Počet nalezených produktů: 7

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Simplehuman WC kartáč se stojanem
1 230 Kč

1 090 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

WC kartáč Simplehuman má tvar půlměsíce a na vnější straně je opatřen tvrdšími štětinami, které si poradí i s usazenými nečistotami v těžko dostupných místech. Kartáč drží ve stojanu díky magnetickému lemu a jeho hlavici lze vyměnit.


TimeLife WC štětka s držákem
369 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

WC štětka od výrobce Timelife ve stylovém provedení imitace výpletu je vhodným doplňkěm Vaší toalety. Je vyrobena z pevného plastu a je skryta pod víkem pro diskrétnost a úhlednost.


SPOKAR WC souprava 4322 bílá
65 Kč

WC souprava, kartáč s plastovým držadlem a syntetickými vlákny, plastový kryt.


Curver Knit WC štětka
309 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

WC štětka krémové barvy značky Curver z kolekce Knit je vyrobená z plastu a její výška činí 43 cm. Moderní proplétaný design na vaší toaletě ostudu určitě neudělá.


Kela WC kartáč Marta
440 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Uzavřený a diskrétní wc kartáč je vyorbený z kombinace plastů, jejíž součástí je i plast ABS, který se používá díky své vysoké odolnosti i k výrobě zavazadel. univerzální provedení kartáče půjde do každé koupelny.


Spirella Držák na toaletní papír BOWL
869 Kč

759 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Originální držák toaletního papíru v moderním a jednoduchém designu připevníte na zeď pomocí šroubků. Plastový držák ještě nikdy nevypadal tak dobře!


Spirella WC štětka BOWL
580 Kč

510 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Minimalistická WC štětka má rukojeť z nerezové oceli a je zasazená do lesklého plastového stojanu ve tvaru koule. Moderní provedení neudělá ostudu na žádné toaletě.