10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Honem zpátky do ohrádky Vadí nevadí! aneb Nejsme všichni stejní - nová generace
Honem zpátky do ohrádky

Hra Honem zpátky do ohrádky! může být první společenskou hrou vašich nejmenších. Hledání ztracených zvířátek můžete uzpůsobit jak nejmenším dětem, tak i větším předškolákům.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Dávej bacha - nová generace Vadí nevadí! aneb Nejsme všichni stejní - nová generace
Dávej bacha - nová generace

Společenská hra pro děti od 4 let seznamuje děti s prvními životními nástrahami. Na veselých ilustracích ze života holčičky Elišky, její bratříčka Ondry a jejich kamarádů Huga a Emila si můžete s dětmi popovídat o tom, jak si bezpečně hrát doma, v přírodě či při sportu.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Vadí nevadí! aneb Nejsme všichni stejní - nová generace Vadí nevadí! aneb Nejsme všichni stejní - nová generace
Vadí nevadí! aneb Nejsme všichni stejní - nová generace

Vadí, Nevadí se obrací k předškolním a školním dětem. Zažívají totiž především v dětském kolektivu složitější okamžiky. Přirozeně se mezi sebou porovnávají a více vnímají rozdíly v chování, v životním stylu i v otázce materiálního komfortu svých rodin.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Yummy! Abeceda aneb Pestré hrátky s písmenky a obrázky
Yummy!

The game for children from 3 years of age familiarises children with the essential eating habits, and at the same time, it shows them specific examples, why it is important to ensure healthy, varied, and balanced diet. The contemporary, so-called Western Civilization is successfully getting fat.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Abeceda aneb Pestré hrátky s písmenky a obrázky Abeceda aneb Pestré hrátky s písmenky a obrázky
Abeceda aneb Pestré hrátky s písmenky a obrázky

Originální česká, velkoryse ilustrovaná hra pro poznávání abecedy a hraní nejen s češtinou. Vezměte předškoláčky či malé školáky na dobrodružnou výpravu do světa písmen, slov a příběhů.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Nešťourej se v nose - nová generace Abeceda aneb Pestré hrátky s písmenky a obrázky
Nešťourej se v nose - nová generace

Prožijte s Ondrou, jeho sestřičkou Eliškou, jejich rodiči a rozpustilými kamarády Hugem a Emilem 30 různých situací z každodenního života a podívejte se, jak si s nimi dokázali poradit.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Pekelné učení s Čertíkem Kvítkem: Vyjmenovaná slova Pekelné učení s Čertíkem Kvítkem: Vyjmenovaná slova
Pekelné učení s Čertíkem Kvítkem: Vyjmenovaná slova

Čertík Kvítko je normální čertí kluk, veselý a kamarádský rošťák. Stejně jako vy, děti, musí chodit do školy (i když ta jeho samozřejmě vypadá trochu jinak: všude v ní bublají kotlíky, hoří ohně, pobíhají strašidelní i legrační čerti…). A stejně jako vy se musel naučit číst, psát, počítat.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Písmenkové kvarteto Pekelné učení s Čertíkem Kvítkem: Vyjmenovaná slova
Písmenkové kvarteto

Hravé písmenkové kvarteto pro děti od 5 let. Zahrajte si s dětmi oblíbené kvarteto a procvičujte zapeklitou výslovnost hlásek, se kterými se děti nejčastěji trápí (L-R-Ř-S-Š-C-Č-Z-Ž-T-D-N). Ideální počet hráčů je 3 až 6. Hra má upravená pravidla i pro 2 hráče. Délka jedné hry je cca 15 minut.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Zvířátkové trio Pekelné učení s Čertíkem Kvítkem: Vyjmenovaná slova
Zvířátkové trio

Tři nejoblíbenější dětské karetní hry v jedné krabičce, vždy připravené na hraní doma i na cestách. Můžete si zahrát Černého Petra, Kvarteto i Pexeso. Děti se naučí s kartičkami poznávat zvířecí rodinky, prostředí, kde zvířátka žijí.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Ryze česká značka autorských naučných her pro děti pomáhá dětem a rodičům hravě zvládnout důležité otázky výchovy: naučit se ohleduplnému chování, dbát na svou bezpečnost, respektovat druhé a být jimi respektován.