Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 21373361

Little Giant Žebřík King Kombo Professional M6

Little Giant Žebřík King Kombo Professional M6

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Velice lehký, hliníkový, profesionální, multifunkční žebřík s vysokou bezpečností a všestranností. Konfigurace 3 v 1 štafle, prodloužení a opření. Celý popis

Maximální délka

8 779 Kč
Zboží od: LAGIS s.r.o.
8 779 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

1.7.2024 - 3.7.2024 na vaší adrese

Popis

Jste profesionál, takže potřebujete žebřík, který vám pomůže dokončit věci rychleji než kdy dříve. Little Giant® King Kombo ™ je vrcholem technologie žebříků a nabízí celou řadu výhod, díky nimž je váš žebřík bezpečnější a všestrannější než kdy dříve. King Kombo je vítězem ceny OH&S New Product of the Year za rok 2019 a je také vítězem ceny Innovation Award 2019 Pro Tool. V obou oceněních byl žebřík oceněn za svou inovaci a bezpečnost.

Kombinovaný žebřík

Tento kombinovaný žebřík 3 v 1 lze snadno převést z konfigurace štafle na prodloužení a opření, což vám poskytne dokonalý nástroj pro jakoukoli práci.

kombinovaný žebřík King Kombo 3 v 1

1. prodloužení

S funkční zadní částí v rozšířené poloze se snadno dostanete na vysoká místa, dokonce i na střešní a podkrovní přístupové vykýře.

2. štafle

Tento žebřík má široce rozšířenou základnu pro robustní lezení a úzkou zadní stranu, která se vejde mezi nástěnné sloupky.

3. opření

King Kombo je opíratelný žebřík vyhovující OSHA / ANSI. Bezpečně si opřete žebřík, abyste se mohli přiblížit své práci.

Rotující nástěnná podložka

Korunním klenotem King Kombo je jeho rotující nástěnná podložka. Nyní můžete žebřík bezpečně postavit na vnitřní a vnější rohy, stěny a čepy.

Rotující nástěnná podložka

Dvouúčelové nohy

Lezecká strana žebříku je opatřena širokými nohami pro zvýšenou stabilitu bočního výkyvu těžiště. Prodlužovací strana žebříku má funkční zadní část, která se vejde mezi čepy, a vejde se do těsných pracovních prostorů mezi nástěnnými sloupky, stropními vazníky a přístupovými dvířky střechy nebo podkroví.

Hodnocení Duty Rating

Tento žebřík dosahuje hodnocení IAA, který splňuje nebo překračuje všechny standardy EN 131, s kapacitou 150 kg.

Videa

King Kombo Pro | Demo | Little Giant Ladder Systems – YouTube

Youtube video Lgv9l-Q-K9E

Youtube video kn23wRufDss

Youtube video 3hAWsCbt1FU

Youtube video JtEbOqrbFlI