se můžete těšít na blížící se štědrý den.

Seizis Věnec adventní se šiškami, 23 cm
274 Kč 241 Kč

Novinka

Adventní věnec značky Seizis se skládá ze 4 svíček, šíšek, jehličnatých a listnatých větviček a zlatých ozdob. Jeho průměr činí 23 cm.

EverGreen Březový věnec
299 Kč 273 Kč

Pokud jste si zamilovali skandinávský styl interiéru a dekorací, zkuste tuto variantu vánočního věnce z březových větviček. Větvičky můžete dozdobit červenými mašličkami či nechat vyniknout jeho přirozenost.

Seizis Půlměsíc bílý zdobený 60 cm-16%
319 Kč 266 Kč

Akce

Vánoční dekorace se sněhovými vločkami, listy cesmíny a květem vánoční růže se bude hodit na sváteční tabuli jako středová dekorace. Jemné bílo-stříbrné provedení se hodí do každého interiéru.

Seizis Věnec přírodní se zlatými koulemi, 26cm
289 Kč

Věnec přírodní se zlatými koulemi o průměru 26 cm je ikonická dekorace ve vánočním období. Lze si jej zavěsit na dveře nebo jej položit v bytě na stolek. Je vyroben ze dřeva a plastu.

Butlers Věnec ratanový s hvězdami
399 Kč

Jako ozdoba na dveře a dekorace. S tímto ratanovým věncem s hvězdami WINTERGREEN se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Rozměry: průměr 40 cm, Š 11 cm. Materiál: ratan.

Kaemingk Adventní věnec - nadekorovaný, zasněžěný, 33x8,5 cm
799 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Adventní věnec Kaemingk je nepostradatelnou součástí vašich Vánoc. Oceníte velmi příjemný přirozený vzhled zasněženého listí, jehlic a šišek, které vám budou neustále připomínat kouzelnou vánoční atmosféru.

EverGreen Adventní věnec poinsettia červená
199 Kč

Co by to bylo za advent bez adventního věnce. Tento v červeno-zlatém provedení má čtyři svícny s bodci, kam umístíte své oblíbené svíčky, a každou adventní neděli se můžete těšít na blížící se štědrý den.

Kaemingk Adventní věnec - nazdobený, 34 x 8,5 cm
799 Kč

Adventní věnec patří neodmyslitelně k symbolům Vánoc. Věnec je ideální a vkusnou dekorací pro celé zimní období. Jeho průměr činí 34 cm a můžete jej umístit na stůl nebo třeba na vchodové dveře.

Butlers Věnec jedlový s červenými plody
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jako ozdoba na dveře a dekorace. S tímto umělým věncem jedle WINTERGREEN se šiškami a červeně zbarvenými bobulemi se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Rozměry: průměr 24 cm, V 7 cm. Materiál: umělá hmota.

EverGreen Věnec se šiškami, lístky a mašlemi
229 Kč

V době vánoc by neměl okrasný věnec se šiškama nikomu chybět. Věnec se dá připevnit na vstupní dveře nebo ho lze umístit jen tak doprostřed stolu. V obou případech však umocní tu správnou vánoční atmosféru.

Seizis Věnec šiškový se třpytem
309 Kč

Věnec šiškový se třpytem o průměru 24 cm je ikonická dekorace ve vánočním období. Lze si jej zavěsit na dveře nebo jej položit v bytě na stolek a dozdobit jej podle vlastní fantazie.

EverGreen Věnec borovice-20%
219 Kč 175 Kč

Akce

Věnec by v době adventu neměl chybět v žádné domácnosti. Tento z umělých větviček borovice je téměř k nerozeznání od živého. Věnec je bez ozdob, a tak ho můžete dozdobit dle nálady a vašeho stylu.

EverGreen Věnec zasněžený
299 Kč

Přivítejte zimu velkým věncem ze šišek s jemným dekorem poprašku sněhu. I když třeba nebudou bílé vánoce, zasněžený věnec vám je třeba na vstupních dveřích alespoň trochu přiblíží.

EverGreen Věnec bobulky stříbrný
199 Kč

Dekorativní věnec ve stříbrné barvě s drobnými bobulkami na konci vetviček bude dobře vypadat kolem svícnu či jako dekorace na vchodové dveře. A nebo ho můžete zavěsit třeba i na stropní svítídlo.

EverGreen Adventní věnec poinsettia růžová
199 Kč

Co by to bylo za advent bez adventního věnce. Tento ve stříbrném provedení má čtyři svícny s bodci, kam umístíte své oblíbené svíčky, a každou adventní neděli se můžete těšít na blížící se štědrý den.

EverGreen Věnec se šiškami a bílými koulemi
299 Kč

V době vánoc by neměl okrasný věnec se šiškama nikomu chybět. Věnec se dá připevnit na vstupní dveře nebo ho lze umístit jen tak doprostřed stolu. V obou případech však umocní tu správnou vánoční atmosféru.

EverGreen Zasněžený věnec svícen 32 cm
279 Kč

Středně velký svícen v podobě věnce Evergreenprůměr 32 cm. V jeho středu se nachází skleněný stojánek na čajovou svíčku. Klasická dekorace, která vám bude doma dělat parádu nejen o Vánocích, ale i po celou zimu.

EverGreen Adventní věnec z proutí, 38 cm
349 Kč

Bílý adventní věnec Evergreen je tvořený proutím a je opatřen 4 stojánky s hrotem pro umístění svíček. Oblíbená dekorace, která bude po 4 týdny připomínat, že Vánoce jsou za dveřmi!

Kaemingk Adventní věnec "vancouver", cca 50cm, zasněžený-41%
1 189 Kč 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Adventní věnec „vancouver“ značky Kaemingk vykouzlí u vás doma tu pravou vánoční atmosféru. Jehličnatý věnec posetý sněhovým popraškem nikdy neopadá a bude vám tak sloužit i příští Vánoce.

Butlers Věnec barevný kuličkový 46 cm
999 Kč

Věnec FESTIVAL bohatě posetý barevnými bobulemi svým kulatým tvarem na stole vytvoří slavnostní a elegantní vzhled. Pověste jej na dveře, na zeď či jím ozdobte slavnostní tabuli, příborník nebo polici. Rozměry: průměr 46 cm. Materiál: kov, plast.

EverGreen Věnec bobulky zlatý
199 Kč

Dekorativní věnec ve zlaté barvě s drobnými bobulkami na konci vetviček bude dobře vypadat kolem svícnu či jako dekorace na vchodové dveře. A nebo ho můžete zavěsit třeba i na stropní svítídlo.

Butlers Věnec s šiškami
599 Kč

Jako ozdoba na dveře a dekorace. S tímto umělým věncem se šiškami WINTERGREEN se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Rozměry: průměr 35 cm, V 15 cm. Materiál: umělá hmota.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Vánoční a adventní věnce.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Vánoční a adventní věnce výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Vánoční a adventní věnce akce.