10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

DiagnosBiotechnology

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
DiagnosBiotechnology 2ks Drogový test na PERVITIN (metamfetaminy) z moči, proužek DiagnosBiotechnology 2ks Drogový test na PERVITIN (metamfetaminy) z moči, proužek
DiagnosBiotechnology 2ks Drogový test na PERVITIN (metamfetaminy) z moči, proužek

Charakteristika:Jednorázový metamfetaminový (MET) test ve formě proužku je kvalitní a rychlý orientační test, který pomáhá detekovat hladinu metamfetaminu, amfetaminu (AMP), MDMA a metabolitů těchto drog v lidském těle po požití především pervitinu a dalších drog jako je speed, crank a extáze.

můžete mít 29.5. - 30.5.

DiagnosBiotechnology 2x Drogový test na COC (Kokain) z moči, proužek DiagnosBiotechnology 2ks Drogový test na PERVITIN (metamfetaminy) z moči, proužek
DiagnosBiotechnology 2x Drogový test na COC (Kokain) z moči, proužek

Jednorázový kokainový (COC) test ve formě proužku je kvalitní a rychlý orientační test, který pomáhá detekovat hladinu kokainu a jeho metabolitů v lidském těle po požití této drogy. Test se provádí z moči, výsledek testování je znám již po 5 minutách. Test je CE certifikován.

můžete mít 30.5. - 31.5.

DiagnosBiotechnology 10x Drogový test na marihuanu - THC z moči, proužek DiagnosBiotechnology 2ks Drogový test na PERVITIN (metamfetaminy) z moči, proužek
DiagnosBiotechnology 10x Drogový test na marihuanu - THC z moči, proužek

Jednorázový marihuanový (THC) test ve formě proužku je kvalitní a rychlý orientační test, který pomáhá detekovat hladinu THC a dalších kanabinoidů v lidském těle po požití především marihuany a hašiše. Test se provádí z moči, výsledek testování je znám již po 5 minutách. Test je CE certifikován.

můžete mít 29.5. - 30.5.

DiagnosBiotechnology 1x Drogový test COC (kokain) ze slin DiagnosBiotechnology Drogový test na marihuanu - THC z moči, proužek, 1ks
DiagnosBiotechnology 1x Drogový test COC (kokain) ze slin

Jednorázový kokainový (COC) test ve formě kazety s nasávacím polštářkem je kvalitní a rychlý orientační test, který pomáhá detekovat hladinu kokainu v lidském těle po drogy. Test se provádí ze slin, výsledek testování je znám již po 10 minutách.

můžete mít 29.5. - 30.5.

DiagnosBiotechnology Drogový test na marihuanu - THC z moči, proužek, 1ks DiagnosBiotechnology Drogový test na marihuanu - THC z moči, proužek, 1ks
DiagnosBiotechnology Drogový test na marihuanu - THC z moči, proužek, 1ks

Jednorázový marihuanový (THC) test ve formě proužku je kvalitní a rychlý orientační test, který pomáhá detekovat hladinu THC a dalších kanabinoidů v lidském těle po požití především marihuany a hašiše. Test se provádí z moči, výsledek testování je znám již po 5 minutách. Test je CE certifikován.

můžete mít 29.5. - 30.5.

DiagnosBiotechnology 1x Alkoholový test z moči, proužek DiagnosBiotechnology Drogový test na marihuanu - THC z moči, proužek, 1ks
DiagnosBiotechnology 1x Alkoholový test z moči, proužek

Tento test je jednorázový chromatografický imunologický test na bázi laterálního proudu.

Momentálně nedostupné

DiagnosBiotechnology 1x Drogový test na KRATOM z moči, proužek DiagnosBiotechnology 1x Multi drogový test ze slin na 6 drog-1ks (AMP, BZO, COC, THC, MET, OPI)
DiagnosBiotechnology 1x Drogový test na KRATOM z moči, proužek

Kratom Rapid Test Dipstick (moč) je rychlý screeningový test moči, který lze provést bez použití  přístroje. Test využívá protilátku k selektivní detekci zvýšených hladin mitragyninu v moči.

Momentálně nedostupné

DiagnosBiotechnology 1x Multi drogový test ze slin na 6 drog-1ks (AMP, BZO, COC, THC, MET, OPI) DiagnosBiotechnology 1x Multi drogový test ze slin na 6 drog-1ks (AMP, BZO, COC, THC, MET, OPI)
DiagnosBiotechnology 1x Multi drogový test ze slin na 6 drog-1ks (AMP, BZO, COC, THC, MET, OPI)

Jednorázový multidrogový test ve formě nádobky je kvalitní a rychlý orientační test, který pomáhá detekovat hladinu všech nejběžnějších drog a jejich metabolitů v lidském těle.

Momentálně nedostupné

DiagnosBiotechnology 1x Test na 5 drog z moči AMP COC MET MOR THC DiagnosBiotechnology 1x Multi drogový test ze slin na 6 drog-1ks (AMP, BZO, COC, THC, MET, OPI)
DiagnosBiotechnology 1x Test na 5 drog z moči AMP COC MET MOR THC

Jednorázový multidrogový test ve formě panelu je kvalitní a rychlý orientační test, který pomáhá detekovat hladinu všech nejužívanějších drog a jejich metabolitů v lidském těle.

Momentálně nedostupné

DiagnosBiotechnology Multi drogový test ze slin na 6 drog-1ks nádobka 3H (AMP,MET,COC, BZO, THC, OPI) DiagnosBiotechnology Multi drogový test ze slin na 6 drog-1ks nádobka 3H (AMP,MET,COC, BZO, THC, OPI)
DiagnosBiotechnology Multi drogový test ze slin na 6 drog-1ks nádobka 3H (AMP,MET,COC, BZO, THC, OPI)

Testovaná osoba může být při odběru vzorku slin pod přímým ohledem, odpadá možnost manipulace se vzorkem. Test je díky formátu provedení a pokrytí širokého spektra látek nejvhodnější variantou pro testování zaměstnanců, studentů i vlastních dětí.

Momentálně nedostupné

Výrobce antigenních testů na COVID-19.