Počet nalezených produktů: 51

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Brazil Keratin Brazilský keratin Beauty 150 ml
659 Kč

580 Kč

Akce

Brazilský keratin je speciální léčba pro uhlazení a obnovení poškozených vlasů. Základem péče je keratinový a kolagenový komplex, který vlasy zanechává lesklé a hydratované a umožňuje snazší úpravu. Brazilský keratin je vyrobený v EU dle originální brazilské receptury, upraveno pro evropský vlas.


Dr. Hauschka Nimbová vlasová kúra (Hair Treatment) 100 ml
490 Kč

Novinka

Unikátní vlasová kúra, která viditelně ošetřuje a zkrášluje vlasy od kořínků po konečky. Pro všechny typy vlasů, zejména pro namáhané, třepivé a poškozené jak slanou vodou, tak sluncem, také ale pro problematickou pokožku hlavy, po barvení a trvalé.


Schwarzkopf Prof. Kúra pro barvené vlasy BC Bonacure Color Freeze (Treatment)
199 Kč

Kúra pro barvené vlasy BC Bonacure pH 4,5 Color Freeze od značky Schwarzkopf Professional je regenerační přípravek, který ošetřuje a vyživuje vlasy poškozené barvením. Uzavírá povrch vlasu a uchovává barevné pigmenty na svém místě, proto se nemusíte obávat vymývání barvy. .


Shu Uemura Reparační sérum na vlasy Instant Replenisher (Full Revitalizing Serum) 100 ml
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Reparační sérum na vlasy s okamžitým účinkem Instant Replenisher od značky Shu Uemura je určeno pro všechny typy vlasů – dodává jim hustotu a potřebnou výživu. Po jeho použití budou vaše vlasy vyživené, ozdravené a zregenerované. Dopřejte svým vlasům tu pravou péči! .