10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
ABC Design Držák na TP ABC upevňovací black 2022 ABC Design Držák na TP ABC upevňovací black 2022
ABC Design Držák na TP ABC upevňovací black 2022

Díky připevňovacím háčkům značky ABC Design lze univerzální držák použít téměř na každém kočárku a s každou taškou na pleny. Upevňovací systém je kompatibilní se všemi modely kočárků ABC Design od kolekce 2017.

můžete mít DNES

Od MALL
ABC Design Stupátko Kiddy Ride On 2 black 2022 ABC Design Držák na TP ABC upevňovací black 2022
ABC Design Stupátko Kiddy Ride On 2 black 2022

Stupátko Kiddie Ride On značky ABC Design poskytuje dětem zcela nový zážitek při jízdě ve stoje – a přináší také mnoho zábavy pro starší sourozence. Díky chytrému upevňovacímu systému lze stupátko snadno a rychle připojit ke kočárku.

můžete mít DNES

Od MALL
ABC Design Moskytiéra Tulip black 2022 ABC Design Držák na TP ABC upevňovací black 2022
ABC Design Moskytiéra Tulip black 2022

S ABC Design moskytiérou Tulip můžete bez obav ochránit vaše dítě v dětské autosedačce před nepříjemným a nebezpečným hmyzem. Kvalitně síťovaná, odolná a pevná látka přináší všestrannou ochranu miminka před nejdrobnějším hmyzem.

můžete mít DNES

Od MALL
ABC Design Pláštěnka Tulip 2022 ABC Design Salsa 4 Air 2023 asphalt Diamond
ABC Design Pláštěnka Tulip 2022

Praktická pláštěnka značky ABC Design neobsahuje žádná chemická změkčovadla a nabízí spolehlivou ochranu. Ať prší, nebo svítí slunce vaše dítě bude dobře vybaveno do každého počasí.

můžete mít DNES

Od MALL
ABC Design Salsa 4 Air 2023 asphalt Diamond ABC Design Salsa 4 Air 2023 asphalt Diamond
ABC Design Salsa 4 Air 2023 asphalt Diamond

Salsa 4 Air je dynamický, obratný a lehký kočárek s jedinečnou osobností, který vám a vašemu dítěti bude již od prvního dne spolehlivým společníkem kamkoliv vás vaše štěstí zavede. Korbička nabízí vašemu dítěti maximální pohodlí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ABC Design Base Tulip 2022 ABC Design Salsa 4 Air 2023 asphalt Diamond
ABC Design Base Tulip 2022

Společně s autosedačkou ABC Design Tulip dosahuje tato základna Isofix Base Tulip optimální ochrany dítěte. Základna se ve vozidle upevňuje pomocí připevňovacích bodů ISOFIX. Autosedačku skupiny 0+ poté stačí jednoduše nasadit na základnu.

můžete mít DNES

Od MALL
ABC Design Salsa 4 Air ABC Design Adaptér Cybex, Maxi Cosi pro Viper, Zoom 2022
ABC Design Salsa 4 Air

Nadčasový design, lehounké provedení, snadné ovládání – kombinovaný kočárek pro děti ABC Design Salsa 4 Air s korbičkou a otočnou sportovní nástavbou má CozyCloud matraci, ochrannou deku se zipem, 5bodový systém pásů, snadno ovladatelná nafukovací kola a výškově nastavitelnou rukojeť.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ABC Design Náhradní duše 10" ABC Design Adaptér Cybex, Maxi Cosi pro Viper, Zoom 2022
ABC Design Náhradní duše 10"

Náhradní duše je vhodná pro všechny modely s nafukovacími koly ve velikostech 8,5", 10" a 12". ABC Design Náhradní duše 10" je kompatibilní s Salsa 4 Air, Condor Air, Viper 4, Tereno 4, Tereno Air, Zoom Air.

