Pharma Activ Nitrilové, nepudrované rukavice, jednorázové 100 ks
399 Kč

Nitrilové, nepudrované rukavice, jednorázové 100 kusů Doporučujeme prohlédnout a zkontrolovat rukavice před jejich použitím a pravidelně také během použití a zajistit tak, že rukavice nevykazují poškození, které by vedlo ke znatelnému snížení očekávané ochrany.

Irigátor

Irigátor

Hodnocení: 5
244 Kč

Irigátor je lehká a skladná zdravotní pomůcka pro zavádění klystýrů a k provádění výplachů střev.

Papernet podložka na lůžko 9 rolí šíře 60cm x 50m 2vrstvá celulóza
885 Kč

PAPERNET Medical Roll jednorázová hygienická papírová podložka v roli na vyšetřovací lůžko z dvouvrstvé pevné celulózy o šířce 60 cm a délce 50 m je vhodná pro jednorázové použití ve zdravotnických zařízeních, ordinacích, rehabilitačních centrech a kosmetických salónech. Balení obsahuje 9 rolí.

Papernet podložka na lůžko 9 rolí šíře 40cm x 50m 2vrstvá celulóza
579 Kč

PAPERNET Medical Roll jednorázová hygienická papírová podložka v roli na vyšetřovací lůžko z dvouvrstvé pevné celulózy o šířce 40 cm a délce 50 m je vhodná pro jednorázové použití ve zdravotnických zařízeních, ordinacích, rehabilitačních centrech a kosmetických salónech. Balení obsahuje 9 rolí.

FeverMates chladivé náplasti pro děti
193 Kč

Chladivé náplasti jsou navrženy pro nemocné děti, s cílem poskytnout okamžité ochlazení a úlevu horkému a rozpálenému dítěti. Jedinečný hydratační gel v náplastech odstraňuje teplo z čela dítěte a rychleji tak horečku rozptyluje do okolního prostředí. Chlazení po dobu 8 hodin.

Top textile BAVLNĚNÁ ROUŠKA Z BÍLÉHO PLÁTNA-23%
129 Kč 99 Kč

Akce

Roušky vyrábíme z kvalitní bavlny, která se běžně používá v nemocničních zařízeních. Rouška je jednovrstvá, hustě tkaná z látky ze 100% bavlny o gramáži 150 gsm.

Homedics MYB-S115A Přenosný uspávač
500 Kč

MYB-S115A Přenosný uspávač můžete pomocí praktického klipu připevnit nejen doma k postýlce, ale třeba i k autosedačce či kočárku. Má funkci časovače na 15/30/45min. Každé dítě uklidní něco jiného, proto máte na výběr ze 4 zvuků, které můžete pustit:

Bílý šum oceán srdeční tep ukolébavka.

Dětské razítko PROTECT KIDS - STOP CORONA
254 Kč

Novinka

Dětské razítko PROTECT KIDS – STOP CORONA. Motiv „příšerky“ se otiskne na hřbet rukou či na dlaně, nechá se zaschnout asi 10 sekund a poté je nezbytné několikrát denně umýt ruce vodou a mýdlem. „Příšerka“ musí z rukou zmizet dřív, než je čas jít spát. .

Homedics Cestovní vibrační oční maska s vestavěnými sluchátky
458 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní vibrační oční maska s vestavěnými sluchátky -  Ulevte svým očím po celodenní práci a dopřejte si pořádný odpočinek i v dopravních prostředcích s vibrační oční maskou, která je vyrobena z měkkého příjemného materiálu.

Homedics MYB-S205A Přenosný uspávač
806 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MYB-S205A Přenosný uspávač Vám nabízí 6 uklidňujících zvuků pro lepší spánek miminka:

srdeční tep bílý šum kolébka oceán potok letní noc

Je kompaktní a lehký, takže ho můžete vzít kamkoliv s sebou.

Homedics MYB-S305A Uspávač
1 010 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Uspávač vytvoří ideální prostředí pro utišení Vašeho dítěte před spánkem.

Esperanza Hodiny s projekcí
254 Kč

Projekční budík měnící barvy. Tento budík je velmi pohodlný. Projekční budík Vám čas promítne na stěnu nebo na strop. Klidně ležte na zádech podívejte na strop a hned víte, kolik je hodiny. Projekční budík mění barvy. Má vestavěný budík s funkcí odložení.

Homedics MYB-N100ELE Noční světýlko slon
662 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MYB-N100ELE Noční světýlko slon, měnící barvy, 5 barev:

modrá zelená žlutá červená fialová

Ovládání tlačítkem na chobotu, časovač na 15/30/60min, provoz na baterie 2×AA (součástí balení) nebo možnost použít síťový adaptér (není součástí balení).

Homedics MYB-N450 Noční světýlko
662 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MYB-N450 Noční světýlko lucernička s rukojetí na snadné přenášení, 2 režimy osvětlení: 

jemné blikání záře

Časovač na 15/30/60min, či nepřetržitě  Provoz na baterie 4× AAA.

Homedics PAC-25 Osobní ochlazovač vzduchu
1 316 Kč

Osobní ochlazovač vzduchu Je určený na použití v kanceláři, pokoji, ložnici, kuchyni, pro interiéry, kde relativní vlhkost nepřesahuje 60%.   Chladící účinek roste s poklesem relativní vlhkosti. Čím sušší je vzduch, tím je silnější účinek chlazení.

