Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 30566542

DiagnosBiotechnology 1x Drogový test COC (kokain) ze slin

DiagnosBiotechnology 1x Drogový test COC (kokain) ze slin

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Jednorázový kokainový (COC) test ve formě kazety s nasávacím polštářkem je kvalitní a rychlý orientační test, který pomáhá detekovat hladinu kokainu v lidském těle po drogy. Test se provádí ze slin, výsledek testování je znám již po 10 minutách. Celý popis
109 Kč
Zboží od: OnlineMedical
109 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

21.6.2024 na výdejním místě
21.6.2024 - 24.6.2024 na vaší adrese

Popis

Jednorázový kokainový (COC) test ve formě kazety s nasávacím polštářkem je kvalitní a rychlý orientační test, který pomáhá detekovat hladinu kokainu v lidském těle po drogy. Test se provádí ze slin, výsledek testování je znám již po 10 minutách.

Kokain může být detekován v ústních tekutinách po dobu až 24 hodin po použití.

Test je CE certifikován.

Jedná se o spolehlivou a velmi levnou variantu testu zejména při pravidelném preventivním testování osob (děti, žáci, studenti, zaměstnanci, atd.).

URČENÉ POUŽITÍ COC TESTU:
Rapid Test Midstream (lidské sliny) je rychlá chromatografická imunoanalýza pro detekci Metamfetaminu v lidských slinách při mezní koncentraci 20ng / ml. Tento test poskytuje pouze předběžný analytický výsledek testu. Pro získání potvrzeného analytického výsledku musí být použita specifičtější alternativní chemická metoda. Plynová chromatografie / hmotnostní spektrofotometrie (GC / MS) je upřednostňovanou konfirmační metodou. Klinická úvaha a odborný úsudek by měly být aplikovány na jakýkoli výsledek testu zneužívání léků, zejména při použití předběžných pozitivních výsledků.

SHRNUTÍ:
Kokain je je silný stimulant centrální nervové soustavy (CNS) a lokální anestetikum z rostliny koky (erythroxylum coca). Droga je často podávána samostatně, inhalacemi, intravenózní injekcí a kouřením. V závislosti na způsobu podávání, kokain a metabolity benzoylekgonin a ekgonin methylester můžou být
detekovány v ústní tekutině již 5–10 minut po použití. Kokain a benzoylekgonin může být detekována v ústních tekutinách po dobu až 24 hodin po použití

Pozitivní výsledek pro test COC v lidských slinách s mezní hodnotou 20 ng / ml lze očekávat ještě po 24 hodinách po požití kokainu.

Parametry:
- počet testů v balení: 1 ks
- provedení: kazeta s absorpčním polštářkem
- citlivost testu: viz výše
- výsledek již během 10 minut
- jednorázový test
- test pro in vitro sebetestování, pouze k zevnímu použití
- návod k použití je součástí balení
- CE certifikace

 POKYNY PRO POUŽITÍ:
Před testováním nechte test dosáhnout pokojové teploty (15–30 ° C). Informujte testovanou osobu, aby neměla nic v ústech, včetně jídla, nápojů nebo tabáku atd., alespoň 10 minut před odběrem slin.

1. Vyjměte testovací prostředek z uzavřeného pouzdra a použijte ho do jedné hodiny.
2. Vložte absorpční polštářek do úst a položte jej pod jazyk, aby se zachytila ústní tekutina, dokud se nezobrazí kontrolní čára C.
3. Umístěte test na čistý a rovný povrch.
4. Odečtěte výsledky za 10 minut.

INTERPRETACE VÝSLEDKŮ:

NEGATIVNÍ: Zobrazí se dvě čáry. Jedna barevná čára by měla být v kontrolní oblasti © a další čára by měla být v testovací oblasti (T). Tento negativní výsledek ukazuje, že koncentrace metamfetaminu je pod detekovatelnou hladinou 50 ng / ml.

POZNÁMKA: Intenzita barvy v oblasti testovací linie (T) se může lišit v závislosti na koncentraci metamfetaminu přítomném ve vzorku. Proto by měl být každý odstín barvy v oblasti testovací čáry (T) považován za negativní.

POZITIVNÍ: V kontrolní oblasti © se zobrazí jedna barevná čára. V testovací oblasti (T) se neobjeví žádná čára. Tento pozitivní výsledek ukazuje, že koncentrace metamfetaminu je nad detekovatelnou hladinou 50 ng / ml.

VADNÝ: Kontrolní čára se nezobrazí. Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávná  technika provedení jsou nejpravděpodobnějšími důvody selhání kontrolní ho testu. Zkontrolujte postup a zopakujte test s novým testem.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ:
Test nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Test by měl zůstat v uzavřeném pouzdře až do jeho použití. Sliny nejsou klasifikovány jako biologické nebezpečí.

SKLADOVÁNÍ:
Uchovávejte v balení v uzavřeném pouzdře při 2–30 ° C.  Test je platný do data expirace vytištěného na uzavřeném pouzdru.

POZNÁMKA:
Zkouška provedená běžně prodávanými COC testy poskytuje předběžný analytický výsledek. Pro právní použití výsledku testu je nutné provést laboratorní potvrzení výsledku specifickou alternativní chemickou metodu ve specializované laboratoři.

Vyobrazení výrobku v našem obchodě se může lišit od skutečnosti, nikoliv však typ testu nebo jeho parametry.

Akademon

Kokain:
Kokain je alkaloid jihoamerického keře koka pravá. Volná báze kokainu zvaná „crack“ vzniká smícháním s alkalickým činidlem (nejčastěji sodou, ale používá se např. i vápno nebo prášek do pečiva), dále pak s éterem nebo méně častým čpavkem a následnou tepelnou úpravou. Kokain působí na centrální nervový systém jako stimulant, jeho požití způsobuje pocity euforie, neúnavnosti, hyperaktivitu, zvýšení krevního tlaku a tepové frekvence. Předávkování způsobuje vysoký nárůst krevního tlaku a abnormality ve funkci srdečního svalu (kontrakce probíhají buď extrémně rychle nebo pomalu; příliš silně nebo slabě). To může vést až ke smrti.

 Doba, po kterou je možné zjistit užití těchto drog:
Doba, po kterou je možné užití drogy zjistit, se může u jednotlivých uživatelů značně lišit. Vždy závisí na váze a metabolismu konkrétní osoby, na požitém množství a síle (čistotě) drogy, na pravidelnosti užívání a ve většině případů i na způsobu užití. Vliv má i zvolený vzorek (moč, sliny, pot, krev, vlasy) a testovací metoda (citlivost testu). Obecně lze stanovit tyto orientační doby záchytu:

- kokain v moči: cca 3 až 5 dní
- kokain ve slinách: cca 1 den
- kokain v krvi: max cca 5 hodin
- kokain ve vlasech: cca 3 měsíce (záleží na délce vlasů)