Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 37936726

DiagnosBiotechnology Drogový test na marihuanu - THC z moči, proužek, 1ks

DiagnosBiotechnology Drogový test na marihuanu - THC z moči, proužek, 1ks

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Jednorázový marihuanový (THC) test ve formě proužku je kvalitní a rychlý orientační test, který pomáhá detekovat hladinu THC a dalších kanabinoidů v lidském těle po požití především marihuany a hašiše. Test se provádí z moči, výsledek testování je znám již po 5 minutách. Test je CE certifikován. Celý popis
59 Kč
Zboží od: OnlineMedical
59 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

20.6.2024 na výdejním místě
20.6.2024 - 21.6.2024 na vaší adrese

Popis

Jednorázový marihuanový (THC) test ve formě proužku je kvalitní a rychlý orientační test, který pomáhá detekovat hladinu THC a dalších kanabinoidů v lidském těle po požití především marihuany a hašiše. Test se provádí z moči, výsledek testování je znám již po 5 minutách. Test je CE certifikován.

Jedná se o spolehlivou a velmi levnou variantu testu zejména při pravidelném preventivním testování osob (zaměstnanci – profese jako např. řidiči nebo skladníci, vlastní děti, žáci a studenti, atd.).

 Citlivost testu (detekční limit):
Test má vysokou citlivost a je schopný odhalit užití drogy již od detekčního limitu 30 ng/ml. Zde je přehled minimálního zjistitelného množství specifických látek ve vzorku moči, pro které je tento test určen:

11-nor-Δ8 -THC-9-COOH: 30 ng/ml
11-nor-Δ9 -THC-9-COOH: 50 ng/ml
11-hydroxy-Δ9 -THC: 2.500 ng/ml
Δ8-THC: 7.500 ng/ml
Δ9-THC: 10.000 ng/ml
Cannabinol: 10.000 ng/ml
Cannabidiol: 100.000 ng/ml

Parametry výrobku:
- počet testů v balení: 1 ks
- provedení: proužek
- citlivost testu: viz výše
- výsledek již během 5 minut
- jednorázový test
- test pro in vitro sebetestování, pouze k zevnímu použití
- návod k použití je součástí balení
- CE certifikace

 Způsob provedení testu:
Vzorek moči se odebere do čisté nádobky a do vzorku se krátce ponoří testovací proužek po vyznačenou hranici. Výsledek testování se odečte po 5 minutách od provedení testu. Ve vyhodnocovací oblasti se musí vždy objevit kontrolní čárka a případně i testovací čárka v závislosti na tom, zda vzorek obsahuje či neobsahuje určité množství drogy. Přesný popis provedení testu a další informace naleznete v přiloženém návodu k použití.

 Poznámka:
Zkouška provedená běžně prodávanými drogovými testy poskytuje předběžný analytický výsledek. Pro právní použití výsledku testu je nutné provést laboratorní potvrzení výsledku specifickou alternativní chemickou metodu ve specializované laboratoři.

Laboratorní potvrzení výsledku testu nebo opakované testování se také doporučuje z důvodu vyloučení tzv. falešně negativního či falešně pozitivního výsledku testu. Více informací naleznete v přiloženém návodu k použití.

Barevné vyobrazení výrobku v našem obchodě se může lišit od skutečnosti, nikoliv však typ testu nebo jeho parametry.

 Heroin – Wikipedie

Marihuana, hašiš, THC:
Jedná se o psychoaktivní drogy získávané z indického konopí. Přípravky z květů vrcholových částí rostliny a listových čepelí se označují jako marihuana (nazývaná také jako špek, gandža, tráva, brčko, rostlina, joint, hulení, zelí, marijánka, skunk, skéro, maruška). Hašiš (haš, kiff, shit) je zpracováván ze sušených samičích květů konopí, které vylučují značné množství pryskyřice a je přibližně 6× silnější než marihuana. Kanabinoidy jsou účinné látky obsažené v konopí, THC je nejvýznamnější z těchto látek. Marihuana se nejčastěji užívá kouřením, občas žvýkáním a je možné ji také přidávat do jídel, či vařených nápojů. Názory na škodlivost této drogy se velmi liší, mezi okamžité negativní účinky užívání marihuany patří zrychlený srdeční tep, dezorientace, nedostatečná koordinace těla, často také  deprese nebo ospalost. Někteří uživatelé trpí záchvaty paniky nebo úzkosti. 

Doba, po kterou je možné zjistit užití těchto drog:

Doba, po kterou je možné užití drogy zjistit, se může u jednotlivých uživatelů značně lišit. Vždy závisí na váze a metabolismu konkrétní osoby, na požitém množství a síle (čistotě) drogy, na pravidelnosti užívání a ve většině případů i na způsobu užití. Vliv má i zvolený vzorek (moč, sliny, pot, krev, vlasy) a testovací metoda (citlivost testu). Obecně lze stanovit tyto orientační doby záchytu:

- THC v moči: cca 2 až 3 dny při jednorázovém užití, cca 1 až 3 měsíce při pravidelném užívání
- THC ve slinách: cca 12 až 24 hodin
- THC v krvi: maximálně cca 2 týdny
- THC ve vlasech: cca 3 měsíce (záleží na délce vlasů)