můžete mít DNES

Od MALL
ABC Design Adaptér Cybex, Maxi Cosi pro Viper, Zoom 2022 ABC Design Adaptér Cybex, Maxi Cosi pro Viper, Zoom 2022
ABC Design Adaptér Cybex, Maxi Cosi pro Viper, Zoom 2022

ABC Design Adaptér Cybex, Maxi Cosi, Kiddy pro VIper, Salsa, Condor, Turbo, Zoom, Chili, Pepper

můžete mít DNES

Od MALL
ABC Design Náhradní duše 12 2022 ABC Design Pláštěnka Multi (Salsa,Viper,Turbo) 2022
ABC Design Náhradní duše 12 2022

Náhradní duše 12" s ventilkem vhodná pro všechny kočárky s nafukovacími koly příslušného rozměru.

můžete mít DNES

Od MALL
ABC Design Držák na tašku na pleny black ABC ABC Design Pláštěnka Multi (Salsa,Viper,Turbo) 2022
ABC Design Držák na tašku na pleny black ABC

Díky suchému zipu a připevňovacím háčkům lze univerzální držák ABC Design Držák na tašku na pleny black ABC použít téměř na každém kočárku a s každou taškou na pleny.

můžete mít DNES

Od MALL
ABC Design Pláštěnka Multi (Salsa,Viper,Turbo) 2022 ABC Design Pláštěnka Multi (Salsa,Viper,Turbo) 2022
ABC Design Pláštěnka Multi (Salsa,Viper,Turbo) 2022

Ideální ochrana před nepřízní počasí určená na kočárky značky ABC Design. Praktická pláštěnka umožní vyrazit na procházku i když zrovna prší. Pláštěnka neobsahuje žádná chemická změkčovadla a nabízí tak spolehlivou a bezpečnou ochranu pro vaše miminko.

můžete mít DNES

Od MALL
ABC Design Salsa 3 Air 2023 asphalt Diamond ABC Design Salsa 3 Air 2023 asphalt Diamond
ABC Design Salsa 3 Air 2023 asphalt Diamond

Kočárek Salsa 3 Air s mnoha praktickými funkcemi, které vám usnadní život. Ať už rodinný výlet míří kamkoli, Salsa 3 Air s otočným předním kolem, vysoce kvalitními kuličkovými ložisky a integrovaným odpružením zvládne jakýkoliv povrch. Součástí je pohodlná hluboká korbička s ergonomickou matrací Overnight a otočnou sportovní nástavbou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ABC Design Zoom Classic ABC Design Salsa 3 Air 2023 asphalt Diamond
ABC Design Zoom Classic

Dvojnásobné štěstí s sebou ale přináší také nové výzvy. Význam dětského kočárku v každodenním životě rodiny je tak důležitější než kdykoliv předtím. Kočárek Zoom vám pomůže zachovat si svobodu a flexibilitu, která je pro vás tak důležitá. Podle věku dětí můžete libovolně kombinovat sportovní nástavbu, korbičku a autosedačku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ABC Design Avus Classic ABC Design Salsa 3 Air 2023 asphalt Diamond
ABC Design Avus Classic

Avus je extrémně lehký, praktický a pohodlný kočárek, který je díky otočným předním kolům také výjimečně hbitý. Jeho kompaktní design a jednoduché ovládání poskytují mobilitu a flexibilitu. Opěrky zad a nohou kočárku Avus lze snadno a rychle nastavit tak, aby měl váš malý miláček vždy tu nejvyšší úroveň pohodlí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ABC Design Salsa 3 Classic ABC Design Salsa 4 Air lake Set Classic 2023
ABC Design Salsa 3 Classic

Díky hliníkovému podvozku je Salsa 3 skutečně lehká a má moderní design. Otočné a uzamykatelné přední kolo zajišťuje potřebnou manévrovatelnost na silnici. Opěrky nohou na a teleskopická rukojeť jsou výškově nastavitelné, což rodičům maximálně usnadňuje život.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ABC Design Salsa 4 Air lake Set Classic 2023 ABC Design Salsa 4 Air lake Set Classic 2023
ABC Design Salsa 4 Air lake Set Classic 2023

