Retlux RXL 313 hvězda padající 10LED WW
439 Kč 397 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LED dekorace v podobě barevné vánoční komety zhotovené z dřevěné překližky Retlux RXL 313 svítí teplým bílým světlem, které vydává 10 LED diod. Dekoraci lze použít v pouze v interiéru, například na svátečních stole či krbové římse.

Solight Ratanová hvězda 10 LED bílá
369 Kč 340 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ratanová hvězda na ruční zapínání vykouzlí vánoční atmosféru ve vašem domově ihned po rozsvícení. Hvězda je velká 34,5 cm a osvětluje ji 10 LED diod. Je určena pouze pro použití v interiéru.

Kaemingk LED světelná dekorace "Dárky" - set 3ks - použité-57%
3 159 Kč 1 327 Kč

Použité

Vánoční osvětlení pro vnitřní použití ve tvaru dárků. Kaemingk LED vánoční dekorace disponuje časovačem na 6 hodin, je vhodná pro použití uvnitř místnosti. Měkké teplé světlo navodí příjemnou atmosféru nejen o Vánocích.

Emos Osvětlení Sněhový hvězda 30 LED - zánovní-33%
699 Kč 464 Kč

Zánovní

Vánoční dekorační rattanová hvězda, ve které je umístěno 30 LED žárovek se hodí jako krásná dekorace do vstupní haly nebo nějakého z pokojů ve vašem domě. Je určena pouze pro použití v interiéru.

Emos Osvětlení Sněhová hvězda 20 LED - zánovní-34%
899 Kč 593 Kč

Zánovní

Hvězda z ratanu osvětlená 20 LED žárovičkami bude pěknou dekorací každého interiéru. Žárovičky jsou napájené bateriemi, takže hvězdu můžete umístit kamkoliv bez nutnosti zásuvky.

Metalac Pyramida 40cm 20 LED, bílá
539 Kč 529 Kč

40 centimetrová akrylová pyramida díky 20 LED diodám krásně svítí. Krásnou Vánoční atmosféru si díky ní můžete vytvořit doma, ale i před barákem. Díky výšce krytí IP44 je totiž vhodná i ven.

EverGreen Santa na svítícím laně
399 Kč

Vyzdobte své okno vtipnou dekorací Santy, který šplhá po svítícím laně s batůžkem plným dárků k vám domů. Dekoraci můžete umístit jak uvnitř domu, tak venku a děti si ho rozhodně zamiluji!

Solight LED vánoční pyramida
469 Kč 359 Kč

Rozjasněte si roh místnosti pěknou svítí pyramidou s LED žárovičkami, které svítí teplým bílým odstínem a tvoří 3D efekt světla. Pyramida je napájená bateriemi, takže jí lze umístit kamkoliv.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ostatní vnitřní vánoční osvětlení.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ostatní vnitřní vánoční osvětlení výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ostatní vnitřní vánoční osvětlení akce.