Allnature Jasmínový čaj zelený sypaný BIO 50 g
89 Kč

Novinka

Jasmínový čaj zelený sypaný BIO je jedním z nejoblíbenějších květinových čajů v Číně. Jasmínové květy obohatí zelený čaj o okouzlující vůni a chuť. Antioxidační vlastnosti tohoto čaje mohou pomoci nastartovat metabolismus, a zároveň podpořit ochranu imunitního systému.


English Tea Shop Čistý zelený čaj 20 pyramidek
174 Kč

Zelený čaj, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd. , je na celém světě považovaný za zázračný nápoj pro udržení skvělého zdraví. Zelený Čaj (Camelia Sinensis) byl konzumován po staletí jako povzbuzující a inspirativní nápoj.


English Tea Shop Zelený čaj s granátovým jablkem 20 pyramidek
174 Kč

Zelený čaj, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd. , je na celém světě považovaný za zázračný nápoj pro udržení skvělého zdraví. Zelený čaj je ochucen kousky granátového jablka a doplněn růžovými lístky.


Naturalis Zelený čaj Naturalis BIO 70 g
88 Kč

BIO Zelený čaj Naturalis je speciální odrůda čaje „china sencha organic“. Díky své jemné chuti a příjemnému aroma patří k zákaznicky nejoblíbenějším jednodruhovým čajům.


Salvia Paradise Japan Bancha
90 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Japan Bancha k celodennímu popíjení pro naší fyzickou a mentální aktivitu.


Salvia Paradise Japan Sencha
131 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Japan Sencha zelený čaj vhodná jak pro běžné příležitosti, tak pro ty výjimečné pro naší fyzickou a mentální aktivitu.


Salvia Paradise Vietnam Tra Nam Sao OP
187 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

100% čistý Vietnam Tra Nam Sao OP je vietnamský čaj, který je řazen k nejsilnějším zeleným čajům na trhu. Svým obsahem kofeinu převyšuje kávu a je známo, že dokáže povzbudit jako energetický drink.


Salvia Paradise White Monkey - Bílá opice
122 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

100% čistý White Monkey neboli bílá opice je známý čínský čaj pocházející z oblasti Fujian. Jedná se o vysoce jakostní pravý zelený čaj, který je někdy díky vysokému podílu ochmýřených tipsů mylně považován za čaj bílý.