Marex Trade Zavařovací sklenice TWIST s víčkem, 6 x 150 ml
219 Kč 189 Kč

Zavařovací sklenice TWIST od značky Marex Trade je ideální na zavařování zeleniny, ovoce, hub či masa. Tato velikost s objemem 150 ml je nepostradatelná pro kohokoli, kdo rád a často zavařuje potraviny. Balení sklenic obsahuje 6 ks.

Marex Trade Zavařovací sklenice TWIST, 12 x 200 ml
139 Kč

Zavařovací sklenice TWIST od značky Marex Trade je ideální na zavařování zeleniny, ovoce, hub či masa. Tato velikost s objemem 212 ml je nepostradatelná pro kohokoli, kdo rád a často zavařuje potraviny. Balení sklenic obsahuje 12 ks.

Weck Zavařovací sklenice Mini-Sturz 140 ml, průměr 60 mm
629 Kč 619 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Domácí marmelády, kompoty a nakládaná zelenina chutnají vždy lépe než ty kupované. Nyní si je můžete dopřát v elegantních sklenicích od značky Weck. Objem 140 ml slouží k naložení oliv a papriček.

Weck Zavařovací sklenice Mini-Sturz 80 ml, průměr 60 mm
619 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Domácí marmelády, kompoty a nakládaná zelenina chutnají vždy lépe než ty kupované. Nyní si jich můžete dopřát v elegantních sklenicích od značky Weck. Objem 80 ml nabízí zavaření džemu či drobnější zeleniny.

Marex Trade Zavařovací sklenice TWIST s víčkem a etiketou, 6 x 500 ml
199 Kč 149 Kč

Zavařovací sklenice TWIST s víčkem a nalepovací etiketou od značky Marex Trade je ideální na zavařování džemu, hub či zeleniny. Tato velikost s objemem 500 ml je nepostradatelná pro kohokoli, kdo rád a často zavařuje potraviny. Balení sklenic obsahuje 6 ks.

Marex Trade Zavařovací sklenice TWIST amfora s víčkem, 8 x 106 ml
209 Kč 199 Kč

Zavařovací sklenice TWIST ve tvaru amfory od značky Marex Trade je ideální na zavařování džemu, hub či zeleniny. Tato velikost s objemem 106 ml je nepostradatelná pro kohokoli, kdo rád a často zavařuje potraviny. Balení sklenic obsahuje 8 ks.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zavařovací sklenice.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zavařovací sklenice výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zavařovací sklenice akce.