Vstupní čisticí rohože

Barva: oranžová

  • Barva
    oranžová
    ×
Rohožka Kokos Dva psi 40x60

Rohožka Kokos Dva psi

399 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Stylová rohožka v oranžové barvě s motivem dvou žlutých psů bude skvělým doplňkem každých vchodových dveří. Vyrobena je ze směsi kokosu a zespod je opatřena gumou. Rohožka Dva psi bude skvělým designovým kouskem, který zaujme každého hosta.

Partner: Můjkoberec
Rohožka Kokos Tři kočky 40x60

Rohožka Kokos Tři kočky

399 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Krásná rohožka Kokos zdobena motivem třech kočiček ve žluté a oranžové barvě na šedém pozadí. Touto nádhernou rohožkou skvěle přivítáte vašeho hosty.

Partner: Můjkoberec
Hanse Home Protiskluzová rohožka Soft & Clean 102458 kruh 75x75 (průměr) kruh

Hanse Home Protiskluzová rohožka Soft & Clean 102458 kruh

1 199 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Skvělá oranžová rohožka Soft & Clean 102458 v kruhovém provedení možná nepřekvapí složitým vzorem, zato se ale může pochlubit slušnou kvalitou, vysokou odolností a velmi snadnou údržbou, což je vlastnost, která je u rohožek více než důležitá! Tuto stylovou rohožku můžete umístit téměř kamkoliv.

Partner: Můjkoberec
Hanse Home Protiskluzová rohožka Soft & Clean 102458 kytka 67x67 tvar kytka

Hanse Home Protiskluzová rohožka Soft & Clean 102458 kytka

799 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Že jste ještě neviděli oranžovou rohožku ve tvaru květiny? Potom by Vás mohla zaujmout rohožka Soft & Clean 102458! Tato zajímavá a velmi povedená rohožka je určena primárně do interiérů, ale poradí si i s venkovními prostory.

Partner: Můjkoberec
Hanse Home Protiskluzová rohožka Soft & Clean 102458 půlkruh 75x50 půlkruh

Hanse Home Protiskluzová rohožka Soft & Clean 102458 půlkruh

699 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Stylová oranžová rohožka Soft & Clean 102458 je dostupná i ve velmi oblíbeném půlkruhovém provedení. Tato moderní rohožka je tím pravým „pomocníkem“ před Vaše dveře. Oblíbíte si ji pro její vysokou odolnost, dobrou kvalitu a především velmi snadnou údržbou.

Partner: Můjkoberec

Rohožky

Rohožky slouží k očistění obuvi při vstupu do domu či bytu. Nejjednodušší na údržbu jsou gumové rohože, které mají dlouhou životnost. Nejefektivnější pak kartáčové rohožky, které důkladně očistí obuv od bláta. Pokud hledáte rohož do komerčních prostor, doporučujeme kovovou.

Gumová rohož

Gumové rohože jsou vyrobeny z gumy nebo polyamidu. Vynikají snadnou údržbou – lze je omývat vodou, a dlouhou životností. V případě perforovaných gumových rohoží je vhodné pořídit vaničku pod rohožku, která nečistoty zachytí. Využití najdou u rodinných domů nebo před hospodářskými budovami.

Kartáčová rohož

Kartáčové rohože jsou z gumy nebo plastu, jejich povrch je tvořen množstvím drobných kartáčků, které obuv efektivně čistí i od větších nánosů nečistot. Jsou ideální do prostor s velkým pohybem lidí.

Kokosová rohož

Kokosové rohože jsou vyrobeny z kokosového vlákna, často v kombinaci s gumovým lemem. Mají pěkný vzhled, mohou být různobarevné. Povrch je drsný, jeho nevýhodou je postupné vypadávání kokosových vláken a s tím spojená kratší životnost rohožky. Jsou ideální jako vnitřní rohože před bytové vstupní dveře.

Kovové rohože

Kovové rohože se vyrábí z hliníku nebo oceli, výplní může být guma. Kovové rohože jsou velmi odolné, vhodné do komerčních prostor, snesou i vysoké zatížení. Počítejte s vyšší pořizovací cenou.

Plastové rohože

Plastové rohože mají obvykle gumovou základu potaženou kobercovinou. Jejich výhodou je nízká pořizovací cena. Jsou vhodné před méně namáhané vchody, hůře se čistí.

Textilní rohožka

Textilní rohože jsou obvykle vyrobeny z kobercoviny se středně vysokým vlasem. Mají kratší životnost – snadno se prodřou. Vhodné jsou jako vstupní rohože do bytových jednotek.

Doplňky a příslušenství k vstupním čisticím rohožím v podobě hliníkových rámů nebo aretačních šroubů pomohou udržet rohožku na místě.

Nejběžnější rozměr venkovních rohoží přede dveře je 40 × 60 cm. K dostání jsou ale také rohože o šíři až 400 cm a délce až 500 cm. Ty jsou vhodné do komerčních prostor, před obchody, showroomy apod. Výška rohože se dle zvoleného typu pohybuje mezi 0,5 – 5 cm.

Bazénové, koupelnové a sprchové rohože jsou obvykle protiskluzové.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Vstupní čistící rohože.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Vstupní čistící rohože výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Vstupní čistící rohože akce.