Toro Lucerna s LED svíčkou, 27 cm-39%
233 Kč 140 Kč

Akce

Lucerna značky Toro má vestavěnou LED svíčku. Zpříjemní vám vánoční čas a krásně doplní adventní dekoraci.

Toro Řetěz 10 led světel, stříbrné hvězdy-15%
131 Kč 111 Kč

Akce

Vánoční řetěz značky Toro obsahuje 10 LED světel ve tvaru stříbrných hvězd. Jistě krásně ozdobí každý vánoční stromeček nebo jakoukoli jinou další adventní dekoraci.

Toro Řetěz 10 LED světel, měděné hvězdy-15%
120 Kč 102 Kč

Akce

Dodejte vašemu oknu, krbu či jiné části obydlí tu správnou vánoční atmosféru s tímto řetězem se svítícími měděnými hvězdami od značky Toro. Řetěz je dlouhý 1 metr, stačí tedy na délku okna, stolu či dveří, a napájen je pomocí 2 AA baterií.

Toro Řětěz 10 LED světel, měděné koule-15%
142 Kč 120 Kč

Akce

Vánoční řetěz značky Toro obsahuje 10 LED světel ve tvaru měděných koulí. Jistě krásně ozdobí každý vánoční stromeček nebo jakoukoli jinou další adventní dekoraci.

Toro Řetěz 100 LED světel, zelená
123 Kč 105 Kč

Akce

Vánoční svítící řetěz od značky Toro má 100 LED světýlek. Zelený řetěz se krásně hodí se k k výzdobě interiéru během vánočních svátků.

Toro Lucerna 21 LED - 24 cm
270 Kč 249 Kč

Akce

Pro ještě útulnější příbytek během chladných nocí blížících se svátků umístěte na parapet lucernu. Ale nebojte, pokud zvolíte tuto LED lucernu od značky Toro, jistě nevyhoříte, protože nepotřebuje žádnou svíčku. Klasický vzhled s 21 LED žárovkami uvnitř jen dodává na útulnosti. Pouze pro interiérové použití.

Toro Vánoční koule 10 cm s 10 LED hvězdičkami-15%
142 Kč 120 Kč

Akce

Vánoční LED ozdoba od značky Toro má podobu koule uvnitř které je 10 LED hvězdiček. V tranparentní plastové kouli svítí hvězdy teplým žlutým světlem. Ozdoba se hodí jako krásný doplněk na vánoční stromeček.

Toro Lucerna dekor vánoční - LED 13,5 cm
185 Kč 169 Kč

Akce

Za chladných nocí jistě uvítáte tuto LED dekoraci v podobně lucerny, která vydává příjemné světlo a rozehřeje tak nejeden příbytek. Dekorace zdobená vánočním motivem od značky Toro se bude báječně vyjímat na parapetu okna či v rohu místnosti, ale i pod stromkem s dárky. Pouze pro interiérové použití.

Toro Lucerna 23 cm LED žárovka - černá
133 Kč 124 Kč

Akce

Pro ještě útulnější příbytek během chladných nocí blížících se svátků umístěte na parapet lucernu. Ale nebojte, pokud zvolíte tuto LED lucernu od značky Toro, jistě nevyhoříte, protože nepotřebuje žádnou svíčku. Klasický vzhled s neotřelou žárovkou uvnitř jen dodává na útulnosti. Pouze pro interiérové použití.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Vnitřní vánoční osvětlení.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Vnitřní vánoční osvětlení výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Vnitřní vánoční osvětlení akce.