keeeper Adaptér na WC "Winne Pooh"
199 Kč 169 Kč

OKT Adaptér na WC „Winne Pooh“ z bílé kolekce – lehké, snadno přenosní, s protiskluzovou úpravou. Pomůže i Vašim nejmenším zvyknout si na používání klasické toalety.

KEEPER Sp. z o.o. Adaptér na WC "Stars"
215 Kč

Adaptér na WC Stars je speciální pomůckou pro děti, které začínají samy chodit na toaletu. Jedná se o zmenšenou kopii běžného prkénka, a tak zabraňuje proklouznutí dítěte do mísy.

MALTEX Sedátko na WC s protiskluzem Ocean & Sea
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské sedátko na WC značky MALTEX je opatřené protiskluzovou vrstvu, která zajišťuje bezpečnost a stabilitu vašeho dítěte při použití toalety pro dospělé. Sedátko je ideální pro děti, které se učí chodit na záchod.

ThermoBaby Židlička na WC Kiddyloo
749 Kč 649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Thermobaby Židlička na WC Kiddyloo, to je skvělá dětská pomůcka pro bezpečný nácvik na klasickou toaletu. Židlička a schůdky v jednom, snadno složitelné a přenosné. Výškově přizpůsobitelné, vyrobeno ve Francii. Pro děti od 18 měsíců.

Babybjörn Adaptér na WC
920 Kč 890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Adaptér na WC od Babybjörn učiní chození na záchod vašemu dítěti o trochu jednodušší. Měkké ergonomické linie bez ostrých hran jsou pohodlné, a umožňují dítěti sedět správným způsobem. Snadno jej přizpůsobíte na své záchodové prkénko.

Tega Dětské sedátko na WC měkké
269 Kč

Cosing Univerzální sedátko na WC poskytuje komfort a pohodlí díky měkké sedací části potažené PVC. Ideální pro děti, které se učí na toaletu. Snadno se připojí k většině záchodových prkének díky protiskluzovým částem. Moderní způsob potažení brání oděru a poničení.

keeeper Sedátko na WC Hippo
199 Kč 146 Kč

Sedátko pro děti Hippo na wc s obrázkem hrocha z kvalitního plastu. Je velmi lehké a snadno přenosné. Na spodní straně protiskluzová úprava. Sedátko Hippo pomůže vašemu dítěti zvyknout si na používání toalety.

Luma WC sedátko

Luma WC sedátko

Hodnocení: 4,7
291 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Záchodové sedátko LUMA v moderních barvách pomáhá dítěti zvyknout si na používání toalety a dodává mu sebedůvěru při přechodu na opravdový záchod.

keeeper Adaptér na WC

keeeper Adaptér na WC

Hodnocení: 4,7
199 Kč 175 Kč

OKT Adaptér na WC z oblíbené dětské kolekce „Mickey&Minnie“ pomůže i Vašim nejmenším zvyknout si na používání velké toalety. Praktická pomůcka, která by neměla chybět v žádné domácnosti s malými dětmi. Snadno omyvatelné.

Bebe-jou Tréninkové sedátko na toaletu Lou-Lou
453 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sedátko má unikátní, jednoduché nastavení velikosti – pouze otočení kolečka. Nové učící sedátko na toaletu pomáhá Vašemu maličkému sedět na toaletě uvolněně a pohodlně. Snadno se upraví pro jakoukoliv toaletu. Díky měkce lemovanému okraji dokonale sedne na všechna prkénka. Spolu se stupátkem přibližuje sedátko na toaletu vašemu dítěti možnost začít toaletu používat.

Je určené pro děti od 18 měsíců do 5 let. Maximální zatížení je 30 kg. V zadní části je ploše tvarováno, takže je snadno postavíte vedle záchodu. Kromě toho je tréninkové sedátko komfortní místo na sezení a je opatřeno protiskluzovým lemem. Díky zadní rovné straně můžete sedátko postavit vedle toalety a mít ho stále po ruce.

Badabulle WC adaptér s úchyty
431 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

WC adaptér Badabullevyvýšeným opěrátkem a úchyty pomůže i Vašim nejmenším zvyknout si na používání velké toalety. Protiskluzová úprava. Vhodné pro děti od 24 měsíců.

MALTEX sedátko na WC s protiskluzem
215 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské sedátko na WC od značky Maltex je opatřené protiskluzovou vrstvu, která zajišťuje bezpečnost a stabilitu vašeho dítěte při použití toalety pro dospělé. Veselý grafický design zaujme každé malé dítě. Sedátko je ideální pro děti, které se učí chodit na záchod.

ThermoBaby Redukce na WC

ThermoBaby Redukce na WC

Hodnocení: 3
125 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské sedátko na WC v několika barevných variantách. K usnadnění přechodu z nočníku na klasickou toaletu. Zvýšená zádová opěrka pro ještě větší pohodlí. Rozměry: 32,5 × 15 × 35 cm.

Bebe-jou Dětské sedátko na WC Leopard
323 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské sedátko umožňuje snadnější přístup na toaletu. Je ideální pro děti od 18 měsíců do 5 let. Součástí je nastavovací kolík, který slouží k upůsobení toaletě. Bebe-jou Dětské sedátko na WC Leopard ochraňuje proti stříkající vodě.

DBB Remond Dětská redukce na toaletu
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská redukce na sedátko na WC. Kompatibilní se všemi záchodovými prkénky obvyklých WC. Fixační kroužek, který zajistí stabilitu. Usnadní přechod z nočníku na klasickou toaletu vašemu dítku.

Bebe-jou Sedátko na WC Disney
280 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sedátko na WC s motivem Disney je vybaveno nastavovacími kolíky, proto padne na jakoukoliv toaletu. Vaše dítě bude sedět bezpečně a pohodlně.

Bebe-jou Sedátko na WC Lou-Lou
323 Kč

Sedátko na toaletu pomáhá Vašemu maličkému sedět na toaletě uvolněně a pohodlně. Spolu se stupátkem přibližuje vašemu dítěti možnost začít toaletu používat. Je určeno pro děti od 18 měsíců do 5 let. Maximální zatížení je 30 kg. Je vybaveno nastavovacím kolíkem, pomocí kterého sedátko uzpůsobíte téměř každé toaletě. Ochrana proti stříkající vodě zabraňuje všem postříkáním na toaletu.

Bebe-jou Tréninkové sedátko na toaletu
453 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tréninkové sedátko na WC s jednoduchým nastavením velikosti, pouze otočením kolečka. Vaše dítě bude sedět bezpečně a pohodlně.

Bebe-jou Sedátko na WC Leopard Blue
323 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské sedátko umožňuje snadnější přístup na toaletu. Je ideální pro děti od 18 měsíců do 5 let. Součástí je nastavovací kolík, který slouží k upůsobení toaletě. Bebe-jou Sedátko na WC Leopard Blue ochraňuje proti stříkající vodě.

Skip hop Redukce na WC s magnetickým držákem 18m+
629 Kč

Novinka

Redukce na WC značky Skip Hop je vybavena magnetickým držákem, který nadzvedne a uloží redukci do záchodové desky. Jedinečný design Go&Stow zmenšuje velikost sedadla pro dospělé a je doplněn o praktickou úchytku, která drží redukci na svém místě.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Adaptéry na WC.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Adaptéry na WC výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Adaptéry na WC akce.