Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 21373370

Little Giant Víceúčelový kloubový výsuvný žebřík Conquest All-terrain M26

Little Giant Víceúčelový kloubový výsuvný žebřík Conquest All-terrain M26

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hliníkový výsuvný kloubový žebřík s výsuvnými vyrovnávacími nohami, které se přizpůsobí nerovnému terénu a zajistí vyšší stabilitu. Konfigurace až 7 poloh. Zatížení 150 kg na každé straně. Celý popis

Maximální délka

19 423 Kč
Zboží od: LAGIS s.r.o.
19 423 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

25.6.2024 - 27.6.2024 na vaší adrese

Popis

Conquest All-Terrain ™

Little Giant® Conquest All-Terrain™ je lehký vícepolohový výsuvný kloubový žebřík s výsuvnými vyrovnávacími nohami, které přizpůsobí váš žebřík tak, aby vyhovoval nerovnému terénu a zajistil vyšší stabilitu. Mějte pocit bezpečí, bez ohledu na to, kam vás práce může zavést. Conquest All-Terrain splňuje nebo překračuje všechny standardy EN 131 s nosností 150 kg ve všech konfiguracích. V konfiguraci štafle zvládne 150 kg na obou stranách.

 Conquest All Terrain ™

Když máte dělat pořádné projekty, potřebujete žebřík, který dokáže všechno. Conquest All-Terrain ™ je dokonalým žebříčkem k dokončení těchto úkolů. Od stavby domu až po zavěšení sádrokartonu vám Coquest pomůže dokončit seznam všech úkolů.

Snadné použití

Conquest All-Terrain je lehký, vícepolohový žebřík s přidanými funkcemi, které usnadňují ideální nastavení. Chcete-li upravit výšku žebříku, jednoduše zatlačte seřizovací prvky Rock Lock ™ a posuňte vnitřní část do požadované výšky. Výsuvné , stranově i výškově nastavitelné nohy vám rychle a snadno umožní nastavit žebřík v jakémkoliv terénu přesně jak potřebujete. A to rychle a bezpečně. Pokud potřebujete přemístit žebřík z místa na místo, sklopte žebřík na kolečka Tip & Glide™ a odvezte jej kam potřebujete.

Až 6 možnosti žebříku za cenu jednoho !!

Tento model umožňuje z jednoho žebříku několika jednoduchými pohyby vytvořit dva samostatné A žebříky.

Když vysunete ze základního žebříku vložené stojny a spojíte je produktem art. č. 26999 ( kozlíkový držák)* můžete si vytvořit dva samostatné A žebříky. Pro práci více lidí, nebo můžete použít jako kozu nebo lešení s pomocí teleskopické plošiny PLANKS. Tyto vysunuté stojny se zvýšenou opatrností můžete také použít jako samostatné žebříky pro polohu opření.

Vznikne Vám tak jeden menší žebřík s možností většiny konfigurací a dva samostatné žebříky v poloze opření, nebo jejich kombinace.

Vícepolohový žebřík

Conquest All-Terrain je žebřík, který vám pomůže snadno dokončit úkoly. Sestavte žebřík v různých konfiguracích, které vyhovují projektu, jako jsou štafle, výsuvný žebřík, na schodiště, 90° poloha nebo lešení **. Je to rychlé a snadné.

 

* Kozlíkové držáky art:26999 , nejsou součástí dodávky

Plošina lešení není součástí dodávky

Meet the Conquest All-Terrain | IA 300 lbs Rated | Little Giant Ladder Systems – YouTube