Alcina Bezoplachové sérum na vlasy Royal 30 ml
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezoplachové sérum na vlasy Royal je určeno pro vlasy barvené, poškozené a namáhané. Obsahuje vysoce účinné látky, které chrání vlasy po celý den a dodávají jim potřebnou hydrataci. Sérum dodává vlasůmm zdravý lesk, plný účes a hebkost.


Alcina Fluid na konečky vlasů (Hair Tip Fluid) 30 ml
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fluid na konečky vlasů je bezoplachový vlasový přípravek určený pro suché a roztřepené konečky vlasů. Tento fluid okamžitě regeneruje a posiluje poškozené konečky a dodává jim hedvábný lesk, který vydrží po celý den. .


Alcina Pěstící kúra na vlasy Royal 200 ml
569 Kč

Novinka

Pěstící kúra na vlasy Royal obsahuje pěstící látky, které pečují o poškozené, barvené a namáhané vlasy. Chrání vlasy před negativními vlivy vnějšího okolí, posiluje vlasovou strukturu a dodává vlasům pružnost. Díky tomu se snižuje riziko lámavosti vlasů. .


Brazil Keratin Brazilský keratin Beauty 150 ml
659 Kč

Brazilský keratin je speciální léčba pro uhlazení a obnovení poškozených vlasů. Základem péče je keratinový a kolagenový komplex, který vlasy zanechává lesklé a hydratované a umožňuje snazší úpravu. Brazilský keratin je vyrobený v EU dle originální brazilské receptury, upraveno pro evropský vlas.


Brazil Keratin Elixír pro suché a poškozené vlasy (Gold Elixir Repair Treatment)
199 Kč

Elixír obsahuje vzácné a účinné oleje, které bohatě vyživují vlasy, dodávají jim potřebnou hydrataci a vitalitu! Již pár kapek tohoto vzácného elixíru oživí i velmi narušené a poškozené vlasy, vlasy velmi suché, bez lesku a života, vlasy poškozené častnými chemickými úpravy nebo vlivem agresivního o