Gosund vypínač WIFI SW3 10A
215 Kč

Chytrý přepínač ovládaný hlasem, který lze ovládat telefonem přes WiFi nebo pomocí hlasových asistentů. Switch je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a IFTTT. Gosund Smart Switch je vybaven světelnou kontrolkou, která upozorňuje na zvolený režim. Při nečinnosti zařízení zhasne.

Gosund zásuvka WIFI SP112 15A
399 Kč

Chytrá zásuvka, kterou lze ovládat telefonem přes WiFi nebo pomocí hlasových asistentů. Chytrá zásuvka Gosund je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a IFTTT. Disponuje dvěma USB porty.

Gosund zásuvka WIFI SP1 16A
359 Kč

Chytrá zásuvka ovládána hlasem, kterou lze ovládat telefonem přes WiFi nebo pomocí hlasových asistentů. Chytrá zásuvka Gosund je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a IFTTT.

Gosund zásuvka WIFI SP111 15A
419 Kč

Chytrá zásuvka se světelnou kontrolkou, kterou lze ovládat telefonem přes WiFi nebo pomocí hlasových asistentů. Chytrá zásuvka Gosund je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a IFTTT. Disponuje světelnou kontrolkou.

Gosund kabel prodluž. WIFI s USB P1 16A
649 Kč

Prodlužovací/rozbočovací elektrický kabel se 3 zásuvkami ovládané hlasem, Můžete je ovládat telefonem přes WiFi nebo pomocí hlasových asistentů. Je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a IFTTT. Zásuvka je vybavena třemi USB porty.

Gosund zásuvka WIFI SP211 16A
449 Kč

Chytrá dvojzásuvka, kterou lze ovládat telefonem přes WiFi nebo pomocí hlasových asistentů. Chytrá zásuvka Gosund je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a IFTTT. Disponuje dvěma USB porty.

Chytré elektropříslušenství.

Chytré elektropříslušenství.