3M Respirátor 9310+ FFP1 NR D bez výdechového ventilu
39 Kč

3M Aura částicový respirátor 9310+ poskytuje pohodlí a styl bez omezení výkonu. Chrání proti prachu a aerosolům, které můžeme najít ve více průmyslových prostředích, kde se vyžaduje úroveň ochrany FFP1. Jednorázové použití.

3M Ochranné brýle 282x
239 Kč

Brýle s výborným krytím a zorným polem, velmi lehké (22 g). Měkké, pružné stranice lze naklonit. Pevný polykarbonátový zorník s ochrannou vrstvou proti poškrábání a zamlžování.

3M COMMAND nalepovací systém rámečků na zeď M-5,4 kg, 17201-ES, bílá
209 Kč

Sada praktických proužků na zeď vám umožní vyzdobit si byt bez kladiva a vrtačky. 3M COMMAND nalepovací systém rámečků na zeď M-5,4 kg obsahuje 4 sady proužků o rozměrech 1,9 × 7 cm, které unesou zátěž až 5,4 kg. Ideální pro výzdobu interiéru obrazy, dřevěnými písmeny, deskami z akustické pěny či tabulemi.

3M COMMAND nalepovací systém plakátů, bílá
149 Kč

Sada praktických proužků na zeď vám umožní vyzdobit si byt bez kladiva a vrtačky. 3M COMMAND nalepovací systém plakátů obsahuje 12 proužků o rozměrech 1,6 × 4,6 cm, které vystačí až na 6 plakátů. Ideální pro výzdobu interiéru plakáty, nápisy, kalendáře či další obrázky bez rámečků.

3M COMMAND nalepovací systém rámečků na zeď L-7,2 kg, 17023P, bílá
239 Kč

Sada praktických proužků na zeď vám umožní vyzdobit si byt bez kladiva a vrtačky. 3M COMMAND nalepovací systém rámečků na zeď L – 7,2 kg obsahuje 4 sady proužků o rozměrech 1,9 × 9,3 cm, které unesou zátěž až 7,2 kg. Ideální pro výzdobu interiéru obrazy, dřevěnými písmeny, deskami z akustické pěny či tabulemi.

3M COMMAND nalepovací systém rámečků na zeď S-1,8 kg, bílá
199 Kč

Sada praktických proužků na zeď vám umožní vyzdobit si byt bez kladiva a vrtačky. 3M COMMAND nalepovací systém rámečků na zeď S – 1,8 kg obsahuje 4 sady proužků o rozměrech 1,6 × 4,6 cm, které unesou zátěž až 1,8 kg. Ideální pro výzdobu interiéru obrazy, dřevěnými písmeny, deskami z akustické pěny či tabulemi.

3M Ochranné brýle pro svařování 3M 2845
489 Kč

Tyto ochranné brýle jsou vybaveny integrovaným chráničem obočí pro větší ochranu. Mají pevný polykarbonátový zorník s ochrannou vrstvou proti poškrábání a zamlžování. Typ zorníku: IR 5 (5 1 F) pro svařování plynem.

3M Ochranné sluchátka Peltor X4A SNR 33 dB, hlavový oblouk
1 062 Kč

Lehká konstrukce. Kompatibilní s prostředky na ochranu zraku a filtračními polomaskami 3M. Vnitřní dvojitá drátěná konstrukce náhlavního pásku nabízí lepší rovnováhu, snadné nastavení a odolnost.

3M Sluchátka, chránič sluchu- 3M PELTOR Optime1 - H510A-40
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

OPTIME I Lehký mušlový chránič sluchu nabízí univerzální ochranu a díky velmi nízké hmotnosti poskytuje uživateli zančné pohodlí, široká a pohodlná těsnící dosedací linie je vyplněna jedinečnou kombinací kapaliny a pěny…

3M Háček nalepovací velký-17%
169 Kč 140 Kč

Maximální nosnost 2,25 kg. Velice snadná montáž pomocí oboustranné pásky a proužků. Prodejní balení obsahuje 1 ks háčku a 2 ks nalepovacích proužků.

3M Špunty do uší Ear Classic bez šňůrky
6 Kč

Jednorázové tvarovatelné omyvatelné zátkové chrániče sluchu ze speciální PVC pěny, nedráždí pokožku, tvarová paměť umožňuje postupné a dokonalé přilnutí ke stěně zvukovodu, snadné a pohodlné použití.

3M Hygienický set k sluchátkam Peltor Optime I
243 Kč

Hygienický set k sluchátkam Peltor Optime I – HY51, sluchátka H510. Náhradní hygienický set pro chrániče sluchu 3M Optime I obsahuje tlumící polštářky, obvodovou pěnovou výztuž a obvodové manžety.

3M je výrobní společnost působící v řadě oblastí po celém světě: za použití jejích špičkových technologií vzniká na 50 000 různých produktů a výrobků pro kancelář, komerční grafiku, elektro a telekomunikace, zdravotnictví, automobilový průmysl či bezpečnost a ochranu. 3M je nadnárodní společnost, jejíž divize vzájemně spolupracují na vývoji, výrobě a marketingové podpoře všech produktů.

3M je výrobní společnost působící v řadě oblastí po celém světě: za použití jejích špičkových technologií vzniká na 50 000 různých produktů a výrobků pro kancelář, komerční grafiku, elektro a telekomunikace, zdravotnictví, automobilový průmysl či bezpečnost a ochranu. 3M je nadnárodní společnost, jejíž divize vzájemně spolupracují na vývoji, výrobě a marketingové podpoře všech produktů.