BigBlue 1 " kulička pro spojení ramene a kamery
465 Kč

1 " kulička – 2,5" celková délka. Série příslušenství Bigblue využívá nejnovější návrhy, které zajišťují různé fotografické a video systémy. Využitím nejlepších možných materiálů na trhu, jako je například hliník T6061 – tento oblíbený adaptér je dobrou volbou.

BigBlue Základna Extendable GoPro Tray BigBlue
3 510 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Základna pro kameru, je ideálním řešením pro fotografy a milovníky podvodních fotografií / videa! Dvě pevná ramena umožňují uchycení světel přes kuličkovou redukci. Nastavitelná šíře základny pomocí dvou aretačních šroubů.

BigBlue Základna pro kameru s rameny FLEXI GPTRAY
5 070 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyto dvě flexibilní ramena se základnou pro kameru, jsou ideálním řešením pro fotografy a milovníky podvodních fotografií/videa! Dvě 7 palcová nastavitelná ramena umožňují dokonalé umístění světla v téměř každé situaci. Kamera na obrazku není součástí.

BigBlue Základna s flexi ramenem GPTRAY Single
2 470 Kč
+ doprava zdarma

Základna pro fotoaparáty s (1) 7 palcovým flexibilním ramenem, pro perfektní uchycení vašeho světla! Dále jsou k dispozici 9 palcových ramen. Fotoaparát není součástí dodávky.

BigBlue Základna s flexi rameny GPTRAY
4 394 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Základna s dvěmi flexibilními rameny je dodávána s konektorem GoProº a standardním 1/20 adaptérem pro snadnou montáž. Každé rameno má délku 7" a na konci má 1" kuličku. Snadno se montuje na většinu našich světel pomocí CLIP-02 prodávaného samostatně. Kamera není součástí dodávky.Materiál: …

BigBlue Základna s ramenem GP SINGLE TRAY
1 690 Kč
+ doprava zdarma

Kompaktní verze naší populární základny pro kamery: jedna rukojeť má 1" kuličku v horní části ramene. Základna je dodávána s eloxovaným hliníkovým adaptérem Go Pro®, šrouby a klíčem. Adaptéry a klipy prodávané samostatně.

BigBlue Základna TRAY 27 pro fotoaparát / kameru
2 835 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Seznamte se s nejnovějším členem rodiny Bigblue. Tato nová základna je široká cca 8 palců mezi držadly, aby se vešly i větší typy fotoaparátu. Materiál je velmi pevný a eloxovaný. Clip-02 se prodává samostatně pro připojení 1" kulového držáku.Materiál: Hliníková slitina, antikorozní elox. …

SP GADGETS Popruh na paži, SP Gadgets
829 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

SP Connect RUNNING BAND nabízí lehké řešení, jak si užívat oblíbenou hudbu a chytré fitness aplikace při běhu. Plně kompatibilní s SP Connect Phone Case.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: