Gosund zásuvka WIFI SP211 16A

Gosund zásuvka WIFI SP211 16A

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Chytrá dvojzásuvka, kterou lze ovládat telefonem přes WiFi nebo pomocí hlasových asistentů. Chytrá zásuvka Gosund je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a IFTTT. Disponuje dvěma USB porty. Celý popis
449 Kč

Skladem u partnera 5+ kusů

27.4.2021 - 28.4.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Datram Praha s.r..o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100047280525

Popis

Chytrá dvojzásuvka, kterou lze ovládat telefonem přes WiFi nebo pomocí hlasových asistentů. Chytrá zásuvka Gosund je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a IFTTT. Disponuje dvěma USB porty.

Chytrou zásuvku Gosund Smart Plug SP112 můžete ovládat telefonem nebo pomocí hlasových asistentů Je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a IFTTT K dispozici je bezplatná aplikace Gosund pro iOS 8.0 a Android 4.4 Disponuje několika funkcemi jako je časovač, odpočítávání nebo statistika Zásuvka je vybavena ochranou proti ohni i přetížení Oceníte praktické tlačítko on/off pro uvedení do továrního nastavení Ze spodní strany jsou umístěny dva USB porty Nové funkce pro vaši domácnost S chytrou zásuvkou můžete kontrolovat spotřebu energie vašich zařízení, zapínat a vypínat elektrické spotřebiče na dálku prostřednictvím chytrého telefonu, naplánovat jejich spuštění v různých časech nebo nastavit automatické zapínání a vypínání v určitou dobu. Všechny tyto funkce lze ?nastavit v bezplatné aplikaci Gosund. Je kompatibilní s iOS 8.0 a Android 4.4 a vyššími operačními systémy.

Odolné materiály ochrání vaše spotřebiče Chytrá zásuvka Gosund Smart Plug SP112 je vyrobena z prvotřídních prémiových materiálů. Ochrání tak vaši domácnost před ohněm i přetížením. Zásuvka je vybavena tlačítkem on/off, které můžete použít také pro obnovení továrního nastavení zásuvky.

Rozměry: 41,5 × 46 × 78,5 mm

Síť Wi-Fi: 802.11 b / g / n, 2,4 GHz