Stadler Form OSKAR

92%
Hodnocení: 4,6
Stadler Form

Stadler Form OSKAR

92%
Hodnocení: 4,6
Stadler Form

Evaporační zvlhčovač vzduchu Stadler Form OSKAR bílý. Oskar je praktický společník – s LED kontrolkami, které lze v noci ztlumit. Aby vám Oskar mohl poskytnout své nejlepší služby a vy si tak mohli co nejlépe odpočinout, Oskar má možnost šířit do ovzduší libovolnou vůni! Celý popis

3990
4.6 61
3 990 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem 3 kusy

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 722855

Popis

Popis produktu

4K Ultra HD 4K Ultra HD

hlavní přednosti

 • Dlouhodobý a pravidelný pobyt v místnosti, kde je nízká vlhkost vzduchu, rozhodně není nic příjemného. Suchý vzduch totiž dráždí ke kašli, vysušuje sliznici a činí ji zranitelnější vůči virům, bakteriím či roztočům. Nejefektivnější a nejrychlejší cestou, jak se suchého vzduchu v místnosti zbavit, je pořízení kvalitního zvlhčovače vzduchu.
 • Evaporační zvlhčovač vzduchu OSKAR pracuje na principu přirozeného odparu, který se vyskytuje i v přírodě. Takový způsob zvlhčování je velmi šetrný, neboť vlhkost v místnosti stoupá poměrně rychle, ale zároveň nehrozí přesycení vzduchu vodními parami. OSKAR disponuje dvěma antibakteriálními filtračními kazetami vyrobenými z látky a papíru, po kterých stoupá voda směrem vzhůru. Ventilátor umístěný v horní části přístroje pak žene vlhkost rovnoměrně do místnosti.
 • Oproti konkurenci v kategorii do 50 m2 je OSKAR velmi výkonný – při vyšší ze dvou rychlostí ventilátoru totiž dokáže do vzduchu během hodiny dostat až 370 g vody. Jeho vysoké pracovní nasazení však vaše smysly nepoznají – pro oči je přirozeně odpařená vodní pára neviditelná a maximální hluk, který OSKAR vydává, je hlasitý asi jako lidský šepot.
 • Ovládací panel OSKARA se nachází na horní straně přístroje, takže ovládání je velmi snadné a intuitivní. Díky integrovanému hydrostatu je zvlhčovač velmi ekonomický – stačí nastavit požadovanou vlhkost a OSKAR už se postará o její udržování. Nízkou spotřebu pak ještě podtrhuje možnost vypnout podsvícení ovládacího panelu, což se hodí zejména v ložnici během nočních hodin. Kvalitu filtračních kazet si OSKAR ohlídá sám a v případě nutnosti výměny vás upozorní.
 • OSKAR je také plně automatický. Jakmile mu v jeho 3,5litrové dojde voda, sám se vypne. Její opětovné doplnění zvládne díky výklopným dvířkám úplně každý, stačí k tomu konvička nebo sklenička s vodou. Samozřejmostí je možnost přidání vaší oblíbené aroma esence, která zaplní místnost vůní rovnoměrně spolu s vlhkostí.

vlastnosti

Kompaktní rozměry

OSKAR je dnes již kultovní zvlhčovač vzduchu, neboť v celé historii značky Stadler Form zaujímá první místo na žebříčku nejprodávanějších zvlhčovačů. Vděčí za to jistě i svým rozměrům.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Pracovitý a tichý

OSKAR je výjimečně tichý společník, jehož pracovní tempo je vražedné. Do vzduchu dostane za hodnu až 370 g vody.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Množství funkcí a vychytávek

Odkud začít? Integrovaný hydrostat, automatické vypnutí při vyčerpání vody, noční režim, indikace pro výměnu filtrů. Funkcí a vymožeností má OSKAR opravdu hodně.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Ekologicky šetrný materiál

Stadler Form myslí ekologicky, což dokazuje inovovaný filtr pro zvlhčovače vzduchu řady OSKAR. Nové filtry jsou vyráběny výhradně z rostlinných a textilních vláken a také v nich není použit ani kousek plastu.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Indikace vody v přístroji

Letmým pohledem zjistíte, jestli je v přístroji dostatek vody či ji bude třeba doplnit.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Jednoduché doplnění vody

Výklopná dvířka na boční straně přístroje slouží pro snadné doplnění vody. Není tedy třeba zvlhčovač složitě rozdělávat, na doplnění vám bohatě postačí konvička či sklenka.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Osvěžte vzduch vůní!

Oblíbená aroma esence podpoří zvlhčený vzduch, zrelaxuje mysl a dodá do vašeho domova nádech pohody a klidu.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

4 barevná provedení

Máte rádi klasiku (bílá, černá) nebo raději něco extra (bronzová, limetková)? Vyberte si OSKARA, který se vám nejvíce zamlouvá.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

technické parametry

 • evaporační (studený odpar) zvlhčovač vzduchu
 • velmi nízká spotřeba el. energie: 6 – 18 W
 • dávkovač vůně
 • 2 výstupní úrovně
 • noční režim
 • automatické vypnutí v případě prázdné nádoby na vodu
 • integrovaný hydrostat (regulátor vlhkosti)
 • u přístroje je přiložena Antibakteriální stříbrná kostka
 • množství vypouštěné páry: max 370 g/h
 • objem nádoby na vodu: 3,5 litrů
 • rozměry: 290 × 246 × 246 mm
 • hlučnost: 26–39 dB
 • hmotnost: 3.1 kg
 • barva: bílá

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Objem nádrže 3.5 l
Doporučený prostor 40 m2
Doporučený prostor 100 m3
Ultrazvukový systém ne
Regulace vlhkosti ano
Funkce ionizace ne
Displej ne
Dálkové ovládání ne
Časovač ne
Funkce automatického vypnutí

Funkce automatického vypnutí

ano
Funkce aroma ano
Ovládání

Ovládání

manuální
Mobilní zvlhčovač (kolečko) ne
Šířka 24.6 cm
Výška 29 cm
Hloubka 24.6 cm
Hmotnost (kg) 3.1 kg
Barva

Barva

bílá
Příkon 18 W