Dynamický, obratný a lehký 2 v 1 kočárek Salsa 4 Air bude vám a vašemu dítěti spolehlivým společníkem již od prvního dne. Přesvědčí vás svou příznivou hmotností pro přenášení a velmi kompaktními rozměry po složení. Praktický set kočárku, přebalovací tašky a fusaku od značky ABC Design.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ABC Design Samba asphalt Diamond 2022 ABC Design Salsa 4 Air lake Set Classic 2023
ABC Design Samba asphalt Diamond 2022

Malý, hbitý městský kočárek vhodný od narození od značky ABC Design. 2 v 1 kombinovaný kočárek ABC Design Samba splňuje všechny touhy a nabízí maximální flexibilitu a pohodlí. Výškově nastavitelná rukojeť, prostor na nohy při tlačení a integrované odpružení zajišťují vysokou úroveň pohodlí při jízdě vám i vaší drahé polovičce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ABC Design Samba midnight Fashion 2022 ABC Design Samba midnight Fashion 2022
ABC Design Samba midnight Fashion 2022

Malý, hbitý městský kočárek vhodný od narození od značky ABC Design. 2 v 1 kombinovaný kočárek ABC Design Samba splňuje všechny touhy a nabízí maximální flexibilitu a pohodlí. Výškově nastavitelná rukojeť, prostor na nohy při tlačení a integrované odpružení zajišťují vysokou úroveň pohodlí při jízdě vám i vaší drahé polovičce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ABC Design Avus ABC Design Samba midnight Fashion 2022
ABC Design Avus

Nadčasový design, lehounké provedení, snadné ovládání – moderní kočárek pro děti ABC Design Avus má nafukovací kola, výškově nastavitelnou opěrku zad i nohou, integrované odpružení, parkovací brzdu na pravém zadním kole i transportní zámek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ABC Design Nánožník ABC Diamond ABC Design Samba midnight Fashion 2022
ABC Design Nánožník ABC Diamond

Měkce polstrovaný nánožník od značky ABC Design přináší okamžitý pocit příjemného tepla. Pratelný nánožník je k dispozici v několika barvách a je kombinovatelný se všemi kočárky ABC Design.

můžete mít DNES

Od MALL
ABC Design Samba ABC Design Nánožník ABC Diamond
ABC Design Samba

2 v 1 kombinovaný kočárek ABC Design Samba splňuje vše, po čem u kočárku toužíte a nabízí maximální flexibilitu a pohodlí. Výškově nastavitelná rukojeť, prostor na nohy při tlačení a integrované odpružení zajišťují vysokou úroveň pohodlí při jízdě vám i vaší drahé polovičce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ABC Design Nánožník ABC Diamond ABC Design Nánožník ABC Diamond
ABC Design Nánožník ABC Diamond

Nánožník ABC Diamond od německé značky ABC DESIGN příjemně zahřeje v chladnějším období. Měkce polstrovanou výplň si děti ihned oblíbí. Nánožník se snadno zapíná na patentky.

můžete mít DNES

Od MALL
ABC Design Korba Zoom Classic ABC Design Nánožník ABC Diamond
ABC Design Korba Zoom Classic

Díky korbičce Zoom můžete váš kočárek velmi rychle přizpůsobit pro novorozence. Prostorná základna korbičky s měkkou matrací zajišťuje vašemu dítěti již od narození to nejlepší svezení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

ABC Design je přední světový výrobce kočárků a dětských potřeb, jako jsou například židličky, chodítka, lehátka. Sídlí v německém Albbrucku. Vznik této značky se datujejiž rokem 1988. Výrobce každým rokem rozšiřuje paletu vyráběného sortimentu, který se vyznačuje nejen zajímavým designem, ale i kvalitou.