Hotelum Sací filtr
1 109 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Filtr sání vzduchu určený pro kyslíkový koncentrátor EverFlo

Ledragomma Gymnastik Ball MAXAFE 65 cm
500 Kč

Gymnastik Ball MAXAFE 65 cm je rehabilitační míč, který je vhodný pro fyzioterapii či fitness, při bolestech zad a pro osoby se špatný držením těla.

Little Doctor ND LD - 250 U nádobka na léky (5 ks)
153 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Medikační nádobka na lék (roztok). Náhradní díl č. LD-N050 Pouze pro osobní použití. Kapacita max. : 12 ml (min. 2 ml). Určena pro použití s inhalátorem LD-250U (ultrazvukový inhalátor). Vyrobena z plastu.

Little Doctor ND LD - Maska pro děti k inhalátoru Little Doctor
133 Kč

Novinka

Inhalační maska určena primárně pro děti. Náhradní díl č. LD-N040. Pouze pro osobní použití. Určena pro použití s inhalátory LD-211C (kompresorový inhalátor) a LD-207U, LD-250U (ultrazvukové inhalátory). Vyrobena z latexu.

Papernet podložka na lůžko 1 role šíře 40cm x 50m 2vrstvá celulóza
69 Kč

PAPERNET Medical Roll jednorázová hygienická papírová podložka v roli na vyšetřovací lůžko z dvouvrstvé pevné celulózy o šířce 40 cm a délce 50 m je vhodná pro jednorázové použití ve zdravotnických zařízeních, ordinacích, rehabilitačních centrech a kosmetických salónech. Balení obsahuje 1 roli.

Papernet podložka na lůžko 1 role šíře 50cm x 50m 2vrstvá celulóza
82 Kč

PAPERNET Medical Roll jednorázová hygienická papírová podložka v roli na vyšetřovací lůžko z dvouvrstvé pevné celulózy o šířce 50 cm a délce 50 m je vhodná pro jednorázové použití ve zdravotnických zařízeních, ordinacích, rehabilitačních centrech a kosmetických salónech. Balení obsahuje 1 roli.

Papernet podložka na lůžko 1 role šíře 60cm x 50m 2vrstvá celulóza
105 Kč

PAPERNET Medical Roll jednorázová hygienická papírová podložka v roli na vyšetřovací lůžko z dvouvrstvé pevné celulózy o šířce 60 cm a délce 50 m je vhodná pro jednorázové použití ve zdravotnických zařízeních, ordinacích, rehabilitačních centrech a kosmetických salónech. Balení obsahuje 1 roli.

Papernet podložka na lůžko 9 rolí šíře 50cm x 50m 2vrstvá celulóza
775 Kč 699 Kč

PAPERNET Medical Roll jednorázová hygienická papírová podložka v roli na vyšetřovací lůžko z dvouvrstvé pevné celulózy o šířce 50 cm a délce 50 m je vhodná pro jednorázové použití ve zdravotnických zařízeních, ordinacích, rehabilitačních centrech a kosmetických salónech. Balení obsahuje 9 rolí.

Pharma Activ Aplikační sada
101 Kč

Novinka

Aplikační sada je určena k cílenému užívání koloidního stříbra nebo koloidního zlata.

Pharma Activ Škraboška na spaní
40 Kč

Škraboška na spaní Vám zajistí dokonalou tmu, a tím i tvorbu hormonů potřebných pro regeneraci organismu. Díky nim se ráno budete probouzet odpočinutí a svěží.  Velké oblibě se těší i mezi cestujícími v letadlech a všude tam, kde potřebujte klid pro vaše oči při nepříznivých světelných podmínkách.

Sepea Elisa screen test 109
8 411 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elisa screen test 109 je přesný laboratorní test, který zkoumá Vaši reakci na 109 potravin. Při tomto typu testování je krevní vzorek analyzován přesnou laboratorní Elisa technologií. Jde o přesné laboratorní určení potravin které zapříčiňují zvýšenou hladinu protilátek IgG ve vaší krvi.

SOMAVEDIC Atlantik
7 406 Kč

Atlantik je přístroj, který neutralizuje negativní škodlivé záření, a tím poskytuje lidem ochranu. Přístroj Somavedic Atlantik upravuje strukturu, vlastnosti, paměť a energetický potenciál vody. Neutralizuje zátěže ve vodě, které způsobují například bolesti v krku, nespavost a problémy s ledvinami.

SOMAVEDIC Harmonie
7 406 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Harmonie je přístroj, který neutralizuje negativní škodlivé záření, a tím poskytuje lidem ochranu.  Přístroj Somavedic Harmonie obsahuje frekvence na likvidaci parazitů, virů, baktérií a plísní. Je vhodný do bytů a obytných domů s nižší zátěží elektrosmogu.

SOMAVEDIC Quantum
7 406 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Quantum je přístroj, který neutralizuje negativní škodlivé záření, a tím poskytuje lidem ochranu.  Přístroj Somavedic Quantum odstraňuje všechny nežádoucí vlivy elektrosmogu, geopatogenních a psychosomatických zón, vodních křížů, Curryho i Hartmannových pasů.

Tropikalia Sada 3 bavlněných kapesníčků v látkovém pouzdře
203 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada 3 bavlněných kapesníčků v látkovém pouzdře, vám poslouží jako náhrada těch papírových a potěší nejen dospělé, ale i děti. Už se vám nebudou použité kapesníčky nikde povalovat, můžete je úhledně nosit v pouzdře v tašce nebo batohu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zdravotní doplňky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zdravotní doplňky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zdravotní doplňky akce.