Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 21373343

Little Giant Schůdkový žebřík Mightylite M6

Little Giant Schůdkový žebřík Mightylite M6

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Velice lehký a stabilní schůdkový žebřík z nevodivého sklolaminátu s unikátním organizérem pro nářadí a materiál na horní rukojeti žebříku. Celý popis

Maximální délka

6 740 Kč
Zboží od: LAGIS s.r.o.
6 740 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

1.7.2024 - 3.7.2024 na vaší adrese

Popis

MightyLite

Každý potřebuje ultrafunkční žebřík. Pokud hledáte lehký a pohodlný žebřík, který vám pomůže bezpečně dosáhnout vysokých míst, je MightyLite tím ​​pravým žebříčkem pro vaši práci.

Lehký sklolaminát (fiberglass)

MightyLite je lehký žebřík ze skelných vláken, který váží o 15% méně než tradiční žebříky ze sklolaminátu. Lehký žebřík snižuje zranění spojená s přepravou těžké techniky. Díky Hi-Viz zelené barvě se navíc budete moci vyhnout nárazům lidí nebo předmětů do žebříku, když je používán.

Pohodlná plošina

Při stoupání na MightyLite si všimnete, že 8 cm příčky s nášlapy jsou mimořádně široké, aby se zabránilo sklouznutí a únavě nohy. Když dosáhnete na vrchol žebříku, můžete stát na plošině s plochou 1089 čtverečních centimetrů. Tato plošina omezuje nebezpečné pády a je pohodlná pro dlouhodobé stání.

Ground Cue

Nebuďte jedním z mnoha jedinců, kteří se zraní, když sestoupíte z žebříku, i když jste ještě nejste na spodní příčce žebříku. Když vstoupíte na spodní příčku, Ground Cue slyšitelně zacvakne a upozorní vás, že jste bezpečně dosáhli na zem.

Inovativní horní organizér

Inovativní horní organizér je opatřen háčky, otvory, sloty a drážkami, aby bylo vaše nářadí a materiály na dosah i na žebříku.

 


(938) MightyLite Demo | Little Giant Ladder Systems – YouTube