Počet nalezených produktů: 6

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Hecht HFC019 - židle k SOFIA SETU
849 Kč

Pohodlná stohovatelná zahradní židle o rozměrech 55×75×95 cm, která je vyrobena z ocelovo-hliníkových profilů s komaxitovou povrchovou úpravou.


Hecht HYS-191 Židle k HECHT HONEY SET
899 Kč

Pohodlná stohovatelná zahradní židle o rozměrech 58×74×97 cm, která je vyrobena z ocelovo-hliníkových profilů s komaxitovou povrchovou úpravou.


Hecht HFC010 - židle k EKONOMY SETU
699 Kč

Pohodlná stohovatelná zahradní židle o rozměrech 55 × 76 × 96 cm, která je vyrobena z ocelovo-hliníkových profilů s komaxitovou povrchovou úpravou.


MAKERS GENOVA židle, tmavě šedá
790 Kč

649 Kč

Momentálně nedostupné

Pohodlné a velice lehké křeslo vyrobené z oceli. Výplň křesla je vyrobena z pevné syntetické tkaniny. Tento materiál nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Ideální pro venkovní použití.


Hecht 17813 - židle k NAVASSA SETU
799 Kč

Momentálně nedostupné

Pohodlná zahradní židle, která je vyrobena z ocelovo-hliníkových profilů s komaxitovou povrchovou úpravou v moderním designu, vyrobená z velmi oblíbeného tahokovu.


RIWALL Klasik - stohovatelná židle z tahokovu
899 Kč

Momentálně nedostupné

Stohovatelná židle z tahokovu s líbivým ornamentem na zádové opěrce, pohodlnými područkami a stabilní konstrukcí. Kovová konstrukce je lehká a snadno se udržuje. Kvalitní povrchová úprava je tvořena základní vrstvou nanesenou katalýzou a další vrstvou barvy nanesenou práškovou technologií. Rozměr: 71 × 56 × 99 cm Barva: tmavě šedá